Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-10-13, 21:18  
Domyślnie Ankieta VIII - Jaka grafika według Ciebie zasługuje na poprawę lub też wymianę?

Witajcie!

Tydzień temu dzieliliście się z nami Waszymi pomysłami na temat zajęć, którymi chcielibyście się zajmować poza wbijaniem doświadczenia lub też wykonywaniem zadań. Zaproponowaliście kilka interesujących pomysłów, które na pewno rozważymy, a parę z nich z pewnością wprowadzimy w niedalekiej przyszłości, aby grze monotonia była obca. Czekajcie więc cierpliwie na pierwsze zapowiedzi nadchodzącej aktualizacji!

Jak co tydzień, dwóch użytkowników otrzymuje darmowy siedmiodniowy status szlachecki. W tym tygodniu szczęśliwcami zostali gracze Madius i Martin1991. Serdeczne gratulacje! Spożytkujcie nagrodę rozsądnie.

Dzisiejsze pytanie nie będzie raczej zaskoczeniem dla nikogo kto jest na bieżąco z aktualnościami serwera:
Cytat:
Jaka grafika według Ciebie najbardziej zasługuje na poprawę lub też wymianę?
A więc udało się. Altaron w końcu może się pochwalić całkowicie własnymi grafikami, ale nie oznacza to jednak, że prace nad nimi zostały zakończone. Nic nie jest idealne, więc wszystko można poprawić, aby przynajmniej zbliżyć się do perfekcji. Dlatego potrzebujemy Waszej opinii co do grafik, które zasługują najbardziej na poprawę lub też całkowitą wymianę.

Przypominam, że miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 12-ego października. Zapraszam więc do dzielenia się z nami Waszymi propozycjami.

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Tron jest nieaktywny  
Stare 07-10-13, 11:40   #11
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Tibia - smok, dl
Altaron - smok, dl

kolorystycznie identycznie, czemu słabe są zielone a czerwone silniejsze? :(








btw, jak mi ktoś zmini łucznika z opaską
<-------

to zabije

Ostatnio edytowane przez Zenon von Wons ; 08-10-13 o 19:25
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 07-10-13, 15:42   #12
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Po pierwsze większość outfitów, gdyż aktualne albo wyglądają słabo, albo są zgarbione/wystają im dupy/są krzywe.
Pozatym aktualne grafiki mobów są na dość wysokim poziomie w porównaniu do tych starych, ale te którym przydałyby się największe zmiany to:

-Wąż(słaba grafika i tyle),
-Orki(według mnie zwyczajnie słabo wyglądają i te twarze...),
-szczur(wyglądają fajnie, ale cieniowanie jest dość słabe),
-czerwie/królewskie(ta sama sytuacja co ze szczurami),
-żółw(przesadnie żółty),
-truposz(w porównaniu do innych nowych grafik, ten wygląda naprawdę słabo),
-kamienny golem(wcina mu się głowa w ramie, a poza tym nie wygląda jakoś atrakcyjnie),
-licz(wygląda całkiem fajnie, ale.. ta ta głowa jakoś.. no po prostu ;d),
-rekinołak(według mnie za duży),
-wieczny pokutnik(dziwnie wymachuje tą buławą),
cewix jest nieaktywny  
Stare 07-10-13, 19:18   #13
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

mag na SS
łucznik z opaską (rambo xD) inna głowa i byłoby ok!
mag nerko (wielu to opisywało po co powtarzać)
zwiad z łukiem dałbym inne włosy :>
jakoś mi nie przeszkadzało że outy są krzywe.. chyba tylko mieszczanin mi się rzuca tak bardziej.
z potworków zmieniłbym haubaka bo szczerze to wygląda na takie liście kwadratowe formujące jakieś coś :D. A tak to grafiki mi się bardzo podobają.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 07-10-13, 19:35   #14
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

No outfity w większości nie powalają. Ja bym zmienił samorodki złota(bo są jak młode ziemniaki) oraz wilka(bo wygląda jak zwierzątko domowe, a nie jak wilk groźny co atakuje przechodniów. Ewentualnie niech nie atakuje).
Uiop jest nieaktywny  
Stare 07-10-13, 20:35   #15
Whisperka
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Kraków
Postów: 56
Domyślnie

Jeśli chodzi o grafikę outfitów to powinny one bardziej różnić się od siebie w kategorii płci, bo aktualnie wygląd choćby grabarza, wojownika mechanika, rycerza zwykłego i elitarnego czy alchemika i elementalisty (w wersji dla rycerza) niewiele różni się od siebie w wersji męskiej i żeńskiej. Może wartałoby zmienić trochę proporcję wyglądu tych outfitów oraz urozmaicić np. ich fryzury.
Biorąc pod uwagę grafikę terenu, to myślę że można by zmienić trochę wygląd drzew (żeby robiły wrażenie bardziej mrocznych bądź też przyjaznych w zależności od miejsca ich występowania i rodzaju, np. bujne szmaragdowe korony bądź pokryte mchem konary czy zniszczone mrocznymi substancjami).
Co do wyglądu potworków, to proponowałabym zmianę grafiki widzów i jego mocniejszych pobratymców. Może jakieś żywsze kolory albo coś w tym stylu bo strasznie są do siebie podobne. Również zmiana wyglądu starszych smoków tak aby nieco różniły się od zwykłych byłaby dobrym pomysłem :)
Whisperka jest nieaktywny  
Stare 07-10-13, 22:29   #16
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Na zmiane zasługuje ponad połowa outfitów ale najbardziej to chyba mieszczanin(tibiski citizen)
Uhh jest nieaktywny  
Stare 07-10-13, 23:01   #17
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Stroje, stroje i jeszcze raz stroje! Ze strojów male rycerza alchemika duchownego dobre są jedynie: Mechanik, Alchemik i Grabarz. Wszystkie inne (mieszczanin, szlachcic, wojownik etc.) do poprawy.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 09-10-13, 00:11   #18
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

- Złoty smok, który wygląda jak mumia (nie wiem czy to był zamierzony efekt ale wygląda to słabo jak dla mnie).
- Dać inny wygląd smokom z przeszłości niż tym z okolic Neolithu.
- Minotaury. Moim zdaniem powinny być większe od ludzi.
-Orki. Hmm ogólnie mają dość dobry wygląd ale za mało groźnie wyglądają jak dla mnie. Chciałbym zobaczyć orki rodem z Władca Pierścienia :)
- Krasnoludy... w szczególności ten Generał.
- Drzewce i Enty. Po pierwsze za bardzo tibijskie jak na tą grę a po za tym średnio ładna grafika.
- Wiwerny. Nie podobają mi się w ogóle....
-No i outffity. Słabe są wyglądy maga oraz mechaniczny zwiad no i mechaniczny woj 1h z kubkiem....
mortans jest nieaktywny  
Stare 09-10-13, 01:53   #19
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

wojownik ss wygląda wrecz komicznie
wejnos jest nieaktywny  
Stare 09-10-13, 23:43   #20
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

Stroje. Szczególnie mag necro.
Pasztet jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin