Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-10-13, 09:32   #1
BElluu
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Postów: 2
Domyślnie Gdzie gra więcej ludzi?

Witam,
mam z przyjacielem dylemat, gdzie zacząć grać. Zależy Nam na serwerze, gdzie jest więcej ludzi :) Proszę o wszelakie informacje! :D
BElluu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 09:51   #2
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

pVp ;D na non nie wiem czy jeszcze ktoś gra...
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 09:52   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Właśnie ludzie z pvp, po wczorajszym incydencie, przenoszą się na non :) Już kilku do mnie napisało w ciągu 10 minut.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 10:11   #4
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Ciekawe w takim razie czemu sam expisz chara na pvp...
Tutaj chociaż coś się dzieje.
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 12:08   #5
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Właśnie ludzie z pvp, po wczorajszym incydencie, przenoszą się na non :) Już kilku do mnie napisało w ciągu 10 minut.
Jakim incydencie?
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 12:08   #6
TaraN
 
Avatar TaraN
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Środa Wlkp.
Postów: 21
Domyślnie

Ty to nazywasz "Coś się dzieje" jak wbija 200+ po 50 lvle na expa? Aha
TaraN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 12:10   #7
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał 6543134 Zobacz post
Jakim incydencie?
A no ktoś tam się popłakał, że mu lvla nie oddała Administracja i teraz collegiumy biją 10 poziomy pod dp :D
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 12:38   #8
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

Nie no, ale to przecież exorit to płaczki i przypier***** się do administracji o byle co...

Swoją drogą muszą mieć bardzo smutne życie skoro jara ich zabijanie nowych graczy w zemście na administracji xD
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 13:01   #9
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Ta sytuacja ogólnie jest śmieszna. Gram głównie na npvp, ostatnio mniej.. Zobaczyłem, że zrobiło się mało ludzi, a na pvp podobno jest więcej! Fakt, jest więcej! Zrobiłem sobie postać zaczynając tam totalnie od zera, chciałem pograć, aleeeee.. WCHODZĘ A TAM KURIOZALNA SYTUEJSZYN! Npvp wymiera bo wieje nudą, a na pvp gdzie jest więcej ludzi, jest z kim grać jakieś typki biegają i wybijają noobków.. Co to jest w ogóle za logika? Chcą mieć więcęj graczy, a sami ich odstraszają! Ba, nie tylko odstraszają, ale sami z siebie robią noobków! Sytuacja na pvp nigdy sie nie zmieni, bo Wam po prostu tam coś do łba strzela.. Nudzi sie Wam? Poszukajcie bossów, grupowe hunty itd. Macie plecaki talarów to dajcie zarobić nowym graczom! Niech sie wyexpią! A nie sami na siłe wszystko psujecie bezsensownymi atakami na graczy bogu ducha winnym.. Tak, to co Ele napisał to prawda, ludzie wam z PVP (a raczej pseudo pvp, na którym są siane jakieś dziwne poglądy i podejmowane idiotyczne decyzje przez pseudo rządzącą gidlię na serwie) uciekają na N-PVP.
Wystarczy obecnie pograć jeden dzień na PVP, żeby zobaczyć co tam sie dzieje i zwątpić w tą grę.. Płaczecie nad reklamą, a ludzie z PVP (oczywiście nie wszyscy) są jedną wielką anty reklamą.. Dopóki nie zmienicie tam nastawienia do gry (sytuacja która jest tam od dłuższego czasu) dopóty nowych graczy nie będziecie mieli i wszystko będzie stało w miejscu lub graczy będzie przybywać tylko na npvp.. Tak tak wiem, Wy i tak wiecie swoje.. Przynajmniej już wiem co oznacza "dawaj wbijaj na pvp tam się przynajmniej coś dzieje". Równa się to "dawaj wbijaj na pvp tam biagają hlvle i wybijają wszystko pokazując jak bardzo są potężni wyżywając się za to że nie ma graczy których sami odstraszają"
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-13, 13:47   #10
samatron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał TaraN Zobacz post
Ty to nazywasz "Coś się dzieje" jak wbija 200+ po 50 lvle na expa? Aha
Po kogo innego ma wpadać, skoro cała reszta powyżej 120 lvl praktycznie przestała grać, nie ma graczy nie ma wojny nie ma ludzi z przeciwnej drużyny bo graja na rl tibii w jakiejś tam części to trzeba bić kogo popadnie. Jak ja bym rządził to robił bym dokładnie to samo, zero litości dla kogokolwiek.
samatron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin