Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-02-14, 11:28   #1
Chemiann
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie Noob war.

Witam, chciałbym zorganizować małą potyczkę niskich leveli.
W wojnie może wziąć udział każda profesja z maksymalnie 35 poziomem (to jest max, chyba, że macie jakieś sugestie, żeby zrobić np. 30, czy coś :P)
Wpisowe :
Wpisowe wynosi 3 talary od osoby

nagrody :
Każda osoba z zwycięskiej drużyny otrzymuje 5 talarów, + gracz, który zdobędzie najwięcej zabójstw otrzymuje 15 talarów (pod warunkiem, że będą pełne drużyny)

Potyczka będzie jednorazowa, polegająca na jednorazowej eliminacji i składała się będzie z 2/3 rund

Odbędzie się przy żelaznej bramie (jedna drużyna atakuja od północy, druga od południa.

zapisy :


Drużyna czerwona :
1. Ja
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Drużyna niebieska :
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


Proszę podawać nicki postaci, którymi się weźmie udział w wojnie, termin ustalimy z tygodniowym wyprzedzeniem po zebraniu się wszystkich graczy : )
Chemiann jest nieaktywny  
Stare 16-02-14, 13:14   #2
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

Pomysł fajny musze przyznać, sam czesto o czymś takim myślałem, jednak nic z tego nie wyjdzie bo źle to przemyślałeś.
Po pierwsze, powodzenia w szukaniu 20 graczy ( 1/3 serwera)
Po drugie, w takiej wojnie brałyby udział tylko noob chary większych lvli, przeciez zadna osoba która wbila 30 lvl nie pojdzie sie bic a co dopiero jeszcze za to placic. Co do wiekszych lvli to po co maja oni btlrac udzial w noobskich pojedynkach jak moga prowadzic normalna wojne a dla kasy chyba nie przyjda.
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny  
Stare 16-02-14, 13:28   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Hei Ter, wydaje mi się, że wyższe lvle mogłyby się zainteresować. W takiej bitwie nie ma stratnych, można walczyć z kumplami, a jest sporo zabawy.

Kto wie, może jeszcze ktoś się wkręci?
Catthon jest nieaktywny  
Stare 16-02-14, 13:30   #4
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

pobiłbym się ale wystarczy że w 1 drużynie będzie 2 magów którzy postawią po 2 fe i pozamiatane. Inne profesje nie mają szans. Także bezsens :) 35 poziom za duży. Kto poleci takim ryckiem skoro i tak nie ma szans zebrania fragów? ;o
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 16-02-14, 13:36   #5
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
pobiłbym się ale wystarczy że w 1 drużynie będzie 2 magów którzy postawią po 2 fe i pozamiatane. Inne profesje nie mają szans. Także bezsens :) 35 poziom za duży. Kto poleci takim ryckiem skoro i tak nie ma szans zebrania fragów? ;o
Dokładnie. Mam też zastrzeżenia co do ceny. Dla wielu osób 3 talary to fortuna, nie mówiąc już o graczach z niskim poziomem.
mikeleplacido jest nieaktywny  
Stare 16-02-14, 13:42   #6
zmija58
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 44
Domyślnie

Do 40 lub 50 wtedy inne profy też są dobre
zmija58 jest nieaktywny  
Stare 16-02-14, 15:33   #7
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

pisze sie , moj nick to bd Sladge
9891404 jest nieaktywny  
Stare 16-02-14, 18:10   #8
Maciek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 45
Domyślnie

Fajnie fajnie. Tylko już taka sugestia była gdzieś na forum i nie wyszło i sądzę, że to też nie wyjdzie. Otóż chociażby dlatego, że dla postaci do 35 lvl te 3 talarów to dużo i według mnie walka dla kasy nie ma sensu. To raczej zniechęci potencjalnych zawodników. Po drugie ten 30-35 lvl to za niski. Do 50 byłoby ok. A co do przywoływania potworów przez magów to mogłoby być po prostu zabronione w walce. Nawet nie ma sensu ich przywoływać. Przywoła dwóch magów po 2 żywiołaki ognia i jak walną combo w kogoś, kto stoi przy osobie z ich drużyny to mogą zabić po prostu swojego. Tyle ode mnie.
Maciek jest nieaktywny  
Stare 21-02-14, 16:36   #9
Chemiann
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie

zgłosiła się jedna osoba... Temat do zamknięcia, jak sądzę.
Chemiann jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin