Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-12-12, 00:43   #1
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie Przelewy

a może by tak wprowadzić przelewy na powiedzmy "konto" danego npc np wpłacimy 10k na konto przewoźnika i możemy korzystać z jego usług bezgotówkowo tak samo można przelać na konto npc od potionów każdy na pewno nie raz wracał od npc lub smoka do banku po kasę ;) albo wprowadzić dla ss po prostu że npcki zasysają kasę z konta w banku = nie trzeba mieć kasy przy sobie ;)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 08:34
naus jest nieaktywny  
Stare 28-12-12, 06:21   #2
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Karty kredytowe wprowadzić! Łuki na karabiny, zbroje na kamizelki, (...) ..
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 28-12-12, 11:53   #3
Brat
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 28
Domyślnie

@up idealnie!
Brat jest nieaktywny  
Stare 28-12-12, 12:13   #4
Nevi
 
Avatar Nevi
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Polska/Legnica
Postów: 14
Thumbs up

Good idea! ;)
__________________
To Kill? or not to Kill? That is the question.

/Nevi.
Nevi jest nieaktywny  
Stare 28-12-12, 17:24   #5
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

A tak offtopowo z czystej ciekawości zapytam: Jak byście widzieli gierkę opartą na silniku tibijskim w realiach świata tych czasów?
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 28-12-12, 19:59   #6
ordzinal
 
Avatar ordzinal
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 13
Domyślnie

Ciekawe.. Ciekawe.. :D
ordzinal jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 00:19   #7
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karmelia Zobacz post
No tak to by było ciekawe.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby z goblinów nie leciały miedziaki.. A przepraszam.. goblinów by nie było.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby w środku kur nie było piórek, które obecnie można sprzedać za całe 5 miedziaków u Horacego.. A nawet gdyby.. Przecież jak zabiję wszystkie to mi się nie zrespią :/ Porażka.. Umyć się nie można.. Łazienki nie ma.. Nawet gdyby była to ludzie by mogli podglądać -.- Rozebrać się nie można, ubrania można zmienić tylko w pewnym stopniu. W ogóle jak to możliwe, że patrzę z góry na swoją postać? Nie mogę spojrzeć w niebo.. Cały czas jest jasno lub mniej jasno, no może w jaskiniach ciemno.. W życiu nie widziałam tu śniegu, deszczu, czy jakichkolwiek innych opadów atmosferycznych. Nie mogę zrobić kanapki, ukroić chlebka. Za to jakimś cudem potrafię zjeść całą surową rybę. A nawet 2 surowe ryby w ciągu 2 sekund. Nie potrafię usiąść na krześle, na kanapie, na czymkolwiek! Zawsze tylko stoję. Pomijając oczywiście momenty, w których kładę się do łóżka i zasypiam.
Szczerze? Jakoś nie widzę takiej gierki..
Ładny monolog ale omfg, czytaj ze zrozumieniem :D
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 07:42   #8
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
A tak offtopowo z czystej ciekawości zapytam: Jak byście widzieli gierkę opartą na silniku tibijskim w realiach świata tych czasów?
jeżeli wojownik to typowy tank (czołg)? Hehe to zwiadowcy z karabinami mogą mi naskoczyć xD
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 09:21   #9
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karmelia Zobacz post
To następnym razem pisz po ludzku. Nie mam zamiaru zastanawiać się pół dnia o co ci rzeczywiście chodziło :P Szczególnie, że pisałeś o realiach, a do tego przynajmniej moim zdaniem zaliczają się nie tylko przedmioty w grze :P
Moim zdaniem to bylo by to ciekawe. Karmelko, nie chodzi o mycie sie, a o latanie z glockami i zabiajanie zombie. :)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny  
Stare 29-12-12, 13:24   #10
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karmelia Zobacz post
No tak to by było ciekawe.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby z goblinów nie leciały miedziaki.. A przepraszam.. goblinów by nie było.. Nie wiem w jaki sposób bym zarabiała gdyby w środku kur nie było piórek, które obecnie można sprzedać za całe 5 miedziaków u Horacego.. A nawet gdyby.. Przecież jak zabiję wszystkie to mi się nie zrespią :/ Porażka.. Umyć się nie można.. Łazienki nie ma.. Nawet gdyby była to ludzie by mogli podglądać -.- Rozebrać się nie można, ubrania można zmienić tylko w pewnym stopniu. W ogóle jak to możliwe, że patrzę z góry na swoją postać? Nie mogę spojrzeć w niebo.. Cały czas jest jasno lub mniej jasno, no może w jaskiniach ciemno.. W życiu nie widziałam tu śniegu, deszczu, czy jakichkolwiek innych opadów atmosferycznych. Nie mogę zrobić kanapki, ukroić chlebka. Za to jakimś cudem potrafię zjeść całą surową rybę. A nawet 2 surowe ryby w ciągu 2 sekund. Nie potrafię usiąść na krześle, na kanapie, na czymkolwiek! Zawsze tylko stoję. Pomijając oczywiście momenty, w których kładę się do łóżka i zasypiam.
Szczerze? Jakoś nie widzę takiej gierki..

Co do przelewów.. wg mnie zbytnie uproszczenie gry i niepotrzebne mieszanie fantasy i świata realnego.
Jarałaś/eś coś? Toć to samo mogłabyś do obecnego Altarona napisać;F
Tyrond jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin