Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-12, 10:09   #61
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Następnym razem zanim się do mnie ustosunkujesz i zaczniesz o coś znów oskarżać to przeczytaj moje wypowiedzi. Przecież wyraźnie napisałam, że najprawdopodobniej ktoś bota w tamtym momencie miał, jednak wydaje mi się, że został on wyłączony przed Rokitą (przestraszył się kontroli?) gdyż bloker padł (czyli nikt go nie wyleczył).
Nie było mnie tam Irvizz gdzie padł i jak padł na combo czy coś w tym stylu?

Po drugie przepraszam ale chyba sobie żartujesz, "Ktoś bota miał, ale go wyłączył" tylko brakuje tam dopisać to chyba nic się nie stało.


Cytat:
Napisał slythia Zobacz post
czego w takim razie oczekujesz? Mam losowo wybrać jednego z magów i go zbanować, rzucić*kostką i ukarać wylosowanego czy zaszantażować ich, by się przyznali? Ukarać całą drużynę za błąd jednej osoby, tylko magów, a może zbanować cały serwer non - pvp? Skoro tak dobrze znasz nasz regulamin to czekam na instrukcję, bo już dawno przestałam rozumieć przesłanie, którym w tej chwili się kierujesz.

attax, dla mnie to było jasne oskarżenie kaela o bota. Ba, jeszcze na dodatek go obrażasz w tym momencie używając określenia 'kaleka'. Radzę zacząć się pilnować gdyż finał tej jakże przyjemnej konwersacji może okazać się nieprzyjemny.


ohh przepraszam literuffka chodzi mi o el kaelka :)))))))
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:11   #62
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
Rozumiem, że używanie bota, w jakichś sytuacjach jest legalne... Ok.! Ale używanie bota, miało wpływ na przebieg robienia misji w mniejszym lub wiekszym stopniu, więc no sorry ale jeżeli to zadanie jest zaliczane jako do grupowych to powinna odpowiadać za to cała drużyna, a pretensje mieć do siebie i osoby, która używała bota.
Przykro mi, lecz Cię zawiodę - nie mam zamiaru stosować odpowiedzialności zbiorowej w Altaronie. Nie będę karać niewinnych graczy za błąd jednej osoby, pisałam to już wielokrotnie.

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Nie było mnie tam Irvizz gdzie padł i jak padł na combo czy coś w tym stylu?

Po drugie przepraszam ale chyba sobie żartujesz, "Ktoś bota miał, ale go wyłączył" tylko brakuje tam dopisać to chyba nic się nie stało.
Nie padł na combo, nie doleczył się po prostu. Nie napisałam, że go wyłączył, a że najprawdopodobniej go wyłączył. Opieramy się w tym temacie tylko na domysłach, ani moje, ani Twoje nie są żadną podstawą do wyciągania jakichkolwiek konsekwencji wobec kogokolwiek. Nie będę karać 'bo coś się komuś wydaje'.

Nigdzie nie napisałam, że nic się nie stało, to Twoje słowa.

Radzę także przestać mnie atakować - to nie ja bota miałam.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:13   #63
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

No tak według Slythii, nic się nie stało, że pomagali sobie botem. Dobra czekam na wypowiedź ludzi z administracji BARDZIEJ obiektywnych niż Slythia.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:16   #64
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Dakashi, skończ bo zaraz Ty pożegnasz się z tym tematem. Przeginasz i to ostro, nie zamierzam pozwalać na takie zachowanie wobec mnie.

NIGDZIE NIE NAPISAŁAM, że nic się nie stało. Naucz się wreszcie czytać. PRZYZNAŁAM, że na pierwszym demonie ktoś miał bota, jednak NIE JEST TO ŻADNA podstawa do ukarania kogokolwiek, a już zwłaszcza całej drużyny. Nie możemy losowo banować kogokolwiek, nie możemy banować 'bo nam się*wydaje że to on'. Jakby Mervakis miał pewność, że mag x ma bota to by dostał bana. Tak się nie stało jakbyś nie zauważył.

To, że znam Kaela nie ma nic do rzeczy. Jakby złamał regulamin czy co gorsza bocił to pierwsza bym go ukarała, surowiej niż każdego innego osobnika.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:19   #65
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dakashi, skończ bo zaraz Ty pożegnasz się z tym tematem. Przeginasz i to ostro, nie zamierzam pozwalać na takie zachowanie wobec mnie.

NIGDZIE NIE NAPISAŁAM, że nic się nie stało. Naucz się wreszcie czytać. PRZYZNAŁAM, że na pierwszym demonie ktoś miał bota, jednak NIE JEST TO ŻADNA podstawa do ukarania kogokolwiek, a już zwłaszcza całej drużyny. Nie możemy losowo banować kogokolwiek, nie możemy banować 'bo nam się*wydaje że to on'. Jakby Mervakis miał pewność, że mag x ma bota to by dostał bana. Tak się nie stało jakbyś nie zauważył.
Okej, czyli zmieńcie regulamin, bo według tego co Slythia napisała, to używanie bota, nie jest podstawą do egzekwowania regulaminu, więc równa się to z tym, że używanie bota jest legalne.
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:21   #66
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

To wskaż mi kto miał bota, czekam. Ja wiem, że bota miał 'ktoś', lecz /ban ktoś nie działa niestety.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:22   #67
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dakashi, skończ bo zaraz Ty pożegnasz się z tym tematem. Przeginasz i to ostro, nie zamierzam pozwalać na takie zachowanie wobec mnie.

NIGDZIE NIE NAPISAŁAM, że nic się nie stało. Naucz się wreszcie czytać. PRZYZNAŁAM, że na pierwszym demonie ktoś miał bota, jednak NIE JEST TO ŻADNA podstawa do ukarania kogokolwiek, a już zwłaszcza całej drużyny. Nie możemy losowo banować kogokolwiek, nie możemy banować 'bo nam się*wydaje że to on'. Jakby Mervakis miał pewność, że mag x ma bota to by dostał bana. Tak się nie stało jakbyś nie zauważył.
Napisz po prostu że jesteście bezradni w tej sytuacji. I że ten wybryk nie może przyćmić tak wielkiego wydarzenia jakim jest zabicie Rokity jako pierwszy team na serwerze PVE.

Także ja już skończyłem, gratuluje drużynie.
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:24   #68
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Napisz po prostu że jesteście bezradni w tej sytuacji. I że ten wybryk nie może przyćmić tak wielkiego wydarzenia jakim jest zabicie Rokity jako pierwszy team na serwerze PVE.

Także ja już skończyłem, gratuluje drużynie.
Tak, ja jestem bezradna w tej sytuacji. Być może Mervakis coś odkryje z filmu, który najprawdopodobniej będzie w naszym posiadaniu, w co jednak wątpię. I tak - ten jednorazowy wybryk nie może przyćmić pierwszego zabicia Rokity na non - pvp, ba - pierwszego zabicia rokity po aktualizacji, która lekko go zmodyfikowała.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:26   #69
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

@ Slythia,
Ile razy mam Ci pisać, że używanie auto uha miało za pewno jakiś wpływ na przebieg całego zadania, dlatego chyba konsekwencje powinna wyciągnąć cała drużyna, bo byli leczeni przez bota.

Tak nawiasem, dzięki Slythi zrozumiałem, że używania bota przy questach i wojnach jest dozwolone, bo nie wiadomo kto używa, ok!

@Slythia

A może prościej będzie sprawdzić wszystkich graczy, którzy tam byli i za ile uhaja ? Wiadomo, że knight sam siebie uha za około 800~~, zwiad pewnie podobnie, jak już pisał Kael Undead i jakiś jeszcze wysoki mag uhaja po 1900, więc została tylko jedna osoba...
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:29   #70
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dresiarz Zobacz post
@ Slythia,
Ile razy mam Ci pisać, że używanie auto uha miało za pewno jakiś wpływ na przebieg całego zadania, dlatego chyba konsekwencje powinna wyciągnąć cała drużyna, bo byli leczeni przez bota.
Ile razy mam Ci pisać, że nie stosujemy w Altaronie odpowiedzialności zbiorowej? Czy mamy także anulować wszystkie questy na pvp, bo na pewno brała w nich udział osoba zbanowana później za share / bota? Urealnij trochę swoje żądania.

Uhnąć mógł Empirator, Undead i Scurvy (chociaż zwykle leczą za 1400+). Także możliwe jest, że był to jakiś łucznik - Mirai właśnie uhnął się za 900. Tak, będą kontrolowani częściej niż miało to miejsce w przeszłości, lecz to jedyne, co w tej sytuacji mogę zrobić.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-09-12 o 10:37
Slythia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin