Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra)

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-02-12, 23:05   #21
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
attax.. weź pod uwagę że cena hartowanej stali aktualnie stoi po 400-500md surowa stal jeszcze nie dawno poszła za 250md, ruda różnie... na te 3 składniki jest popyt.

hartowaną pozyskuje się tylko z przemytników, surową z władców młota i cyklopa robotnika, rude żelaza można wylocić w dużych ilościach.
więc jak było potrzeba ich coraz więcej to trzeba by było kilku mobą dodać to żeby z nich wypadały.
Hartowana z gorskich jeszcze leci. Chyba :D
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 23:20   #22
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
attax.. weź pod uwagę że cena hartowanej stali aktualnie stoi po 400-500md surowa stal jeszcze nie dawno poszła za 250md, ruda różnie... na te 3 składniki jest popyt.

hartowaną pozyskuje się tylko z przemytników, surową z władców młota i cyklopa robotnika, rude żelaza można wylocić w dużych ilościach.
więc jak było potrzeba ich coraz więcej to trzeba by było kilku mobą dodać to żeby z nich wypadały.
Podałem te materialy bo to jedyne obecnie metale dostepne w grze.
Attax jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 23:59   #23
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

według mnie można wprowadzić nowe, na przykład:
z bandytów, orka wojownika, elfa łucznika: kawałek skórzanego pancerza
z konkwistadorów i abitańskich mieczników: kawałek stalowego pancerza
z inkwizytor, kusznik, mistrz wojny: kawałek płytowego pancerza
z kapłana, mędrca, abitańskiej szamanki: kawałek szaty maga
to by było na zbroje + jakieś dodatki które sprawiają że zbroja ma bonusy.
przykładowe plecaki (bo o nich wspominaliśmy):
-skórzany plecak: 2x skóra Minotaura, szpula nici (właściwości: waga 13 miejsca 20)
-powiększony plecak: 5x skóra Minotaura, 2x skóra smoka, 1x łapa wilka, szpula nici (właściwości: 24 miejsca, waga 15)
-magiczny plecak: 100piórka, 2x biały materiał, 4x czerwony materiał, 10x zielony materiał, 20x brązowy materiał, 20x pióro gryfa (właściwości: waga 10, miejsca 20, ciężar ekwipunku znajdującego się w plecaku zmniejszona o 5%)

dodatkowo można było by robić różnego koloru wykorzystując ekstrakty robione przez alchemików.


jeżeli pomysły mają szanse wejść w życie to mogę więcej wypisać, ale jeżeli administracja ma to po prostu olać to niech powie to od razu, żebym nie marnował czasu. czekam na odpowiedź
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 16-02-12, 00:18   #24
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
według mnie można wprowadzić nowe, na przykład:
z bandytów, orka wojownika, elfa łucznika: kawałek skórzanego pancerza
z konkwistadorów i abitańskich mieczników: kawałek stalowego pancerza
z inkwizytor, kusznik, mistrz wojny: kawałek płytowego pancerza
z kapłana, mędrca, abitańskiej szamanki: kawałek szaty maga
to by było na zbroje + jakieś dodatki które sprawiają że zbroja ma bonusy.
przykładowe plecaki (bo o nich wspominaliśmy):
-skórzany plecak: 2x skóra Minotaura, szpula nici (właściwości: waga 13 miejsca 20)
-powiększony plecak: 5x skóra Minotaura, 2x skóra smoka, 1x łapa wilka, szpula nici (właściwości: 24 miejsca, waga 15)
-magiczny plecak: 100piórka, 2x biały materiał, 4x czerwony materiał, 10x zielony materiał, 20x brązowy materiał, 20x pióro gryfa (właściwości: waga 10, miejsca 20, ciężar ekwipunku znajdującego się w plecaku zmniejszona o 5%)

dodatkowo można było by robić różnego koloru wykorzystując ekstrakty robione przez alchemików.


jeżeli pomysły mają szanse wejść w życie to mogę więcej wypisać, ale jeżeli administracja ma to po prostu olać to niech powie to od razu, żebym nie marnował czasu. czekam na odpowiedź
Ja tylko nie rozumiem jednego czemu chciałbyś aby do wykonania plecaka potrzeba bylo po parę sztuk nędznych materiałów?

Skoro na rynku jest ich setki, jeżeli by to miało tak wyglądać ze na jakiś plecaczek 2 skorki za 50 miedziaków, 1 szpulka nici za 14 miedziakow i heja to nie chce żadnych zmian. Bo to nic tylko darmowe ułatwienie a tego w końcu nie chcemy. To tak samo jakby miecz zrobic z 2 hartowanych stali i 3 rud żelaza co najmniej na taki plecak co nawet ma 20 slotów i wazy te 12 oz to do wykonania po 30 materiałów każdego rodzaju, skór Minotaura z 100+
i zlote guziki wykonane z 10 samorodków złota.
Attax jest nieaktywny  
Stare 16-02-12, 02:46   #25
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

i powiedz po co mi taki plecak? waży 5oz mniej a marnować tylko surowce, które mogę sprzedać, albo cokolwiek innego z nimi zrobić. niska cena produkcji sprawia że nie którzy będą się poświęcać aby go zrobić.

według mnie te nowe przedmioty mają być praktyczne, a nie tylko ładnie wyglądać.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 16-02-12, 08:19   #26
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cena pośrednia pomiędzy waszymi propozycjami. Nie moze byc tania ani droga w przypadku tego najtańszego plecaka. Te lepsze to sie zgodzę aby były droższe bo wiadome nie moze byc ich duzo na rynku bo ceny za nie nie bd wygórowane. Najlepiej zeby ktoś z administracji sie wypowiedział na temat pomysłu czy wprowadzili by cos takiego czy nie ma szans na to.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 16-02-12, 09:33   #27
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
i powiedz po co mi taki plecak? waży 5oz mniej a marnować tylko surowce, które mogę sprzedać, albo cokolwiek innego z nimi zrobić. niska cena produkcji sprawia że nie którzy będą się poświęcać aby go zrobić.

według mnie te nowe przedmioty mają być praktyczne, a nie tylko ładnie wyglądać.
Te 5 oz mniej x 50 plecaków których mam przy sobie sprawia że mam dodatkowo 250 capa od tak czyli to jest równoważne 80 miksturą maga. Ty jako rycerz mozesz miec to gdzieś ale dla maga przykładowo nawet 170 capa wiecej to jest dłuższe expienie. Wiec na taki bonus było by trzeba wydać trochę talarków.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 16-02-12 o 09:45
Attax jest nieaktywny  
Stare 16-02-12, 10:40   #28
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Zgadzam sie w toba. Każdy cap jest na wagę złota dla maga. Średnio starcza mi go na 2h exp Wiec musze wracać zeby to zostawić i dalej isc expic lub nie zbierać części loota
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 16-02-12, 11:27   #29
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Attax masz dobre pomysły ,kowalstwo i krawiectwo ok? jakby było komu by przeszkadzało? Rusznikarstwo lekkie przegięcie , wyobraziłem sobie jak to mogło by wyglądać(zwiadowca biegnie z strzelbą i poluje) ,no ,ale za chiny ludowe nie mogę sobie wyobrazić zwiadowcy z 'strzelbą' i czarem 'odes kpiro' ,chyba ,że i na to masz jakieś rozwiązanie.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 16-02-12, 11:34   #30
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

No w takim wypadku to bd turbo strzelba strzelająca kilka pocisków na raz xd
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin