Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-11-11, 14:06   #21
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

dzięki, dzięki :D tylko Slythia widzi znów coś złego lecz jak nam wiadomo mistrzyni slythia, światowid i guru wszystkiego zna się najlepiej na wszystkim więc trzeba się jej słuchać :) ale ja wiem skąd się wzieła taka jej ocena :)
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-11-11, 14:26   #22
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Kolego, skończ z tą ironią. Pomieszczenia masz krzywe, postacie mają zaburzone proporcje w dodatku z super ogromnym biustem. Do tego złe cieniowanie. Lecz skoro wolisz same bezpodstawne pochwały to nie muszę się tutaj wypowiadać.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-11, 11:08   #23
Molan
 
Avatar Molan
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 38
Domyślnie

Ale Slythia ma rację - też trochę rysuję i szczerze powiem, że te Twoje rysunki są naprawdę mocno średnie - strasznie dziecięca i niewprawiona kreska. No chyba że masz mniej niż 14 lat - w takim wypadku masz jeszcze szansę rozwinąć w sobie talent (i poprawić kreskę), jeżeli tylko będziesz odpowiednio dużo ćwiczył. Jeśli chodzi o proporcje postaci - cóż, rysowanie ludzi uchodzi za jedno z trudniejszych wyzwań i wymaga dobrego oka, wyobraźni przestrzennej i oczywiście sprawnej ręki. Komentarzem na temat 'rozpadających' się korytarzy się nie przejmuj - po prostu poświęć 2-3 godziny na podstawy rysunku architektonicznego z jakimś samouczkiem i szybko załapiesz tworzenie perspektywy. Nie wszystko jeszcze stracone - mam nadzieję że doczekam się za jakiś czas w tym temacie dobrego rysunku Twojego autorstwa.
:)

PS: Wystawiając prace do oceny publicznej musisz być przygotowany również na negatywne komentarze i nie możesz się za nie obrażać. I tak jakimś cudem nie dostałeś ich niemal wcale. ;)
Molan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-11, 18:36   #24
laskowcowy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 12
Domyślnie



Uploaded with ImageShack.us
laskowcowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-11, 18:37   #25
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

ja nie chce rysować tak dokładnie jak aparat robi zdjęcia, bo po co tak rysować skoro aparatem można zrobić zdjęcie czegoś i jest dokładność ja chce rysować tak!!! :[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-11, 19:06   #26
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jeśli chcesz tak rysować to musisz najpierw nauczyć się idealnie rysować z natury z zachowaniem proporcji i zasad anatomii, a dopiero potem możesz bawić się w rysunki z wyobraźni.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-11, 22:25   #27
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

A może ty nam coś narysujesz mistrzyni nasza ? chętnie bym zobaczył prace twojego autorstwa, chce zobaczyć jak ty idealnie oddajesz wszystkie proporcje.
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-11-11, 22:30   #28
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

LOL, przeczytaj co napisales w 1 poscie, przeczytaj to co napisales teraz, puknij sie w leb i nie gadaj juz bzdur. Rysunki spoko, ale wykonanie na poziomie podstawowki, zero cieniowania i tak jak to ujeli poprzednicy - zle proporcje.
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 01:16   #29
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lord Darkei Zobacz post
A może ty nam coś narysujesz mistrzyni nasza ? chętnie bym zobaczył prace twojego autorstwa, chce zobaczyć jak ty idealnie oddajesz wszystkie proporcje.
Jak coś znajdę to może wrzucę. Nie mam obecnie żadnego skana przy sobie. A może nawet znów wezmę*ołówek do ręki...

Poza tym, by komentować nie muszę być idealnym rysownikiem, oceniam błędy, które widzę. Poza tym, taka jest ogólna zasada rysunku - najpierw z rzeczywistości, potem z wyobraźni. Tak jest najprościej, ponieważ by rysować z wyobraźni, zwłaszcza człowieka, który należy do najtrudniejszych tematów, trzeba sporo umieć. Aha - i wypada przyjmować konstruktywną krytykę. Jeśli chcesz same pochwały to napisz w pierwszym poście 'nie krytykować bo się*obrażę' a wszystko stanie się jasne...
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 09:40   #30
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Ale czy ja się obrażam ? :) czy ja gdzieś napisałem że się obraziłem ?
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin