Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-09-15, 13:34   #61
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ditos Zobacz post
Admini mogliby chociaz jakies eventy robic zeby bardziej zmotywowac tych co juz graja jesli nie chce im sie szukac nowych graczy...
Eventy napisane już są, były. Wystarczy tylko cordy itemów pozmieniać, może coś zmienić w rzeczach, które by trzeba było szukać. Ale wiesz co kiedyś usłyszałam gdy przypomniałam o eventach? "To napisz event co gdzie ma być i wprowadzimy"... Napisz... Czemu gracze mają tworzyć tę grę, bo administracji się nie chce? Nie chce się, bo im za to nie płacą, robią to hobbistycznie. To czemu gracze mają to robić? Z drugiej strony, czemu jak ktoś wykazuje chęci, to zostaje olewany... Taki to wielki błąd Altaronu, póki tego nie zmienią (podejścia na PROFESJONALNE) to wszystko będzie ciągle takie samo.

ALTARON POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW.
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 14:21   #62
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Eventy napisane już są, były. Wystarczy tylko cordy itemów pozmieniać, może coś zmienić w rzeczach, które by trzeba było szukać. Ale wiesz co kiedyś usłyszałam gdy przypomniałam o eventach? "To napisz event co gdzie ma być i wprowadzimy"... Napisz... Czemu gracze mają tworzyć tę grę, bo administracji się nie chce? Nie chce się, bo im za to nie płacą, robią to hobbistycznie. To czemu gracze mają to robić? Z drugiej strony, czemu jak ktoś wykazuje chęci, to zostaje olewany... Taki to wielki błąd Altaronu, póki tego nie zmienią (podejścia na PROFESJONALNE) to wszystko będzie ciągle takie samo.

ALTARON POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW.
też o tym pisałem Pracowników i rozdziału na 2 projekty i przydałby się jakiś projekcik mini War Altaron.
Bijące się ze sobą 2 miasta gdzie startuje się od tam któregoś lvla i zdobywa doswiadczenie za zabijanie graczy. po dedzie pojawiamy sie od nowa i tak w kółko kiedys był taki ots wiecznie full graczy zabawa przednia
Mógłbym opisać dokładniej o co chodzi jakby administracja chciała.

Nie jest to zbytnio skomplikowane a naprawdę mnóstwo osób w to grało.
Ale co ja tam wiem.
Czekamy na łatkę pozdr.

Dla mnie altaron idzie ku lepszemu oby tak dalej.

Ostatnio edytowane przez Dather ; 29-09-15 o 14:32
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 14:23   #63
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Kto Ci kazał coś pisać? Administracja cały czas coś robi, że nie to czego chcecie jest rzeczą naturalną skoro są inne priorytety. Widzisz sens w pisaniu teraz czegoś tydzień po 8 godzin, a potem jak się zrobi finalnie system znowu przepisywaniu tego 5 dni bo połowę rzeczy trzeba wymieniać? Chyba lepiej najpierw skończyć rzeczy ważne niż potem przez pół roku nic nie dodać bo będzie trzeba przepisać wszystko co było dodawane w międzyczasie.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 15:12   #64
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 16:34   #65
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jaś i Piotruś postanowili wybudować domy nieopodal oceanu.

Jaś nie potrafił planować i robił wszystko jak najmniejszym wysiłkiem. Piotruś natomiast analizował wszystkie czynniki zewnętrzne. Jaś postanowił wybudować swój dom 10m nad poziomem oceanu, by mieć do niego blisko, Piotruś natomiast wziął pod uwagę fakt, że poziom oceanu z roku na rok podnosił się o 5m. Dom Jasia został wybudowany szybko, lecz po 2 latach poziom oceanu podniósł się o tyle, że musiał wybudować nowy dom poświęcając na to dodatkowy czas i 2x więcej materiałów, nie biorąc pod uwagę tego co się wydarzyło wybrał znów miejsce 10m wyżej. Piotruś natomiast od razu wybudował dom na szczycie wzniesienia, zajęło mu to co prawda więcej czasu, ale nie musi powtarzać tej czynności co 2 lata jak Jaś, który nie potrafi myśleć przyszłościowo, tak więc zaoszczędził i czas i środki.

Administracja jest tym "Piotrusiem" i nie zgadza się z planem "Jasia". A teraz "Piotrusie" idą dalej nic nie robić żeby to nic szybciej skończyć.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 17:15   #66
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Ty kurw głupi jesteś czy głupiego udajesz ?

Ten altaron jest nudny jak skurwysyn ! po 2 miesiącach gry 99 % questów i misji done wszystkie respy zwiedzone !
w tym 1 % są pewnie całe zbrojenia i klasztor. pomijając fakt że misje z miksturami robi się dłużej niż większość pozostałych misji.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 20:14   #67
Pamela
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
dokładnie tak ale tak czy siak nie widziałem ani 1 nowej misje za czas grania tutaj
Oj nie przesadzaj. Choćby na czerwone zawieszki jest dość swieza...
Pamela jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-15, 00:27   #68
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

Altaron upada tylko na PVP .. weźcie się wszyscy @zrookujcie@ !
zacznijcie od nowa przygodę .... może tego wam potrzeba :)


hhihih Pzdr
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin