Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-08-14, 11:23   #21
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Tronie! Zabierz TO COŚ! Dzik filozof, świat upada.

A tak serio - nie toleruję oszustwa samego w sobie, że ktoś bierze itemy, np. do Urbana umawia się na coś a zabiera więcej (to w sumie jest potocznie nazywane kur******).

Drugi przypadek to sprzedawanie statusów szlacheckich, tutaj już dochodzi wydatek waluty realnej.
O to to mi chodziło.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-14, 13:30   #22
Szkielko
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Tego syfu nie wyplenisz z serwera złodziej był i będzie, żeby grabić dla swej korzyści to knuje jak by tu się dorobić na naiwniakach łudzących się o będę miał coś z tego interesu, ale morał jest taki potem płacz i lament :D Tam gdzie polityka tam filozofia nikczemnego złodzieja która niesie za sobą kłamstwo w kłamstwie i zaprzeczanie ja nic nie ukradłem :D
Szkielko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-14, 15:05   #23
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał KUSZNIK Zobacz post
Obejrzyj sobie z UWAGĄ I ZROZUMIENIEM ten przypadek, jest tam nawet paragraf. Nie pozdrawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=aoYH1FDzpBU
Po pierwsze skoro nie kradniemy czyjegoś dobra materialnego ani własności intelektualnej to co właściwie kradniemy?

Po drugie nasze konto w grze, postać oraz przedmioty nie należą do nas. Jest to własność administracji. Oni nam tylko "wypożyczają" konto na określony czas i mogą je w każdej chwili usunąć, mogą również zabrać nam nasze przedmioty w każdej chwili. Sytuację można porównać do wynajęcia pokoju w hotelu. Idąc na policję w sprawie np. kradzieży zbroi to tak jakbyśmy poszli na policję w sprawie np. kradzieży ręcznika z pokoju hotelowego który nie należał do nas bo my tylko wynajmowaliśmy pokój na określony czas. Tak samo jest z kontem czyż nie?

Edit:

Aha i najważniejsze pytanie. Czy jak ktoś mnie zabije i spadnie ze mnie zbroja to mogę iść z tym do sądu i na policje? :D

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Do tematu.... A skoro administracja daje nam bana za coś, to też jest złodziejem? No bo zabrali nam coś, na co poświęcaliśmy czas. A jak delete? To już przestępstwo! ukradli nam postać! Pozbawili rozrywki, jak mogli.

"panie" altrel, usuńże temat, ew. przenieś do luźnych pogaduch
Twój post jest tak głupi że nawet nie wiem jak mam się do niego odnieść... Nawet nie zrozumiałaś tego co napisałem i jeszcze masz do mnie jakieś pretensje? O co? Ogarnij się.

Ostatnio edytowane przez Narwashi ; 08-08-14 o 15:11
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-14, 16:53   #24
KUSZNIK
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: 100lica
Postów: 42
Domyślnie

Tak sobie to tłumacz...
KUSZNIK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-14, 18:04   #25
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał KUSZNIK Zobacz post
Tak sobie to tłumacz...
Ja tylko zadałem parę pytań. Widocznie niewłaściwej osobie. Bez pozdrowień.
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-14, 13:30   #26
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Pieniądze, które posiadamy na koncie w banku tez nie istnieją i są tylko formą pewnej umowy między nami a bankami.
Niektórzy nazwaliby to oszustwem, nie umową, ale co robić.

Ja uważam, że kradzież niestety jest częścią tego rpgowego świata, tak jak częścią naszego świata. I tak jak w naszym świecie, czuję obrzydzenie do wszelkiego rodzaju oszustów, uznając ich za niższy i zdecydowanie pozbawiony moralności gatunek. Karaluchy.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-14, 12:56   #27
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szkielko Zobacz post
Tego syfu nie wyplenisz z serwera złodziej był i będzie, żeby grabić dla swej korzyści to knuje jak by tu się dorobić na naiwniakach łudzących się o będę miał coś z tego interesu, ale morał jest taki potem płacz i lament :D Tam gdzie polityka tam filozofia nikczemnego złodzieja która niesie za sobą kłamstwo w kłamstwie i zaprzeczanie ja nic nie ukradłem :D
Hipokryzja :>
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin