Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-10-12, 21:29   #11
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
śliski
Serio uważasz, że jako jedyny wiem o tym, że wchodzi łatka ? U nas na serwerze prawdopodobnie większość o tym wiedziała.
Na tym waszym pvp to tylko żeby zabić gościa na afku pod dp. Zero komunikacji między graczami. U nas jest zupełnie odwrotnie. Cały czas się coś dzieje, plotki się roznoszą w mgnieniu oka na czacie gry, ludzie rozmawiają ze sobą, snują podejrzenia. To że tam na waszym PVP ludzie "głosu nie mają", świadczy tylko i wyłącznie o braku komunikacji tamtejszych graczy.


Po 2. Łatki wprowadzane do gry nie są niczym nowym, praktycznie co miesiąc wprowadzane są drobne zmiany, o których nie jesteśmy informowani (dostajemy tylko informację, że coś zostało zmienione). Więc nie gadajcie mi tu, że mam gorącą infolinię z Travem, Slythią czy innym członkiem administracji.
Tomakeo. Grałeś na serwerze PVP?

- wersja "NIE"

Jeżeli nie grałeś to nie wiesz jak tam jest z informacjami po mimo tego że na serwerze trwa wojna od prawie zawsze to praktycznie od każdej osoby można otrzymać tam pomoc. Ja jako zaczynający przygodę z Altaronem a wtedy istniał tylko i wyłącznie serwer PVP otrzymałem pomoc z łatwością, często ta początkowa pomoc przerodziła się w koleżeństwo po dzień dzisiejszy.

- wersja "TAK"

Jeżeli więc grałeś na serwerze PVP to z jakiś przyczyn musiałeś zakończyć tam grę, widać nie mogłeś poradzić sobie w zawiązywaniu nowych znajomości przez to też wpływów co również tyczy się otrzymywania pewnych informacji.



"1. Nie rozdaję free itans. Nigdy. Zapomnij, nie proś w ogóle. Spierdalaj. rn2. Nie odzyskam Ci ciała. Nie pomogę z zadaniem. Nie pisz, nie proś. Reszta jak wyżej. rn3. Nie sprzedam Ci taniej. Nie ma wyprzedaży, nie ma promocji. Chcesz taniej, to idź do kogoś innego albo wylooć sam. Jak nie czaisz, czytaj punkt 1. rn4. Gdy Ci nie odpisuje, to spamowanie priv nie sprawi, że odpiszę. Prędzej wpierdolę Cię na czarną listę i sobie będziesz pisać w eter. rn5. Nie udzielę Ci informacji o questach. Ani outfitach. Ani loocie. Ani respach. Chcesz coś odkryć? Rusz tłuste, obżarte dupsko i rusz się. "

To mówisz pomagacie sobie na non pvp?

Ostatnio edytowane przez Attax ; 02-10-12 o 21:37
Attax jest nieaktywny  
Stare 02-10-12, 21:40   #12
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

zamykam ze względów oczywistych
Obles jest nieaktywny  
Stare 03-10-12, 09:42   #13
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Ustosunkuję się jednak do zarzutów tutaj postawionych.

Nie ukrywam, że pracujemy nad cenami i w niedługim czasie zostaną one wprowadzone wraz z łatką. Nie raz i nie dwa informowałam o tym zarówno na forum, jak i na czacie gry (głównie non - pvp, gdyż tego serwera zwykle pilnuję). Także informacje odnośnie aktualizacji są publicznie dostępne i wystarczy odrobina logiki, by połączyć je w całkiem zgrabną całość. Jeśli ktoś nie wierzy w moje słowa niech przejrzy moje posty na forum, by samemu je potwierdzić.

Jeśli zaś chodzi o skupowanie przedmiotów to jest to naturalna reakcja na informację o podniesieniu większości cen. Jednak jest to także swego rodzaju loteria, gdyż możliwe jest, że zamiast wzrosnąć, wartość niektórych przedmiotów spadnie. Bardzo mało osób ma dostęp do finalnego konceptu cen także wszelkie przecieki, zarówno na serwerze pvp jak i non są całkiem niemożliwe.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin