Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-03-15, 06:26   #1
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie Zróbcie coś z panem Artezonem co leci na taskerze.

Szanowna administracjo, co jak zawsze potrzebuje dowodów. Artezon od 24 godzin stoi na taskerze i robi runy. Co z tym zrobicie? Pewnie nic, bo ch** was to obchodzi, że ktoś sobie ciśnie na bocie, a co tam, bo może, co nie? W nocy nikt go nie sprawdzi to sobie boci i boci i boci, a Altrel napisze "to nie powód by banować gracza, bo tasker jest dozwolony". Zróbcie coś z tym pajacem bo 2 edycja i nadal robi to samo. Na poprzedniej 1.5 miesiąca siedział na bekalelu i wbijał zręczność, teraz robi to samo, a wy GÓWNO Z TYM ROBICIE.

Ostatnio edytowane przez Sacred ; 31-03-15 o 06:47
Sacred jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 06:45   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Po 1 nie łowi ryb, nie stoi nawet przy wodzie. Przebywa w 1 miejscu od wczoraj.
Po 2 niczego nie blokuje.
Po 3 nie używa taskera bo postać stoi na x logu co wyklucza ingerencję programów zewnętrznych.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 06:48   #3
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Aha, do prawdy? To co w takim razie robi? Stoi sobie po prostu na xlogu, tak?:D.. Altrelu, jeżeli chcesz sobie robić z kogoś jaja, to nie ze mnie, ok? : ). Nie raz ingerowałeś w grę ku przychylności Collegium i o tym wie chyba każdy. Pozostaje tylko jedno pytanie, w jakim celu? :>... 2, żeby postawić na xlogu postać na tak długo, musi mieć ona wbite pz poprzez pvp (party się nie liczy z tego co mi wiadomo). Więc jeśli postawił sobie postać na xloga bo tak jest fajnie to po prostu robisz sobie drwiny z graczy. Ja widzę 2 opcje, bot na runy lub boci zręczność albo w dualu nożykami albo w inny sposób.

Ostatnio edytowane przez Sacred ; 31-03-15 o 06:53
Sacred jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 06:53   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Niech się Pan zapozna z podstawowymi mechanizmami gry, sprawdzi gdzie przebywa osoba, którą Pan zgłasza i dopiero odpowie.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 06:56   #5
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Sprawdziłem i jestem na jakieś 90% pewien, że może być to kamiennosercy. Druga sprawa, exita się nie daje dla funu by postać nabijała minutki online, chyba że płacicie graczom za nabijanie osób online w ten sposób, to by wszystko wyjaśniało (heheszki ironeszki).
Sacred jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 07:00   #6
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Poza ustaleniem pozycji Gracza poprosiłem również o zapoznanie się z mechanizmami gry, gdy Pan to zrobi dowie się, dlaczego zgłoszona osoba stoi tam na x logu.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 07:04   #7
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Mhm... to pytanie do tego co było przed resetem. Zapewne wiesz, że Arteron (artezon) leciał na taskerze i nabijał 200 zręczności za pomocą nielegalnego softu. Dlaczego przez 1.5 miecha jego botowańska nawet mu notki nie dałeś? Bo dowodów nie było, nie? :D... teraz ta sama historia (bo lubi się powtarzać).
Sacred jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 07:13   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Dyskusja z rozmówcą, który ubzdurał sobie "jedyną słuszną rację" i tworzy nieprawdziwe argumenty, które są dla Niego wygodne nie ma żadnego sensu. Regulamin nie zabrania wbijać umiejętności przez 24/7 w strefach anty-logout, gdzie postać pomimo x loga nie zostanie wylogowana cały dzień, nie ma to miejsca przy wodzie, nie działają wtedy żadne programy zewnętrzne, postać nie tworzy run, mana ani nie przybywa, ani nie ubywa. Wspomniany Gracz nigdy nie posiadał 200 poziomu umiejętności, zrzut ekranu, który wkleił na forum był przerobiony.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 07:35   #9
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

:)
zapoznaj się z mechaniką gry i regulaminem zanim zaczniesz zakładać tematy na forum. Opierasz się na jakiś bzdurnych plotkach :)

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Wspomniany Gracz nigdy nie posiadał 200 poziomu umiejętności, zrzut ekranu, który wkleił na forum był przerobiony.
Screen nie był przerobiony, jeżeli już to postać miała założony zestaw dodający zręczność, a przy awansie klient wyświetla aktualny stan skill a nie rzeczywisty, co poniekąd jest błędem :)

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 31-03-15 o 10:04
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 31-03-15, 07:48   #10
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Arte, na szczęście daleko mi do plotek bo nie raz Cie przyłapałem na taskerze, więc nie rób z siebie większej wiochy niż reprezentujesz. Gdybym nie złapał Cię wcześniej to nie tworzyłbym takichtematów. Z racji iż Altrel potwierdza info, że chłopaczyna jest czysty, to niech tak będzie. Ja nadal twierdzę, że coś tu jest nie tak. Pozdrawiam!
Sacred jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin