Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-15, 17:27   #1
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie Altaron upada

Witam serdecznie wszystkich graczy i administracje.
Jak dobrze wiemy Altaron się prawie w ogóle nie rozwija, updaty polegają na "balansie" profesji, czyli na dobrą sprawę "a raz damy temu więcej, a raz temu". Ewentualnie zboostujemy postać którą gra admin ( np jak Slythia to robiła ). Do Altaronu nie przybywają kolejni gracze, smerfy ani trolle pokroju Navaroga i Alora. Co tu dużo powiedzieć!? Altaron UPADA!
Panowie, kto by z was nie chciał znowu zobaczyć jakiegoś rekordu liczby osób online na Altaronie, jak to miało miejsce 4 lata temu, tuż po starcie serwera? Wtedy administracje było stać chociaż na reklame na tibia.pl, a teraz? Jedynie gracze o to się troszczą. Gadanie, że nie można zrobić reklamy nie przemawia do mnie. Dla chcącego nic trudnego!
Tak więc pamiętajcie,
ALTARON UPADA !!!!
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 17:44   #2
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

No jak ma nie upadac jak większość łatek związanych jest z naprawą bugów , balansem czy mechaniką . Podstawą do tego jest właśnie dodawanie nowych terenow , przedmiotów czy potworów (ale nie takich kolorowanych) . Czasem nie wyszystko sie da no ale ... Ja na ich miejscu podał bym sztame Navarogowi , o ten to potrafi grafike odpierdolic . Co do balansu , to nie da się zrobić raz a dobrze ? Wybral bym zupelnie inna profesje gdybym miał cofnąć się w czasie wybral bym inne subprofesje .

Przyklad z niedawna . A:"Czy alchemia nie powinna rosnąć szybciej , chyba jest cos nie tak???"
B: "Wszystko jest tak jak powinno być , nie bedzie to zmieniane "
za miesiac jest łatka a to zmieniaja o 180 stopni , smieszne ...
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 17:55   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie zauważają Państwo podstawowej kwestii, żeby coś można było budować musi to mieć solidne fundamenty, żeby zbudować coś wartego uwagi konieczne było/jest wymienienie bardzo wielu mechanizmów, by wszystko współgrało w momencie przejścia na OTClienta, na tym skupiają się osoby, które zajmują się kwestiami technicznymi, pomijając fakt, że projekt bez wykonania tych czynności 5 lat temu nie powinien w ogóle startować. Chciałbym również przypomnieć, że Gracze, którzy wtedy zaczęli przygodę z Altaronem zniechęcili się bardzo szybko z powodu bardzo słabej stabilności serwera, crashów i wielu poważnych błędów, których przez ponad 3 lata nikt nie naprawiał. Jeżeli komuś nie podoba się gra, nie musi w nią grać, na rozwijanie gry przyjdzie czas, gdy zakończone zostaną kwestie mające priorytet z punktu widzenia przyszłości projektu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 17:58   #4
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

lepiej się połączyć i expić pograć RPG , zaproszę paru ziomeczków z vestii.
Brak Wojen , Jedna Fajna Gildia Która Bierze Każdego Za Mała zaliczkę na VC tylko i wyłącznie po to by móc spokojnie i przyjemnie expić jak pety z Candii.
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 18:32   #5
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Spejson co Ty płaczesz człowieczku. To rzecz normalna jest że pobierają ludzie opłaty za komunikatory bo nikt wiecznie nie będzie wszystkiego sponsorować wszystkiego. Prosty przykład dla ciebie kup każdemu statu z własnej kieszeni to odczujesz ten sam ból dupy i nie pierdol tu o jakiś wnioskach bo twoje żalenie się nikogo to nie interesuje, że jesteś skąpy człowiek i żyjesz jak sęp żywiąc się ich majątkiem i na ich koszt sugerujesz , że zle robią.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 18:33   #6
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Nie zauważają Państwo podstawowej kwestii, żeby coś można było budować musi to mieć solidne fundamenty.
To zróbcie wkoncu te fundamenty ;/


"Do Altaronu nie przybywają kolejni gracze, smerfy ani trolle pokroju Navaroga i Alora. Co tu dużo powiedzieć!?"
Nwm czy dobrze zrozumiałem ale nazywasz mnie smerfem ? Wypraszam sobie ! :D


I zgadzam sie Altaron upada.
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 18:35   #7
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Nie wiem z kim rozmawiam ? pet z no pvp ? to Ty ?
Można Brać opłate rozumiem ale równoważną z cenna vc ? Czy Nie ?

Po drugie o czy ty do mnie mówisz ? Wiesz co oznacza Sęp? Gościu ty chyba jesteś vestii

Ostatnio edytowane przez Mefisto63 ; 27-09-15 o 18:42
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 18:56   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał kacpinio1 Zobacz post
To zróbcie wkoncu te fundamenty ;/
Gdyby istniała złota rybka spełniająca życzenia to byśmy zrobili to w sekundę. Jako, że nie istnieje, to zbudowanie tych fundamentów zajmuje dużo czasu. Myślę, że nie ma potrzeby wpisywania do Changeloga codziennie tworzonych/modyfikowanych systemów, które Graczom niewiele by mówiły. Z tych, które zostały wykonane w ciągu tygodnia i są zrozumiałe mógłbym wyróżnić: zakończenie prac nad częścią rozwojową run w nowym systemie run i wymiana zakresów obrażeń/efektów ze względu na poziom rozwoju w każdej z nich, napisanie od nowa całego systemu akcji z podziałem na grupy, by definiować na poziomie grup opóźnienia i móc niwelować je w obrębie pewnych grup (np. likwidować opóźnienia między grupą mikstura/runa). Wprowadzenie dodatkowego definiowania przedmiotów na podstawie posiadanych suffixów i grup kategorii w obrębie tego samego item id, będącego podstawą dla utrzymywania uzyskiwanych bonusów w przedmiotach stackowalnych. Przepisanie systemów pozyskiwania przedmiotów na modele tabelaryczne w celu dodania nowych funkcjonalności jako ekwiwalentu poświęcanego czasu. Itp. Mapperzy i graficy również ciągle pracują i dodają pewne typy legowisk/grafik zgodnie z sugestiami.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 19:07   #9
kurki
 
Zarejestrowany: Sie 2015
Postów: 2
Domyślnie

dobrze im dojebales altrel, jebac hejterow :)
kurki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 19:17   #10
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Nie wiem czy pan sobie zdaje sprawe, ale ALTARON na którym gramy istnieje już ponad 4 lata, a jeszcze wcześniej były prowadzone prace nad nim. Najzwyczajniej w świecie, prace są prowadzone w ślimaczym tempie. Dodaliście kupe fajnych rzeczy, odróżniliście Altaron od Tibi całkiem sporo, ale może najzwyczajniej w świecie czas poszukać jakiegoś porządnego INWESTORA który weźmie w ręce Altaron? Jeździć na targi gier typu PGA, i przedstawić swój pomysł na grę? Może Valve by się zainteresowało i zainwestowało pieniądze w wasz projekt? Panowie... Bez kasy to tu nic nie zdziałacie, i my gracze będziemy czekać kolejne parę lat na nową grę, i większą ilość graczy, a przypomnę wam, że stajemy się coraz starsi tak samo jak i wy.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin