Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-14, 16:45   #1
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie Odes kpiro/hape odes kpiro

Działa w biegu w pvp, a miało nie działać.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 00:01   #2
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

i tak jest słabe ;xxxx

nekro/ele
Arkon jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 01:07   #3
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Zdefiniuj słabe... Ja Quainem (101lvl) polazłem sobie na te nowe Umarłe Mnichy, przy okazji biłem Opaty i inne syfy. Hity z autoattacku głównie 200+, rzadko od 140-200 i 300+, ale się zdarzały. Kpiro przeważnie 400-600 dmg w sumie. Duchowny alchemik, niezaczarowane wzmocnione bełty, 90 zręczność i 151 dystans (w siłę nawet nic nie dawałem, mam 45, po co mam dawać skoro setu mi nie zdejmie? :>).

Zrozumcie, że to nie jest tibia, poziom maksymalny będzie około 300, nie wbijecie wyżej. Po co ograniczenie? Po to samo co i w innych grach tego typu - aby można było grę zbalansować, nie występują wtedy sytuacje, gdzie ktoś wbija 500 lvl i nagle cały balans leży bo:

a) Zarabia wszędzie za dużo,
b) Bije ze wszystkie za dużo,
c) Leczy się po milion.

Przez powyższe wyznaczniki poziom NIE WPŁYWA NA CZARY I OBRAŻENIA. Magia to magia, umiejętności to umiejętności, poziom wpływa jedynie na hp/mp/udźwig, to co w jakiej kolejności maksujecie to Wasz wybór.

Nie wiem po co większość osób na test serwerze używa rozrywających bełtów (mając minimalne ich wymagania zarówno zręczności jak i dista) jak ze wzmocnionych biłaby lepiej, schowajcie przyzwyczajenia do kieszeni i przetestujcie nowy stan rzeczy. Zacznijcie też patrzeć na swoje subprofki, używajcie przypisanych im żywiołów, testujcie różne ekspy (nie wszędzie jest tak jak przed zmianami, na niektórych jest gorzej, ale na wielu jest lepiej).

Nie narzekajcie, że Gargantuany ciężko zabić - TO NAJMOCNIEJSZE STWORY W GRZE. Mają statystyki obrony jak 300 wojownik 1h z wymaksowanymi skillami, nie jest to resp na 3 osoby.

I tak gwoli przypomnienia - obrażenia z bełtów zależą od odległości od celu, jak stoicie jak błazny biorąc potwora na klatę to nie płaczcie o dmg.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 10:19   #4
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

no to kox jesteś ;d
Arkon jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 12:57   #5
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zdefiniuj słabe... Ja Quainem (101lvl) polazłem sobie na te nowe Umarłe Mnichy, przy okazji biłem Opaty i inne syfy. Hity z autoattacku głównie 200+, rzadko od 140-200 i 300+, ale się zdarzały. Kpiro przeważnie 400-600 dmg w sumie. Duchowny alchemik, niezaczarowane wzmocnione bełty, 90 zręczność i 151 dystans (w siłę nawet nic nie dawałem, mam 45, po co mam dawać skoro setu mi nie zdejmie? :>).

Zrozumcie, że to nie jest tibia, poziom maksymalny będzie około 300, nie wbijecie wyżej. Po co ograniczenie? Po to samo co i w innych grach tego typu - aby można było grę zbalansować, nie występują wtedy sytuacje, gdzie ktoś wbija 500 lvl i nagle cały balans leży bo:

a) Zarabia wszędzie za dużo,
b) Bije ze wszystkie za dużo,
c) Leczy się po milion.

Przez powyższe wyznaczniki poziom NIE WPŁYWA NA CZARY I OBRAŻENIA. Magia to magia, umiejętności to umiejętności, poziom wpływa jedynie na hp/mp/udźwig, to co w jakiej kolejności maksujecie to Wasz wybór.

Nie wiem po co większość osób na test serwerze używa rozrywających bełtów (mając minimalne ich wymagania zarówno zręczności jak i dista) jak ze wzmocnionych biłaby lepiej, schowajcie przyzwyczajenia do kieszeni i przetestujcie nowy stan rzeczy. Zacznijcie też patrzeć na swoje subprofki, używajcie przypisanych im żywiołów, testujcie różne ekspy (nie wszędzie jest tak jak przed zmianami, na niektórych jest gorzej, ale na wielu jest lepiej).

Nie narzekajcie, że Gargantuany ciężko zabić - TO NAJMOCNIEJSZE STWORY W GRZE. Mają statystyki obrony jak 300 wojownik 1h z wymaksowanymi skillami, nie jest to resp na 3 osoby.

I tak gwoli przypomnienia - obrażenia z bełtów zależą od odległości od celu, jak stoicie jak błazny biorąc potwora na klatę to nie płaczcie o dmg.
Nie rozdajesz nic w sile,żeby pokazać,ze hity nie są takie złe?Problem w tym,ze siłę zwiadowca musi rozwinąć i to dosyć mocno,bo w innym wypadku jego udźwig i prędkość poruszania sie będzie masakryczna,nie wspominając o ubieraniu jakichś setów.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 13:08   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Byłem spakowany tak jak i na globalu... Wcale nie biegałem tak wolno bo miałem prawie 900 wolnego capa. Po prostu jak mam coś na 3 hity to nie bije tego z kpiro i nie wastuję many to i nie muszę nosić nie wiadomo ilu plecaków potów, nie mówiąc o tym, że poty są teraz o wiele lepsze i nawet biorąc połowę tego co na globalu wyjdzie się na to samo (robione przez alchemików).
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 13:52   #7
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zdefiniuj słabe... Ja Quainem (101lvl) polazłem sobie na te nowe Umarłe Mnichy, przy okazji biłem Opaty i inne syfy. Hity z autoattacku głównie 200+, rzadko od 140-200 i 300+, ale się zdarzały. Kpiro przeważnie 400-600 dmg w sumie. Duchowny alchemik, niezaczarowane wzmocnione bełty, 90 zręczność i 151 dystans (w siłę nawet nic nie dawałem, mam 45, po co mam dawać skoro setu mi nie zdejmie? :>).
.
Skoro 220 lvl maja po 160 dysta a 280 lvl 165 a ty na 100 poziomie 151 to po co tu wgl expić ?

Ostatnio edytowane przez toxic2002 ; 06-05-14 o 14:08
toxic2002 jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 13:55   #8
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie rozdałem na Quaino ani 1 PNa podczas gry i zauważ, że kolejne poziomy umiejętności wymagają potem po kilkadziesiąt PN. ;p


OGÓLNIE, maximum NIE JEST DO WBICIA - możecie zrobić sety dające dużo dista + szczupaki, miksturki, etc. Wtedy będzie max.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 14:26   #9
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nie rozdałem na Quaino ani 1 PNa podczas gry i zauważ, że kolejne poziomy umiejętności wymagają potem po kilkadziesiąt PN. ;p


OGÓLNIE, maximum NIE JEST DO WBICIA - możecie zrobić sety dające dużo dista + szczupaki, miksturki, etc. Wtedy będzie max.
Dla każdego gracza umiejętności wymagają tyle samo PN, tak jak i 100 lvl tak jak i 280 lvl mogą używać szczupaków i mikstury wychodzi na to że różnica lvl 180 a przy tym różnica obrażeń 50, przecież nie może wszystko zależeć od skillów, lvl też musi coś dawać ponieważ ten co chce dodawać i maxować alchemie albo coś innego oprócz dysta ma prawo grać i dla takiej osoby mniejsze hity od 100 lvl a więcej expa 10 mln na lvl jest bardzo dyskryminujące
toxic2002 jest nieaktywny  
Stare 06-05-14, 14:30   #10
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

O widzisz, tu właśnie o to chodzi - wolność wyboru! To jest w RPG najlepsze, co chcę to wybieram, ale nie mogę mieć wszystkiego. Wiem, że każdy by chciał mieć max dista, max siły, max zręczności, max alchemii, ale coś kosztem czegoś. Wg mnie gra jest ciekawsza, gdy nie ma 2 identycznych postaci niż, gdy wszyscy mają max skille i są niejako swoimi klonami.

Poziom nadal wpływa na hp/mp/cap i daje PNy, a co za tym idzie skille i dmg.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin