Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-10-12, 01:40   #11
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

Panie merv prosze nie oceniać ludzi po komentarzach...traktujesz wszytko zbyt powaznie... nie kazdy ma gust zeby lubic taką muzykę .. ;) ja np lubie discopolo z agrim i eremcem a razem z ormem słuchamy takze piesni weselnych a juz nie chce o eldoce wspominac <lol2> hahahahahha



joke xd ^^
9891404 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-12, 01:44   #12
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Nie uważam że GROWL jest łatwy, aczkolwiek jest strasznie chujowy. Agri, pałkami trzeba umieć napierdalać. To nie jest GANDBANG u Ciebie na chacie.
Co do utworów, a w sumie se twórzcie co tam wam się podoba, lepsze to niż ćpanie mefedronu.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-12, 05:44   #13
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Zbytnio nie przepadam za growlem, ba jak jest dłużej niż 5sec to wyłączam :x Mimo to przesłuchałem i nie jest źle :> Powodzenia w dalszej twórczości i giebnijcie coś bez growlu.
Didrika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-12, 08:31   #14
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Haha, kocham takich ziomków, którzy komentują coś czego nie słuchają ;> Ziomek w życiu nawet na perce nie grałeś i myślisz że to takie łątwe i wyjdzie z tego coś fajnego :DD
http://www.youtube.com/watch?v=jn_KP...7&feature=plcp

Tu macie drumcama z jednego z naszybszych naszych utworów. Taki jeden na płycie dla rozluźnienia spokoju jakie wprowadza reszta utworków ;d bez wokalu bo to tylko drumcam xP Co do mp3 z innych utworów, zaraz wsiadam w auto i jade do kumpla pracować nad kolejnym utworem, i może uda mi się coś od niego wyciągnąć z tych troche bardziej gotowych projektów ;> jak nie to wrzuce coś starego :D

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Włączyłam sobie lepszą wersję utworu, bo ta koncertowa słaba.. I poza początkiem, który przypomina jeden wielki hałas, jest całkiem fajnie :). Macie jakieś mp3 czy może nawet flace także innych utworów?
Haha, Slythia, pisaliśmy ten utwór o 4 w nocy mocno podpici. Ja nawet nie pamiętam co grałem :D wybacz ale śpieszyliśmy się bo dzień wcześniej były jej urodziny i musieliśmy do rana skończyć także wrzuciliśmy co mieliśmy ;D
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-12, 19:07   #15
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jak już napisałam - mi naprawdę się podoba. Słuchałam wielu młodych, głównie metalowych kapel i większość z nich tworzy jeden, wielki hałas. Tego u was nie ma. Muzyka naprawdę wpada w ucho, growl wydaje się być na wysokim poziomie (ale ja się nie znam) i mimo, że nie przepadam za takim wokalem (tylko jeden utwór z nim mi się spodobał) to bardzo mi się całość podoba.]

Jak pisałam - czekam na więcej, najchętniej w formacie mp3. Możesz nawet przesłać na maila (slythia@altaron.pl).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-12, 14:51   #16
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Zupełnie nie moje klimaty muzyczne,ale podoba utwór 'War' ,dobre brzmienie :)

wincyj k*rwa ! :D
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-12, 16:41   #17
kordael
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 13
Domyślnie

też gram na basie , długo grasz ? nie są to do końca moje klimaty ale tak jak napisała Slythia nie ma tutaj takiego muzycznego "pierdolnika" jak u większości innych młodych kapel (sam pamiętam moją pierwszą kapelę ehh...)
kordael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-12, 18:48   #18
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

No pierdolnika nie ma bo to odłam metalu zwany Core który tez ma wiele odłamów, i jest on bardziej ogarnięty od reszty pod względem technicznym ; > na basie gram krótko 2 lata, i tylko na potrzeby zespołu, normalnie klasyk to moje klimaty jeżeli chodzi o instrument i opcjonalnie jakiegoś djenta na 8 strunowej gitarce sobie pyknę to tez lubię ;> messugah zawsze spoko jak się nudzi ;d

http://www.youtube.com/watch?v=3MKNcusDGvQ

Bonus track za dużo pozytywnych komentarzy. Nudy podczas próby 3 lata temu ze starym zespołem ; > Na gitarce ja

W najbliższym czasie wrzucę jakiś jeszcze jeden utwór tylko czekam na jakieś bardziej ogarnięte projekty do płyty które prawie codzień nagrywamy po trochu.. Sporo przy tym pracy, uwierzcie :)
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-12, 19:48   #19
kordael
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 13
Domyślnie

Ja gram najbardziej Core ze wszystkich Core :P Hard-Core i gram w sumie podobnie bo 2,5 roku w listopadzie będzie :)
kordael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-12, 20:21   #20
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=UdsGeJvXZk8&feature=plcp

Nowy wałek wrzucony 3 minuty temu! :D Przy okazji wrzucania gdzie się da przypomniałem sobie o was :P To już drugi na płytkę prawie w 100% zmixowany, mamy ich ogólnie koło 12 także, pracy jeszcze sporo :(

Zapraszam do lajkowania pejdża http://www.facebook.com/CoherenceBand, tam info o koncertach itp.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin