Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-12-16, 13:39   #11
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

jeżeli skilowanie zostanie usunięte to na low lvlu zostanie tylko exp>refil>exp>refil>exp....
a tak to gra na początku jest trochę bardziej urozmaicona, dłużej jest co robić.
Noratl jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 16:10   #12
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Skillowanie na afku z zablokowanym hotem zostało już wyłączone. Skille powinien wbijaj gracz, a nie zablokowany hotkey całe noce. ;d
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 16:25   #13
adrx00
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Wczoraj przecież napisałem w pomysłach "Aspekty lvla" żeby zrobić ograniczenie dla skilli na małe lvle - zapraszam do czytania pomysłów.
adrx00 jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 16:27   #14
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał adrx00 Zobacz post
Wczoraj przecież napisałem w pomysłach "Aspekty lvla" żeby zrobić ograniczenie dla skilli na małe lvle - zapraszam do czytania pomysłów.
2 lata temu była tabelka, która odgórnie blokowała maxymalny możliwy do osiągnięcia skill na danym lvlu. Wszyscy wtedy płakali. ;p
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 16:36   #15
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

No tak , i jak zwykle nadal są osoby, które myślą tylko o sobie. Skilowanie nie tylko bym zostawił, ale jeszcze zwiększył różnicę obrażeń zadawanych zależnie od wielkości tych skili. W końcu ma to być nagrodą dla najbardziej wytrwałych, a ci którzy tego nie chcą i tak wybiorą maga. Postać jaką jest rycerz, zawsze wymagała od gracza dużo cierpliwości w jej tworzeniu i dopiero oddaje to na wysokim poziomie gracza. Ja dopiero teraz odczuwam to jak wspaniała jest to postać. Dużo czasu potrzebne jest aby to odczuć, lvl postaci 200+ i skile w granicach 180+. Co do skilowania z włączonym hotem, jest to pewnym ułatwieniem ale na przykładzie chociażby Luffiego ile razy można paść zwłaszcza na pvp, chociaż nie tylko. Ja osobiście też dziesiątki desek zaliczyłem w ten sposób. Są osoby, które nie będą skilować i rozdadzą szybko pny, i tak na prawdę nie stracą tak wiele na poziomach 200+ , a na poziomach 300+ jest to prawie nie zauważalne. Mimo wszystko prosiłbym o pozostawienie tego klimatu skilowania.

W między czasie ktoś dodał posta o blokowaniu skili na danym lvl. Ja bym proponował inaczej, chociaż znam już zdanie Mervakisa - aby obrażenia nie były zależne tylko od skili ale też od lvl postaci. Ponieważ mniej więcej od ok 150 lvl postaci dmg się prawie nie zmienia w przypadku rycerza i obecnych dostępnych broni. Ja oraz Luffy osiągając wysokie skile poprzez ręczne wymęczenie na tym lvl osiągnęliśmy prawie max - dmg wzrastał tylko poprzez uzbieranie setów.
Kre Donau jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 16:54   #16
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Załączałem już kilkukrotnie jak rośnie dmg wraz z dmgem broni/skillem (x skille, y atk broni). Gdyby skille rosły wolniej to różnice w dmgu/lvl byłyby dużo bardziej widoczne. 1 dnia wbijasz 70 skilla, 1/3 tego co jest maksymalnie. Potem expisz 2 tygodnie w międzyczasie wbijają trochę skilla wydasz PN i już masz 130 skilla, prawie 2/3 max skilla. Czyli w 2 tygodnie gry zdobywasz 2/3 max dmgu/leczenia i potem się dziwicie, że są małe różnice.
Załączone Pliki
Typ Pliku: xls tabela obrażeń.xls (175.0 KB, 382 wyświetleń)
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 17:06   #17
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Dlatego ta propozycja z zmiejszeniem skilli powinna wejsc jako 1
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 22:11   #18
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Dlatego ja wbijałem 130 skila w 3 miesiące a nie w 2 tyg pnami :P
Kre Donau jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 23:14   #19
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Ja wolał bym aby np skille do 80 poziomu 2h czy tam do 95 1h 120 dista itp rosły szybciej , resztę pnami.
Potem bardzo wolno i tyle pvp ma być do bicia a nie skilowania non toper .
W końcu pvp odpalone ma być albo się bić a nie grać rpg
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin