Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Który system PVP jest wg Państwa lepszy?
Obecny system 22 32.35%
Nowy system 46 67.65%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-06-15, 19:22   #11
Quares
 
Avatar Quares
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 93
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Quares
Domyślnie

Dobra widzę że najlepsza robota dla tego serwera to nic nie robienie, po co jakieś zmiany, aktualizacje i inne badziewia jak wiecznie komuś coś nie pasuje. Najlepiej jeszcze to cofnąć altaron do dawnych dawnych czasów jak zwiad bił kpiro w biegu w pvp mag zabijał na nuty, a ryc nie był nic warty i Ozi który stał na tapenie 20 osób. Tak zostawić do końca wszystkiego. \o/
Quares jest nieaktywny  
Stare 08-06-15, 19:47   #12
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

nie Vertero, po prostu zmiany albo są sensowne albo nie. Dodatkowo wprowadzane w śmiesznych momentach, a na domiar wszystkiego są obecnie ważniejsze zmiany do wprowadzenia. Mimo wszystko tak jak pisałem - wszystko na altaronie jest ok.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 08-06-15, 19:51   #13
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Najśmieszniejsze jest to, że nie macie nic do samego pomysłu tylko przeszkadza wam fakt, że akurat to strona przeciwna ma teraz przewagę poziomów.
Już tworzą się teorie spiskowe, że Altrel jest z nami na vc?
Miesiąc temu skakalibyście ze szczęścia na takie zmiany, no ale teraz jest to niewygodne.

@down


trochę taka cebulandia

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 08-06-15 o 20:26
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 08-06-15, 20:07   #14
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

tak, i miesiąc temu proponowaliśmy coś tego typu i było nierealne. Nie krytykuje pomysłu, krytykuję kolejność wprowadzania zmian.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 08-06-15, 22:21   #15
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Artezon, cebulandia? Hipokryto śmierdzący :->

Ja uważam, że zmiana nieprzemyślana, dodatkowo nie na czasie.



Przykre.
kompromis jest nieaktywny  
Stare 08-06-15, 22:32   #16
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

Przecież altaron od zawsze był kabaretem gdzie szukanie profesjonalizmu to jak szukanie igły w stogu siana.

Wprowadzaj Altrel, będzie śmiesznie, wojna znów będzie wyglądać tak, że wszyscy stoją koło siebie i czekają, aż ktoś wbije skulla xd


p.s
wprowadźcie język angielski to nie będziecie mieli problemu z poirytowanymi graczami. Bez tego to w sumie bez znaczenia co zmienicie, na tym otsie grają te same osoby od zawsze i każdemu coś pasować nie będzie xd

Albo nic nie róbcie, chociaż śmiesznie jest xd
PowerGamer jest nieaktywny  
Stare 08-06-15, 23:00   #17
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

kiedy naprawicie skillowanie alchemii?
kiedy rozwiążecie problem PNów, które zrujnowały system skillowania?
kiedy nadacie sens wytwarzaniu run?
kiedy naprawicie spawn rekinołaków?
kiedy doczekamy się pnów za misje na ankardii?

ktoś chce dopisywać? dajmy im nieco do roboty.

kiedy zwiadowca będzie miał możliwość wbicia krytyka w kuszę tak samo jak rycerz w broń?
kiedy mag doczeka się zwojów ulepszających różdżki?
kiedy dodacie jakiś trop odnośnie ostatniej misji grabarza?
kiedy kamienie przykrywające dekoracje mapy zostaną podmienione na 'niewidzialną' grafikę?


kiedy rozwiążecie problem stackowania się, by otoczenie faktycznie wpływało na rozgrywkę?
kiedy naprawicie problem "double hitów"?
kiedy dostosujecie ceny u npc do zmian w trollowych itemach oraz kuszach?

kiedy zmienicie brak sensu w rozdawaniu pnów w zręczność, bo koszt jest różny od czasu jaki trzeba poświęcić na awans?

Ostatnio edytowane przez kompromis ; 08-06-15 o 23:23
kompromis jest nieaktywny  
Stare 08-06-15, 23:19   #18
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Ohoho, ale im roboty dowaliłeś. Pewnie teraz cała siedziba altronu zostaje po godzinach, aby jak najszybciej rozwiązać te problemy.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 02:38   #19
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Prosiłem o nie zbaczanie z tematu jednakże na 'propozycje odpowiem'.



1. Rycerze 1-ręczni jak i 2-ręczni przy starcie serwera otrzymali obniżenie redukcji obrażeń za sprawą pancerza, rycerz 1-ręczny otrzymał zmniejszenie redukcji tarczą oraz osłabienie 'odes rago' o 10%, jedna zmiana w rycerzu dwuręcznym wejdzie w przyszłej łatce. Zmianie ulegną też bomby o czym już wspominaliśmy. Tak więc jak Pan widzi to zostało już dawno zrealizowane.

2. Zwiadowcy podczas resetu otrzymali zmniejszenie poboru many za czar 'hape odes kpiro' niedawno otrzymali też dodatkową kratkę, na której zadają 100% obrażeń jak i zmniejszono wagę strzał/bełtów, by mógł przebywać dłużej na polowaniach. To również zostało zrealizowane.

3. Mag z założenia jest postacią posiadającą najmniejszą przeżywalność, sytuację tę koryguje pierścień magicznej tarczy, któremu już dawno temu została wprowadzona redukcja wszelkich obrażeń zarówno fizycznych jak i magicznych, które mag otrzymuje o max 12% na 160 poziomie magii.

4. Na ten temat czytał Pan wypowiedzi w odpowiednim temacie, nie jest to zmiana, którą od tak można bez testowania wprowadzać.

5. Nie ma kary bez udowodnienia winy, wiedza nie jest podstawą do nałożenia bana.

Cytat:
Napisał PowerGamer Zobacz post
Wprowadzaj Altrel, będzie śmiesznie, wojna znów będzie wyglądać tak, że wszyscy stoją koło siebie i czekają, aż ktoś wbije skulla xd
6. W ten sposób wygląda aktualna wojna, stoją Państwo wszyscy w bezruchu i oczekują czy strona, po której aktualnie są niższe poziomy rzuci combo bomb i wbije czaszki, następnie wracacie i wszystkich zabijacie. Teraz Pańska drużyna jest na etapie, gdy wszyscy zrobiliście rycerzy, w walkach uczestniczy 2 magów, a zwiadowcy nie posiadają bełtów i biją z efo tote, zastanawiając się czemu nie możecie zabić 150 poziomowego rycerza, a ten bijąc 'rago tote' przez 20 minut w końcu zabija maga, któremu zabrakło mikstur. Doskonale wiem jak wygląda sytuacja, obserwuję każdą walkę.

Cytat:
Napisał kompromis Zobacz post
kiedy naprawicie skillowanie alchemii?
kiedy rozwiążecie problem PNów, które zrujnowały system skillowania?
kiedy nadacie sens wytwarzaniu run?
kiedy naprawicie spawn rekinołaków?
kiedy doczekamy się pnów za misje na ankardii?

ktoś chce dopisywać? dajmy im nieco do roboty.

kiedy zwiadowca będzie miał możliwość wbicia krytyka w kuszę tak samo jak rycerz w broń?
kiedy mag doczeka się zwojów ulepszających różdżki?
kiedy dodacie jakiś trop odnośnie ostatniej misji grabarza?
kiedy kamienie przykrywające dekoracje mapy zostaną podmienione na 'niewidzialną' grafikę?


kiedy rozwiążecie problem stackowania się, by otoczenie faktycznie wpływało na rozgrywkę?
kiedy naprawicie problem "double hitów"?
kiedy dostosujecie ceny u npc do zmian w trollowych itemach oraz kuszach?

kiedy zmienicie brak sensu w rozdawaniu pnów w zręczność, bo koszt jest różny od czasu jaki trzeba poświęcić na awans?
7. Wbijanie alchemii zostało celowo spowolnione, by nie wbijało się 150 poziomu umiejętności na blokadzie robiąc setki tysięcy ekstraktów i odblokowywać ją poprzez wbijanie poziomów do końca gry, a by umiejętność ta rosła wraz z rozwijaniem postaci. Moim zdaniem spowolnienie jest lekko zbyt wysokie, ale aktualnie jakiekolwiek zmiany nie wchodzą w grę z tego względu, że część osób wydała już punkty nauki.

8. Nie nazwałbym tego rujnowaniem czegokolwiek, to czy ktoś chce poświęcać czas na wbijanie umiejętności czy nie to jego wybór, PN pozwalają tę czynność ograniczyć do minimum.

9. Wytwarzanie run ma bardzo prosty sens - zdobywanie doświadczenia bardzo niskim kosztem. Postulował Pan by zmienić koszt zdobywania doświadczenia magiem, te 2 postulaty niejako zaprzeczają sobie wzajemnie. Jeżeli chodziło tu o poziom magiczny to proszę zauważyć jakie aktualnie poziomy magiczne mają Pańscy koledzy, wzrost poziomu magii przy tworzeniu run jest celowo tak ograniczony, gdyż zmniejszona została liczba PN (zwiększenie limitu z max 181, który można było wbić przy użyciu PN na 201) na poszczególne poziomy magii. Jest to praktycznie jedyna umiejętność rozwijana przez maga, uwolnienie jej spowodowałoby, że aktualnie każdy miałby już 200 poziom magii.

10. Legowisko Rekinołaków nie jest zepsute, odpisałem Pańskiemu koledze w zgłoszeniu na jakiej zasadzie działa i dlaczego czasami jest więcej rekinołaków. Wszystkie potwory mają określony zasięg oraz, gdy wyczuwają Gracza - wędrują. To legowisko znajduje się pod Bekalelu, ludzie robią tam misję dzienną, przebywają w depozycie, zdobywają doświadczenie na czerwiach lub zdobywają na nich umiejętności oraz łowią ryby, każda z tych czynności powoduje aktywność Rekinołaków. Gdy jeden z nich odejdzie poza obszar, na którym się odradza w jego miejsce pojawia się nowy, ten sam mechanizm działa na całej mapie, jednakże inne legowiska z reguły nie występują pod miastami i odrodzone potwory są statyczne.

11. Osoba, która ustalała liczbę PN miała określoną pulę ~450PN, stąd niektóre zadania nie dodają PN. Jeżeli wykonywał Pan misję Smoczych Jeźdźców to zapewne zauważył, że jeden z nich w porównaniu do pozostałych 5 również nie daje PN (ten przy trollach), wynika to tylko i wyłącznie z wyczerpania się puli.

12. Każda profesja jest inna, zwiadowca wbija zręczność najszybciej, więc najszybciej osiągnie wyższe obrażenia krytyczne niż rycerz. Robienie takich samych nagród dla wszystkich mija się z celem, w takim układzie powinno też dać się ten bonus magom, którzy obrażeń krytycznych nie zadają.

13. Propozycja nie została jeszcze ani zaakceptowana, ani odrzucona.

14. Z tego co się orientuję to wspomniane zadanie widnieje w dzienniku jako zakończone, a nagrodą jest dostęp do podziemnego klasztoru.

15. Aktualnie jest pisany nowy edytor map, wszystkie grafiki są odpowiednio grupowane i przenoszone, w tym czasie nie dodajemy/zmieniamy żadnych grafik, by nie zostały później błędnie nadpisane.

16. Napisałem w pierwszym poście, że kwestię 'stackowania się' już zmieniliśmy i będzie ograniczona do mniejszej liczby na 1 kratce.

17. Obecny klient nie jest i nigdy nie był w pełni zsynchronizowany z silnikiem stąd zdarzają się czasem sytuacje, gdy postać pomimo tego, że omdlała uleczy się, chwile stoi jako żywa i dopiero gdy serwer odczyta prawidłową informację (że doszło do omdlenia) wyświetli informację o klęsce. Podwójny cios wynika z faktu pozycji potwora, brana pod uwagę jest prędkość jego poruszania się i zadawania obrażeń, najczęściej do 2 uderzenia dochodzić będzie, gdy Gracz zbliży się do potwora idącego w jego kierunku - ciosy zostaną zadane, gdy zaczną wchodzić na kratkę oraz, gdy się zatrzymają. Powinno to zniknąć na OTCliencie.

18. Trollowe przedmioty mają cenę dostosowaną do parametrów obrony, kusze zaś do trudności ich zdobycia (można sprzedać 3 spośród nich).

19. Koszt PN ma jedno kryterium - maksymalny poziom jaki za pomocą PN można osiągnąć, jest to umiejętność niededykowana (każda profesja musi przeznaczyć tyle samo PN). Wartość PN nie zależy w żadnym stopniu od czasu jaki przeznaczamy na podniesienie umiejętności.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	x.png
Wyświetleń:	517
Rozmiar:	2.6 KB
ID:	4015  

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 09-06-15 o 02:45
Altrel jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 03:14   #20
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

a wydawało mi się, że to logiczne iż te pytania mają znaczyć 'zajmijcie się pierw czymś na czym ludzie robią talary/ponad przewidziany exp, a nie wnikacie w politykę pvp'.

Mimo wszystko odpowiem na odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Formułować pytania bardziej jednoznacznie? Tekst piękny, lecz strasznie chybiony. Opiszę wszystko raz jeszcze w wolnej chwili.

Zarzekałem się, że ni chuja więcej nie będę się bawił w próby naprawienia altaronu... I właśnie przez takie zabawy zamiast normalnie grać jestem zmuszony lamentować o to, by dało się grać...

1.
Cytat:
Legkan: Kiedy znerficie rycerza?

Altrel: Rycerze 1-ręczni jak i 2-ręczni przy starcie serwera otrzymali obniżenie redukcji obrażeń za sprawą pancerza, rycerz 1-ręczny otrzymał zmniejszenie redukcji tarczą oraz osłabienie 'odes rago' o 10%, jedna zmiana w rycerzu dwuręcznym wejdzie w przyszłej łatce. Zmianie ulegną też bomby o czym już wspominaliśmy. Tak więc jak Pan widzi to zostało już dawno zrealizowane.

L: Nie interesuje mnie osłabienie pancerza. Upieracie się, że Altaron to gra zespołowa, więc rycerz, jako postać o największym potencjale do bycia blokerem, powinien posiadać większe parametry obrony niżeli ataku. Do poziomu... 120? 150? rycerz robi najwięcej expa/h podczas samodzielnych polowań, niezależnie czy jedno/2 ręczny, duchowny czy alchemik. Zabraliście im 10% z rago, brawo, całe 40dmg, zrobią 24/40/50+k/h expa mniej. Dodajmy do tego mega profit oczywiście. Gratuluje, znerfiliście im armor i tarczę zamiast ostro polecieć po dmg.

Cyfry:

Duchowny:
30 poziom - 240k/h orki pod bagnem
50 poziom - 400k/h umarłe mnichy benezjon
70+ poziom - 500k+/h kościane smoki benezjon

Nekromanta:
30 poziom - 240k/h orki pod bagnem
50 poziom - chujwiegdzieitaknapierdaladuzo
70+ poziom - 700k+/h górskie trolle arion

Jeżeli jakiś pion pokroju Wolfganga napisze mi, żebym zagrał rycerzem i łgał mi tutaj, albo ktoś pierdolnie tekstem 'trzeba było zrobić rycerza' to automatycznie zapisuje nick czerwonym markerem na kartce przy komputerze.
2.
Cytat:
L: Kiedy poprawicie expienie solo zwiadowcą?

A: Zwiadowcy podczas resetu otrzymali zmniejszenie poboru many za czar 'hape odes kpiro' niedawno otrzymali też dodatkową kratkę, na której zadają 100% obrażeń jak i zmniejszono wagę strzał/bełtów, by mógł przebywać dłużej na polowaniach. To również zostało zrealizowane.

L: Zwiadowcy podczas resetu otrzymali oszczędność 10 many, to dalej zbyt mało w porównaniu do pozostałych klas. Mervakis twierdził, że "gracze chcą buffów, a możeby zacząć nerfić?". Kratkę otrzymali i równocześnie nową umiejętność - pudłowanie. Dostali coś, stracili coś, balans. Zmniejszona waga niewiele pomaga, i tak trzeba chować plecak z zaopatrzeniem, bo inaczej niema mowy o trzymaniu dystansu od potwora. Pomijam fakt, że zwiadowcy robią na solo expie 70 lvl mniej niż rycerze na 50, a ryzyko śmierci jest znacznie większe, balans.

3.
Cytat:
L: Kiedy poprawicie surv maga?

A: Mag z założenia jest postacią posiadającą najmniejszą przeżywalność, sytuację tę koryguje pierścień magicznej tarczy, któremu już dawno temu została wprowadzona redukcja wszelkich obrażeń zarówno fizycznych jak i magicznych, które mag otrzymuje o max 12% na 160 poziomie magii.

L: Fakt, pytanie brzmi jakobym chciał dla maga większej przeżywalności. Chodziło mi o osłabienie. Do niedawna byłem pewien, że Zwiadowca to typowy DPS, większy niżeli mag, stąd większe koszta. Mervakis wytłumaczył mi, że zwiadowca to klasa pośrednia między rycerzem a magiem, ma robić mniej dmg niż mag i stać dłużej niż on. Obecny system daje magowi i większy dmg i większy surv. Szczególnie w odniesieniu do zwiadowcy nekromanty.

4.
Cytat:
L: Kiedy zwiększycie koszt expa maga?

A: Na ten temat czytał Pan wypowiedzi w odpowiednim temacie, nie jest to zmiana, którą od tak można bez testowania wprowadzać.

L: To zajebiście, poczekajmy jeszcze trochę, niech zarobią. Trąbie o tym kawał czasu. Dla odmiany policzmy czas od początku servera i dajmy na ten okres zwiadowcy buffa do pieniążków, przeliczmy też jak bardzo rycerze zarobili na swoim expie.
5.
Cytat:
L: kiedy zbanujecie Artezona za makro w myszce?

A: Nie ma kary bez udowodnienia winy, wiedza nie jest podstawą do nałożenia bana.

L: Bawiłem się Macro Recorderem, bo wiedziałem, że moi przeciwnicy używają go bez konsekwencji, z czasem przywykłem. Teraz polecam wszystkim tania myszka z funkcją macro
7. - (Caveki miał nr 6)
Cytat:
L: Kiedy naprawicie skillowanie alchemii?

A: Wbijanie alchemii zostało celowo spowolnione, by nie wbijało się 150 poziomu umiejętności na blokadzie robiąc setki tysięcy ekstraktów i odblokowywać ją poprzez wbijanie poziomów do końca gry, a by umiejętność ta rosła wraz z rozwijaniem postaci. Moim zdaniem spowolnienie jest lekko zbyt wysokie, ale aktualnie jakiekolwiek zmiany nie wchodzą w grę z tego względu, że część osób wydała już punkty nauki.

L: Gratuluję przemyślanej zmiany, szkoda, że przed startem nie pomyślałem żeby sprawdzić takie banały, bo usłyszałem 'wszystko o 10% w dół poszło'. W życiu bym nie pomyślał, że tak pięknie można coś spierdolić... Zrobiliście z alchemii umiejętność "chcesz? to wpierdol pn'y!". Mlvl też przeleciałem na podstawie multi mikstur maga i wyszło, że faktycznie, wszystko powinno grać, delikatnie ciężej idzie, ale ogólnie to nic nadzwyczajnego. Ciekawe czy mając 200 poziom w grze i zrobione wszelkie misje da się wbić 200 skill alchemii...
8.
Cytat:
L: kiedy rozwiążecie problem PNów, które zrujnowały system skillowania?

A: Nie nazwałbym tego rujnowaniem czegokolwiek, to czy ktoś chce poświęcać czas na wbijanie umiejętności czy nie to jego wybór, PN pozwalają tę czynność ograniczyć do minimum.

L: To teraz nikt nie robi run.

"to czy ktoś chce poświęcać czas na wbijanie umiejętności czy nie to jego wybór" - szkoda, że ja muszę go poświęcić tak wiele, by krzyczeć, że zaraz wszystko się spierdoli jeszcze bardziej niż jest. Ja chcę grać, a muszę pilnować, by mieć w co...
9.
Cytat:
L: kiedy nadacie sens wytwarzaniu run?

A: Wytwarzanie run ma bardzo prosty sens - zdobywanie doświadczenia bardzo niskim kosztem. Postulował Pan by zmienić koszt zdobywania doświadczenia magiem, te 2 postulaty niejako zaprzeczają sobie wzajemnie. Jeżeli chodziło tu o poziom magiczny to proszę zauważyć jakie aktualnie poziomy magiczne mają Pańscy koledzy, wzrost poziomu magii przy tworzeniu run jest celowo tak ograniczony, gdyż zmniejszona została liczba PN (zwiększenie limitu z max 181, który można było wbić przy użyciu PN na 201) na poszczególne poziomy magii. Jest to praktycznie jedyna umiejętność rozwijana przez maga, uwolnienie jej spowodowałoby, że aktualnie każdy miałby już 200 poziom magii.

L:: Szkoda, że wszystkie profesje są uzależnione od tych zasranych run. To dobrze, bo to klimat RPG i sprzedawcy run to jedno z pozytywnych wspomnień z czasów tibii. Mimo wszystko na altaronie brak napływu nowych graczy. Mogliście przemyśleć, że gra od dawna jest planowana również w wersjach obcojęzycznych i odpowiednio dostosować maga pod wytwarzanie run, niezależnie czy to pod zarobek czy to pod skillowanie poziomu magicznego... Głupie masowe porażenia na wrl dla zwiada czy te zlagowane UHy.
10.
Cytat:
L: kiedy naprawicie spawn rekinołaków?

A: Legowisko Rekinołaków nie jest zepsute, odpisałem Pańskiemu koledze w zgłoszeniu na jakiej zasadzie działa i dlaczego czasami jest więcej rekinołaków. Wszystkie potwory mają określony zasięg oraz, gdy wyczuwają Gracza - wędrują. To legowisko znajduje się pod Bekalelu, ludzie robią tam misję dzienną, przebywają w depozycie, zdobywają doświadczenie na czerwiach lub zdobywają na nich umiejętności oraz łowią ryby, każda z tych czynności powoduje aktywność Rekinołaków. Gdy jeden z nich odejdzie poza obszar, na którym się odradza w jego miejsce pojawia się nowy, ten sam mechanizm działa na całej mapie, jednakże inne legowiska z reguły nie występują pod miastami i odrodzone potwory są statyczne.

L: Wiecie o co chodzi to teraz to naprawić trzeba, przecież hunty profesjami dystansowymi są tam wyjątkowo ciężkie podczas pierwszego kółka, pomijam, że ogólnie altaron powinien zmienić nazwę na Knight OTS... Dobra, zgrywam się, przeczytałem fragment o OTcliencie w którym ma to zostać naprawione (nie zdążył Pan edytować), mam nadzieję, że tak się stanie. Nie wiem co ma client gry do systemu na której gra stoi, ale zostawiam sprawę profesjonalistą.
11 pozostawiam bez odpowiedzi, bo krew mnie zalała.
Szczerze? znowu mi się odechciewa, miałem plany in-game co zrobić przez te 8 godzin pracy, a zamiast tego bawię się w argumentację. Wracamy do taktyki 'jest źle - naprawcie, sami sprawdźcie czemu jest źle i sami wymyślcie jak naprawić, zrealizujcie'. Jako ciekawostkę tylko dodam, że na starym altaronie dostałem TRIPLE HITA od wampira (true story) i jest to uwarunkowane dobiegiem potwora do gracza, czyli jeżeli przebiegne przy takim górskim to walnie mi te 2 hity na start a potem kolejnego jak tylko dojdzie do mnei na kolejnej kratce.
Kolejna ciekawostka: Anastazy informuje Nas po wykonaniu 'ostatniej' misji grabarza o katakumbach której zagadki nie udało mu się nigdy rozwikłać i dodaje 'może Tobie się to uda'. ołtarz jest, dźwignia jest, z tego co czytałem to kiedyś nawet zbugowanego vampire shielda złożono w ofierze :-)
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 09-06-15 o 04:39
Windykator jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin