Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-03-15, 23:49   #11
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Mam napisać? Na prawdę nawet takiej prostoty ludzie smai nei ogarną?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 10:03   #12
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Super gosciu, że potrafisz kupić mbp potów nie przekładając ich (w sumie musisz przełożyć tak z 8-14 potów).


Na expie co chwile wyrzucając plecaki, oczywiscie uprzednio patrząc czy to w tym znajdują się puste fiolki, a nie czasem mikstury też masz jakiś sposób?


Rozjebać klimat altaronu? Klimat tworzą ludzię..., jebnijcie głową o scianę kilka razy, naprawdę. Jeśli wy grając w Altarona nie odczuwacie pustki (i nie mówie tu o graczach) to naprawdę jest coś z wami nie tak.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 11:27   #13
saju123
 
Zarejestrowany: Wrz 2014
Skąd: Mielec
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Super gosciu, że potrafisz kupić mbp potów nie przekładając ich (w sumie musisz przełożyć tak z 8-14 potów).


Na expie co chwile wyrzucając plecaki, oczywiscie uprzednio patrząc czy to w tym znajdują się puste fiolki, a nie czasem mikstury też masz jakiś sposób?


Rozjebać klimat altaronu? Klimat tworzą ludzię..., jebnijcie głową o scianę kilka razy, naprawdę. Jeśli wy grając w Altarona nie odczuwacie pustki (i nie mówie tu o graczach) to naprawdę jest coś z wami nie tak.


- No to boli Cie ze musisz przełożyć 8-14 potków? zazwyczaj musze z max 5, zajmuje to cale 10 sec. Widze ze nigdy nie robiłeś potków bo wtedy pewnie byś rozwalił monitor, ale tez to jest do wyćwiczenia "na sposób"



- Na expie nie muszę sprawdzać który plecak jest pusty bo wystarczy zapamiętać dwie cyfry, raz ile wazy cały plecak z potkami, drugie ile wazy pusty plecak z potkami i po problemie.


- ja tam nie odczuwam pustki, są zadania, wspólne wypady, zwiedzanie, przygody. Ale nie wiem co łączenie ma tutaj z pustkami? jak będzie się dało łączyć to wtedy będziesz miał pustki ale w plecaku.


Pozdro.
saju123 jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 13:10   #14
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Jakas kurwa z x postami pisze mi, ze mam wyjebac barana w ścianę, bo kurwa wiem jak się kupuje poty? A to skurczybyk. Masz burdel w plecaku to go kurwa ogarnij. Mi poty ukladaly się pięknie jak kupowalem u npc. Jebany pewnie w zyciu pota sam nie zrobil, a w ciagu paru dni i to staje sie proste. Czy wywalam fiolki na expie? Nie, bo kurwa zamieniam je w nowe manasy. Teraz jebnij ryjem w biurko aż w oko wbije ci się długopis i wydziaraj na nim wartości : 978.00 puste mbp fiolek, 42.00 puste bp fiolek. 48.00 pelne bp fiolek. 1080.00 pelne mbp fiolek. 378.00 mbp pustych plecaków. Mikstur maga ci nie dam do zapisania bo do kory mózgowej dotrzesz tym długopisem prędzej niz zaczniesz używać mikstur maga. Klimat altaronu tworzą ludzie, bywal spoko, ale im więcej idiotów tym bardziej schodzi na psy. Naucz sie cwaniaczku mechaniki gry, histori podobnych projektów i dopiero pisz propozycje. Juz możesz wyciągnąć długopis z oka i lec na sor.

Nie wyciągaj, owiń bandażem żeby nie mogl sie przemieszczać lub przez telefon najlepiej ustal jak lepiej będzie. Bron boże sam nie wyciągaj.

Zlewki działają bez zarzutu? Tez po 100 sie nie układają podczas zabawy w alchemika, a nikt nie placze, bo tez wystarczy ułożyć plecaki. Niemniej jednak rozumiem, ze chodzi o to, ze da sie je stackowac. Powód? Na 400 mikstur maga idzie 1200-1350 zlewek. Stackowanie potow w podobnej grze, sprawilo, ze tylko stracila. Rycerze niech kupują uhy/ihy, a magowie i zwiadowcy dostają dostatecznie dużo capa co poziom ( jakby ryć miał malo za sile).

/ zamykam
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 03-03-15 o 13:29
Windykator jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 14:59   #15
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

Od zamykania sie odwal co?

@topic:

Można pomyśleć, wtedy układanie potka jak i robienie, jak i cokolwiek, na życiu kończąc, staje się piękniejsze;)
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 16:14   #16
kaziuwichara1324
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 4
zły

Co wam się k... może nie podobać co? łączenie mikstur? jaki jest z tym problem czy to jest na złe Altaranowi? Nie... to jest dla dobra altaronu innym może się nie podobać że schodzi im te 10-15 sekund na przekładania innym zajmuje to znacznie więcej, nawet 2 min. Ja nie żadnych widzę minusów w łączeniu fiolek i mikstur.
kaziuwichara1324 jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 16:54   #17
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

@kaziuwichara1324
Nie chce mi się wierzyć, bez urazy, że jesteś tak bardzo niepełnosprytnym, żeby ogarnąć tak prostą czynność. Kilka razy i nie będziesz zwracać uwagi na to, że mikstury nie są stackowalne.
Pozdrawiam
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 17:04   #18
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Nie. I powoli dochodzę do wniosku, że powinni wprowadzić test "kupowanie mikstur" jak nie przejdziesz nie możesz grać. To czynność banalna jeśli się tylko ruszy głową. Nawet robienie mikstur nie jest trudne jeśli tylko robi się to umiejętnie. Jak już wspominałem jedyne co mogliby wprowadzić to możliwość kupowania stokrotek itp po np 1000. Pozdrawiam.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 19:12   #19
kaziuwichara1324
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 4
Domyślnie

Po co myśleć i próbować i uczyć się robić to umiejętnie? hah to dopiero... jak dla mnie powinni tak zrobić, nawet i po 10 a alchemicy po 100 nwm.
kaziuwichara1324 jest nieaktywny  
Stare 03-03-15, 19:30   #20
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

Idź kazik, wiertej kaj indzij...
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin