Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Która opcja
Saim Unar (1 hit, 2s cooldown) + Yase Unar (cooldown 10 sec) 18 54.55%
Saim Unar (1 hit, 2s cooldown) + Yase Unar (cooldown 4sec, paral 10% szansa) 11 33.33%
SD Paraliżuje przeciwnika 4 12.12%
Głosujących: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-01-22, 13:40   #61
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Dmg nie zmieniać, usunąć parala. Na następnej edycji yase umarł od 130lvla!
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 13:59   #62
prazyna9
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 49
Domyślnie

Usunac parala z yase unara albo dac to samo czyli sciaganie time ringa itd do parala maga
prazyna9 jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 14:42   #63
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Jak mag chodzi w stalowym secie to się nie dziwcie że takie becki dostaje. 3 magów? Chyba mówisz o 3 magach nekro z których jeden zmienił postać xd chyba jeszcze jest z 5 magówch duchownych. Ja do tej pory nie mam złotego setu.. Niektórym tak szkoda waszej ekipy że wola sprzedawać dla was itemki niż dla swoich. Mniej płaczu tymi magami więcej myślenia. Jak ktoś nie umie grać niech nie gra taka postacią...
Co ty gosciu pierdolisz jak ty 150 magiem, gdy ja mam 130 zwiada necro, to jak tylko zaczynam cie bulowac to spierdalasz na stacka.

Dyskusja z wami jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.

Wiekszosc waszego teamu nie chce nic balansowac, wy wszystko chcecie abusowac i grac pod najlepsza mete.

Widocznie nie zrozumieliscie przeslania jakim byl serwer sezonowy
Wicher jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 14:56   #64
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Co ty gosciu pierdolisz jak ty 150 magiem, gdy ja mam 130 zwiada necro, to jak tylko zaczynam cie bulowac to spierdalasz na stacka.

Dyskusja z wami jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.

Wiekszosc waszego teamu nie chce nic balansowac, wy wszystko chcecie abusowac i grac pod najlepsza mete.

Widocznie nie zrozumieliscie przeslania jakim byl serwer sezonowy
Chlopie my nie damy przepchnąć jakiejkolwiek płytkiej zmiany tylko dlatego, że nie potraficie expic i macie wiecej magów nekro z których potrafi grac tylko gwander. Grasz niby tą "op metą" a nic nie potrafisz zrobic bo jesteś po prostu słabiutki.
Ty nie rozumiesz takich rzeczy jak scalowanie, i tego, że za chwilę będziesz bic z tego yase unara tak jak z kpiro. Ten spell jest po prostu za silnych na małych poziomach dlatego zapropomowałem, by przyszłościowo ten spell byl na wiekszy poziom. Przestan się tutaj ośmieszać bo zachowujesz się jak bobasek któremu zabawki nie dano a w tym wypadku nie postawiono na twoim. A postawiłeś w tym temacie na swoje tylko i wyłącznie dlatego, że masz w teamie wiecej magów, którzy są silniejsi na poziomach 180+ HIPOKRYTA


Czepiasz się keaviry bo na stacka magiem ucieka? A może tak się powinno grac magiem? Uciekać, dobiegać, paralowac a przede wszystkim umieć się dobrze ustawić. Chyba oczywiste jest to, ze jak wbiegają zwiadowcy którzy mają po 40lvli wiecej niż twoi magowie walka moze skończyć się w jedną stronę.s

Na następnej edycji robie ryca ducha alchemika i też płakać będziesz tylko dlatego, że Twoja wiedzą o tej grze sięga dna i nie masz zielonego pojęcia co trzeba zbalansowac i jak. Kim bys nie zagrał, nigdy nie wyciągniesz że swojej postaci nawet 50%, nie muszę Ci chyba mówić, że macie wiecej albo tyle samo zwiadowcy nekro co my.

Chcecie nerfic zwiadowce nekro? Przygotujcie się na płacz za 2 tygodnie, że zwiad duch bije wiecej z kpiro, 200 woj jest nie do zabicia przez 15 osob a 200mag nekro to najlepsza profesja bo nie da się jej zabić i bije najwięcej. Więc panie @WICHER jak już bierzesz się, za balansowanie serwera to popatrz na całokształt a nie usłyszysz coś od swoich kolegów wypisując potem głupoty na forum, które totalnie by odwróciły ten balansowanie do góry nogami, niekoniecznie w lepsza stronę

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 08-01-22 o 15:31
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 15:40   #65
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Chlopie my nie damy przepchnąć jakiejkolwiek płytkiej zmiany tylko dlatego, że nie potraficie expic i macie wiecej magów nekro z których potrafi grac tylko gwander. Grasz niby tą "op metą" a nic nie potrafisz zrobic bo jesteś po prostu słabiutki.
Ty nie rozumiesz takich rzeczy jak scalowanie, i tego, że za chwilę będziesz bic z tego yase unara tak jak z kpiro. Ten spell jest po prostu za silnych na małych poziomach dlatego zapropomowałem, by przyszłościowo ten spell byl na wiekszy poziom. Przestan się tutaj ośmieszać bo zachowujesz się jak bobasek któremu zabawki nie dano a w tym wypadku nie postawiono na twoim. A postawiłeś w tym temacie na swoje tylko i wyłącznie dlatego, że masz w teamie wiecej magów, którzy są silniejsi na poziomach 180+ HIPOKRYTA


Czepiasz się keaviry bo na stacka magiem ucieka? A może tak się powinno grac magiem? Uciekać, dobiegać, paralowac a przede wszystkim umieć się dobrze ustawić. Chyba oczywiste jest to, ze jak wbiegają zwiadowcy którzy mają po 40lvli wiecej niż twoi magowie walka moze skończyć się w jedną stronę.s

Na następnej edycji robie ryca ducha alchemika i też płakać będziesz tylko dlatego, że Twoja wiedzą o tej grze sięga dna i nie masz zielonego pojęcia co trzeba zbalansowac i jak. Kim bys nie zagrał, nigdy nie wyciągniesz że swojej postaci nawet 50%, nie muszę Ci chyba mówić, że macie wiecej albo tyle samo zwiadowcy nekro co my.

Chcecie nerfic zwiadowce nekro? Przygotujcie się na płacz za 2 tygodnie, że zwiad duch bije wiecej z kpiro, 200 woj jest nie do zabicia przez 15 osob a 200mag nekro to najlepsza profesja bo nie da się jej zabić i bije najwięcej. Więc panie @WICHER jak już bierzesz się, za balansowanie serwera to popatrz na całokształt a nie usłyszysz coś od swoich kolegów wypisując potem głupoty na forum, które totalnie by odwróciły ten balansowanie do góry nogami, niekoniecznie w lepsza stronę

Albo nie umiesz czytac, albo jestes po prostu glupi, a moze to i jedno i drugie. Wroc do moich wczesniejszych postow i przeczytaj co napisalem. Pisalem zarowno o dmg z kpiro jak i dmg z pugi zaraz po wbiciu 100.

Z obecnym paralem na yase unar i dmg zwiadowcow magiem necro nie da sie grac. Wspolczuje wszystkim co zrobili ta profesje. Ja tu wbilem 3-4 dni po starcie otsa, nie mialem mozliwosc porozmawiac z ludzmi jakie postacie maja wybierac. Za to doskonale widac po waszym teamie to, ze to jest zwiad ots.

Ogolnie to szkoda z toba polemizowac, bo tak jak wczesniej napisalem: W chuju macie balans, dla was liczy sie abusowanie gierki, granie pod mete i zdominowanie serwera. Co jest w chuj smieszne, zwazywszy na to ze to jest serwer sezonowy xD

Bez pozdrowien
Wicher jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 16:13   #66
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Gadaj z dupa to cie osra, ty dalej Człowieku nie rozumiesz tego, że jak zmniejszysz dmg zwiadowcy to magi od poziomów 180+ staną się najlepszymi profesjami w grze pod każdym względem? Problem jest tylko i wyłącznie scalowania dmg na niskich poziomach. Zapomiales tez o tym, ze magowie do 100poziomu expia zdecydowanie szybciej niż zwiadowcy, a przynajmniej tak zaobserwowałem.
To, że my próbujemy zrobic balans pod siebie i nie zależy nam na jakimkolwiek balansie wyssałeś sobie z palca i nie masz na to żadnych argumentów, bo się zagotowałeś jak lokomotywa.

Nie mogę się doczekać kiedy znowu zrobie ci solowe na expie
Exoreniuss jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 16:49   #67
masnyben
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Dmg nie zmieniać, usunąć parala. Na następnej edycji yase umarł od 130lvla!
+1

chociaż oczywiście lepsze byłoby naprawienie skalowania DMG na wszytkich etapach, zamiast sztucznie podnosić próg.
masnyben jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 18:19   #68
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Co ty gosciu pierdolisz jak ty 150 magiem, gdy ja mam 130 zwiada necro, to jak tylko zaczynam cie bulowac to spierdalasz na stacka.

Dyskusja z wami jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.

Wiekszosc waszego teamu nie chce nic balansowac, wy wszystko chcecie abusowac i grac pod najlepsza mete.

Widocznie nie zrozumieliscie przeslania jakim byl serwer sezonowy
Naucz się grać i użyj tej mózgownicy xd siadasz na mnie na każdej akcji i jesteś 1 do spierdalania xd biorę na klatce takiego peta jak ty i jeszcze z 3 innych a w tym czasie jesteście walcowani z ziemią. Pozdrawiam
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 19:01   #69
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Co z parlem do graaty? Nie da się grac
Maru123 jest nieaktywny  
Stare 08-01-22, 19:08   #70
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

Podsumowując temat. Doszliśmy do konkluzji, że paral z yase unar powinien zostać usunięty a damage na ten moment powinno zostać tak jak jest.
Myślę, że większość się z tym zgadza.
Możecie już przestać obrzucać się błotem.

Ostatnio edytowane przez PowerGamer ; 08-01-22 o 23:04
PowerGamer jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin