Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-13, 15:11   #1
Nevi
 
Avatar Nevi
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Polska/Legnica
Postów: 14
post @Sugestia na temat Statusu Szlacheckiego.

Od razu przedstawiam że kupno Statusu Szlacheckiego nie uległo by zmianie, w dalszym ciągu były by takowe tranzakcje jakie są teraz: PayPal, przelew elektroniczny oraz Sms Premium. Otóż chciałbym zaproponować wprowadzenie SS w postaci jakiegoś przedmiotu, po zakupie po prostu ten przedmiot pojawiał by się w depozycie, następnie kupujący mógłby go użyć lub dokonać handlu za talary z jakimś graczem, którego po prostu nie stać na kupno w rzeczywistości, a stać za vitrualne pieniądze. Myślę, że jest to dobry pomysł, ponieważ server dalej będzie na siebie zarabiał, a graczy z SS będzie o wiele więcej. Przede wszystkim nikt nikogo nie oszuka, bo będzie miał możliwość kupna tego przedmiotu za pomocą 'handluj z..'


Możliwe, ze owy temat już był poruszany, choć nigdzie go nie zauważyłem.. ;)
__________________
To Kill? or not to Kill? That is the question.

/Nevi.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 12:49
Nevi jest nieaktywny  
Stare 05-01-13, 15:17   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Była już kiedyś dyskusja na ten temat i z tego co pamiętam doszliśmy do wniosku, że byłoby to to samo co pacc runki, a jak wiemy Altaron ma na celu bycie odrębną grą, a nie OTSem.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 05-01-13, 15:29   #3
Nevi
 
Avatar Nevi
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Polska/Legnica
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Była już kiedyś dyskusja na ten temat i z tego co pamiętam doszliśmy do wniosku, że byłoby to to samo co pacc runki, a jak wiemy Altaron ma na celu bycie odrębną grą, a nie OTSem.
Akurat mi się tam to z OTSem nie kojarzy, a myślę że jest to dobry pomysł i polepszył by grę..

A co do tematu to właśnie nie byłem pewien, więc napisałem:
''Możliwe, że owy temat już był poruszany, choć nigdzie go nie zauważyłem..''

pzdr. ;)
__________________
To Kill? or not to Kill? That is the question.

/Nevi.
Nevi jest nieaktywny  
Stare 05-01-13, 15:32   #4
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

W wielu grach MMORPG jest taki system ulepszania konta. Nie tylko na OTSach. Mogę podać nawet kilka przykładów. Administracja po prostu nie chce takiego rozwiązania, ich wybór. Trzeba się dostosować.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 07-01-13, 20:32   #5
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

Ja jestem za! Nie mam ochoty wydawać pieniędzy z konta tel na grę, a chętnie grałbym z paccem... Tylko nie uśmiecha mi się kupić pacc np na 7 dni wydając 75k bo dopiero 3 gracz był uczciwy.. :/ Opcja "Handluj z.." rozwiązałaby problem, można by to nazwać "papiery szlacheckie" lub coś w ten deseń xD
jacobs93 jest nieaktywny  
Stare 07-01-13, 21:50   #6
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

Było coś takiego na WypasOTS jak dobrze pamiętam i to była dobra opcja
Eresol jest nieaktywny  
Stare 07-01-13, 21:56   #7
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Albo przez stronę jak domki. Jedna osoba "wystawia" status szlachecki, za wybraną cenę, druga go kupuje, pieniądze przenoszą się z jednego konta bankowego w grze, na drugie(jak w przypadku domków)...
Uiop jest nieaktywny  
Stare 08-01-13, 01:34   #8
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Nawet teraz na rl Tibi mamy Premium Scrolle. Na pewno nie wejdzie bo pomysł z ksero :d
Zly On jest nieaktywny  
Stare 08-01-13, 05:30   #9
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Albo przez stronę jak domki. Jedna osoba "wystawia" status szlachecki, za wybraną cenę, druga go kupuje, pieniądze przenoszą się z jednego konta bankowego w grze, na drugie(jak w przypadku domków)...
Według mnie to dobry pomysł jest. Dorzucić opcję, że właściciel SS wybiera także, czy chce sprzedać od razu, czy wystawić na aukcję i możliwe, że zarobić więcej.
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 08-01-13, 06:21   #10
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

To, że w Tibii są scrolle, to żaden argument. Takie rozwiązania były stosowane w innych grach(nie mających nic wspólnego z Tibią!!), na długo przed powstaniem scrolli. Może usuńmy profesje rycerza? Też jest w Tibii...
Dodatkowo dodam również, że podstawowe mechanizmy Altaronu, a także sam jego wygląd bardziej przypomina Tibię(i zawsze będzie w jakimś stopniu przypominać!) o wiele bardziej, niż robiłaby to możliwość kupowania statusu szlacheckiego przez graczy od graczy.
Uiop jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin