Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-08-13, 08:54   #51
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Takie rozwiązanie miało by sens tylko na nowym serwerze gdzie każdy by grał od zera. Wprowadzanie czegoś takiego gdy są już takie lvl tylko zniechęci nowych graczy. Czemu ktoś ma bić 100lvl w rok gdy inny wbił go wcześniej np w miesiąc?

Sam bym chciał by była sensowna reklama, nowy serwer gdzie by utrudnili grę i zrobili cokolwiek z balansem.
Lester86 jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 09:43   #52
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

100 LvL w miesiac? Ozi wbil w 9 dni. Co prawda z niekonczacym sie workiem kasy i blokerem ale jednak
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 10:30   #53
Artur II.
 
Avatar Artur II.
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

niekonczący sie worek kasy ^^ tez chce taki :D
Artur II. jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 10:52   #54
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Zacznijmy od tego, wszystkim nie da się dogodzić... jedni marudzą, że za dużo expa spada drudzy, że za mała... Tak szczerze mówiąc to pierwszy raz spotykam się z opinią, że po śmierci są za małe straty o.O... Zurvy powiedział, że wojna nie ma sensu gdy spada za mało expa... To jak wy zabijacie się tylko po to żeby wam lvl pospadały ? To może po śmierci od gracza od razu wprowadzić delete postaci ?... no nie wiem dla mnie to dziwne... myślałem, że bije się z innymi dla czystej frajdy a ludzie biorą to na poważnie... Jak dla mnie straty po śmierci są ok. A z tymi wojnami mam pewien pomysł... po pierwsze trzeba rozdzielić te straty na server PvP i N-PvP, bo dlaczego na N-PvP ludzie mają mieć kosmiczne straty... nie oszukujmy się ale ten server jest waśnie po to, żeby wbijać lvl. Owszem są misje, ale mimo to, że jest ich całkiem sporo to się kiedyś kończą... Wracając do PvP, może by wprowadzić nowego npc, który dokonywał by spisu wrogich sobie gildi, co by skutkowało większymi stratami po śmierci od swojego gildijnego wroga, oraz przy zabiciu przejęciu części jego doświadczenia ( np 1% od posiadanego przez gracza doświadczenia ). Żeby ludzie sami się nie podstawiali, to już pisałem wyżej, dla takich graczy straty były by 2x, (3x ?) większe niż zwykle.

A co do expa:
Cytat:
Attax napisł:
Sens -
74 mag wbija poziom przy 700k/h w 26 minut.
140 zwiad robiący taki sam exp wbije lvl w 90 minut.
No tak tylko nikt nie powiedział, że ten mag ma 2 postać 170lvl i mnóstwo talarów do wastowania + oczywiście bloker...
Bez tego w życiu nie wyciągniesz takiego expa. A 140 zwiad ? Sam wyciąga 700k expa, a ile wyciągnie z ogarniętym blokerem i pierdyrliardem talarów do wydania ?

Może i szybko się expi... ale zmniejszanie teraz expa od potworów nie było by sprawiedliwe wobec niższych lvl-i... chcecie się w to bawić ? ok ale ja to widzę, tak : aby było sprawiedliwie reset wszystkich postaci, który spotka, się z krytyką i groźbami opuszczenia gry...

Jeśli było założenie, że się powoli expi to powinno być to od początku realizowane a nie teraz...
Myślę, że nawet wzmocnienie potworów nie zda egzaminu, ponieważ ten co ma kase i tak weżnie sobie blokera i będzie robił na 74 lvl magiem po 700k expa...

A swoją drogą nie było założenia, żeby gra nas sama zmuszała do wspólnych wypraw ?
mortans jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 11:30   #55
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Zacznijmy od tego,ze lepiej zrobic to teraz gdy sa 150-200 lvl na gesto niz beda 250-300. Bo wtedy to i reklama tu nie pomoze... :) To,ze ktos teraz wbil 100lvl w 10 dni a po zmiejszeniu ktos wbijalby go 1-2 miesiace tylko poprawilo by ta rozgrywke.

Rownie dobrze moglibysmy plakac,ze kiedys Wawro z nutek bil po 1000 a ja teraz walne za 600? Nikt nie placze bo wkoncu zostalo cos zrobione zeby bylo lepiej grac...

Teraz zrobic 100 lvl zaden problem,a wczesniej? Goscie expili wlasnie ten miesiac,dwa i dopiero powoli cos osiagali i nie byli oblozeni kasa. W tym momencie jak juz mowilem 100 lvl sie wbije i do tego zrobi jeszcze 1kk
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 11:35   #56
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

A co jeśli obecny Altaron to tylko wersja beta, a po wyjściu klienta gry i pojawieniu się reklamy, będzie reset charów? Z resztą to chyba najlepsze rozwiązanie :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 11:38   #57
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

To wtedy gracze ktorzy stracili tyle swojego "cennego" czasu sie poplacza :) Bo jak pisala juz administracja wiele razy (resetow nie bedzie) ;) jezeli Wam sie podoba taka gra i osiagacie pelny orgazm jak robicie 1mln expa i z 200k z niego wynosicie to grajcie tu dalej i walcie koni* przy pelnych plecakach kasy :D
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 11:41   #58
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Zacznijmy od tego,ze lepiej zrobic to teraz gdy sa 150-200 lvl na gesto niz beda 250-300. Bo wtedy to i reklama tu nie pomoze... :) To,ze ktos teraz wbil 100lvl w 10 dni a po zmiejszeniu ktos wbijalby go 1-2 miesiace tylko poprawilo by ta rozgrywke.

Rownie dobrze moglibysmy plakac,ze kiedys Wawro z nutek bil po 1000 a ja teraz walne za 600? Nikt nie placze bo wkoncu zostalo cos zrobione zeby bylo lepiej grac...

Teraz zrobic 100 lvl zaden problem,a wczesniej? Goscie expili wlasnie ten miesiac,dwa i dopiero powoli cos osiagali i nie byli oblozeni kasa. W tym momencie jak juz mowilem 100 lvl sie wbije i do tego zrobi jeszcze 1kk
Rozumiem, że liczysz się z tym że chociażby na takich Piaskowych Hydrach gdzie ludzie chodzą w 3 osoby i maja po 400k/h max w pt zdobywanie doświadczenia tam spadnie do 250k/h ? Poziom będziesz dostawać po 5h expienia jakies 7h gry ( licząc obkupienie ). Czy 7 godzin życia jest warte paru hp, many i udzwigu. Jezeli Administracja wprowadzi, że wbijanie poziomów jest bardziej widoczne, nie ma problemu mozna obnizyc exp bo bedzie to adekwatne do bonusów, które on nam daje. Teraz na wprowadzenie takich zmian jest juz po prostu za pozno, bo czemu ktos kto ma teraz 80 poziom ma miec trudniej niz ja? Poczekajcie do zimowego update, zmiana balansu bedzie miala wplyw na szybkosc expienia i wtedy powrocimy do tego tematu.

To jest gra, a gra ma sprawiać przyjemność zauważ, że w innych grach po śmieci praktycznie nic nie tracisz np w WoWie czy w Diablo 1,2,3. Zurvy powiem Ci tak, sram na to ogolnie jacy inni ludzie maja poziom, to ich zycie co robia w wolnym czasie jak graja itp. Na moje to moga grac tu i 500 poziomy mi to osobiscie nie przeszkadza ktos gra 15h dziennie to ma duzy poziom. Ktos gra 3h dziennie poziom ma maly ale za to zycie realne ma udane. A cały temat oparty jest na jednostkach typu Gosc wbija 2 poziomy dziennie na 200! Tak być nie może, ale nie pomyslisz ze zeby wbić te 2 poziomy to idzie jak do pracy siedzi i gra w Altaronie te 7-8h.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 14-08-13 o 11:48
Attax jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 11:45   #59
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
To wtedy gracze ktorzy stracili tyle swojego "cennego" czasu sie poplacza :)
Popłakałbyś się? Bo ja nie, ba nawet bym się cieszył gdyby rozgrywka wystartowała na nowo.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 14-08-13, 11:50   #60
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Popłakałbyś się? Bo ja nie, ba nawet bym się cieszył gdyby rozgrywka wystartowała na nowo.
Tak cieszyłbyś się jakby rok Twojej gry został usunięty? XD najs
Dawaj Irvizz , Zao , Bajerant i inni ! Co mnie tam obchodzi wasz czas spedzony w Altaronie. za szybko wbiliscie 250+ teraz bedzie dobrze bo juz wolno sie zdobywa doswiadczenie ! Więc macie tu 1 poziom, eq na start i pochodnie życzymy miłej gry !

Tak sobie to wyobrażasz? ;x

Co najwyzej jak bedzie grac wiecej ludzi powstanie kolejny serwer czy cos, ale nie reset postaci to byłoby samobójstwo Altaronu.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 14-08-13 o 11:56
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin