Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Artykuły

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-11-11, 14:43   #1
Domyślnie Artykuł IX - Krasnoludy

Czy zastanawialiście się kiedyś co skrywa okolica zwana Zawulkanem? Też zawsze mnie to ciekawiło, więc postanowiłem dokładnie zbadać te tereny.


Już na samym początku zwiedzania okolicy zauważyłem w oddali zarysy obozów. Nie myśląc zbyt wiele udałem się do obozu bardziej na zachód. Zostałem zatrzymany przez krasnoluda Nikołaja, ku mojemu zdziwieniu po przedstawieniu się i krótkiej miłej rozmowie zostałem wpuszczony do obozu. Po wejściu do obozu nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem, uśmiechnięci robotnicy, ubrani na kolorowo i ciągle śpiewający różne radosne piosenki. Zbliżała się noc, nie było sensu wyruszać dalej, więc zatrzymałem się w karczmie Wladimira, krasnoludzkie piwo to z pewnością najmocniejszy trunek na świecie, nie pamiętam momentu, w którym zasnąłem. Obudziły mnie głośne, radosne okrzyki - wiwat Car! Po całonocnym piciu nie miałem na nic siły, ale krasnoludy wiedzą jak walczyć z tego typu dolegliwościami. Zostałem zaprowadzony do Dymitra, który dał mi pewną, dziwnie pachnącą miksturę, zadziałała natychmiast, byłem jak nowo narodzony. Przed wyjściem z budynku usłyszałem głosy dochodzące z wyższego piętra, wszedłem na górę, w swoim pokoju stał odziany we wspaniały mundur carskiej armii generał Jurij.


Jurij miotał się po pokoju, więc postanowiłem się dowiedzieć co go trapi. Opowiedział mi on historię powstania obozu. Niegdyś obóz, w którym się znajdujemy był jedną z największych krasnoludzkich kopalni, obóz położony na wschodzie był integralną częścią całego kompleksu. Niestety doszło do buntu, robotnicy omamieni fałszywymi obietnicami i chęcią zarobku, zabili cały zarząd kopalni i przejęli nad nią władzę. Ta część, w której teraz się znajdujemy również była przez nich opanowana, lecz została odbita przez oddział generała Jurija. Jurij twierdzi, że wyrok na wschodni obóz już zapadł, czeka tylko na odpowiedni moment do ataku.


Chciałem na własne oczy przekonać się czy to co powiedział Jurij jest prawdą. Udałem się więc do wschodniego obozu. Powoli wszedłem po schodach, brama do obozu była otwarta i niestrzeżona. Przeszedłem kilka kroków w kierunku południowym, moim oczom ukazała się grupka robotników, byli ubrani w brudne, podarte ubrania. Przyglądałem im się dłuższą chwilę, mając w głowie obrazy radosnych robotników z zachodniego obozu nie mogłem uwierzyć, że krasnoludy wierne Carowi i zwolennicy Idei to jedna i ta sama rasa. Nagle jeden z nich mnie zauważył, w jego oczach pojawił się obłęd, cała grupa rzuciła się za mną krzycząc - Wiwat bolszaja Idea! Chociaż krasnoludy są niskie i mają krótkie nogi są na prawdę świetnymi sprinterami, ledwo udało mi się uciec. Jestem pewien, że już nigdy nie odwiedzę tego niegościnnego miejsca, tak długo jak jest ono opanowane przez Ideowców. Mam również nadzieję, że generał Jurij odniesie sukces i w przyszłości oba obozy znów będą stanowiły jeden, wielki, przyjazny wszystkim przybyszom kompleks.

Miłej zabawy życzy.
Administracja Altaron.pl.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	34880
Rozmiar:	70.1 KB
ID:	369   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	1828
Rozmiar:	71.0 KB
ID:	370   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	1745
Rozmiar:	67.3 KB
ID:	371  

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 23-12-11 o 00:30.
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Odpowiedź z Cytatem Mervakis jest nieaktywny  
Stare 16-11-11, 16:36   #2
Reyane
 
Avatar Reyane
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Bardzo ładnie napisany artykuł, fajnie się czyta :)
Reyane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-11-11, 19:27   #3
Maikel
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

bardzo ładnie napisane :) czekam na więcej
Maikel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-11-11, 19:03   #4
Deneb
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kraków
Postów: 9
Domyślnie

fajne,nie powiem

tylko żeby Jurij nie śpieszył się za bardzo z tym odbiciem obozu,gracze stracili by super miejsce do zbierania kasy na low lvl
Deneb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 19:56   #5
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Takie pytanie na temat krasnoludów... czy mamy się spodziewać w którymś update że zostanie wprowadzone do rozgrywki całe ich imperium?;p w ogóle macie jakąś całą fabułę tej gry zrobioną?
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 20:23   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Rozmawiając z krasnoludami dowiesz się, że pochodzą z Ajsoru, Korwin również w czasach swej młodości spędził tam trochę czasu. Kto wie, może pewnego dnia i Wam przyjdzie dostać się na audiencję do samego Cara.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 20:37   #7
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

No mam nadzieję ;) Chętnie spróbuje prawdziwego krasnoludzkiego piwa z rodzimego Ajsoru^^ A i mam pewien interes do tego cara:)
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-12, 01:57   #8
danio4don
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 22
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do danio4don
Domyślnie

fajny artykuł :)
danio4don jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-10-12, 14:31   #9
OlaAlexis80
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 4
Domyślnie

Dobry artykuł, na pewno przyda mi się w dalszej grze.
OlaAlexis80 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin