Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-11, 20:56   #71
Klawizna
 
Avatar Klawizna
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

pa = msg waski / vice liderzy

/S
__________________
Forever trusting who we are and nothing else matters.
Klawizna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 21:13   #72
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kubush Zobacz post
Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/
kubush co Ty tam pokazujesz? List byl? Byl. Wiec?
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 21:43   #73
DavisX
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Mysłowice
Postów: 6
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do DavisX
Domyślnie

Cytat:
Napisał hafcik Zobacz post
kubush co Ty tam pokazujesz? List byl? Byl. Wiec?
Dobrze, skoro tak twierdzisz, zostawię sobie liściki na wszystkich expowiskach, że expie od xx godziny.. chuj z tym, że mnie tam nie będzie.. list był? był. więc według Twojego myślenia będę miał zajęte wszystkie te miejscówki i na każdej będę mógł dowoli sobie biegać, a inni będą okupować depozyt _/
DavisX jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 21:54   #74
Toku
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał DavisX Zobacz post
Dobrze, skoro tak twierdzisz, zostawię sobie liściki na wszystkich expowiskach, że expie od xx godziny.. chuj z tym, że mnie tam nie będzie.. list był? był. więc według Twojego myślenia będę miał zajęte wszystkie te miejscówki i na każdej będę mógł dowoli sobie biegać, a inni będą okupować depozyt _/
Można jeszcze postawić liścik pod depozytem:B
Toku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 22:17   #75
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klawizna Zobacz post
pa = msg waski / vice liderzy

/S
Co do Twojej wypowiedzi to pisalem do Lidera w pierwszej kolejności i nic mi nie odpisał a vicków nie było online. Mam napisać do Ciebie następnym razem!? Ktoś powinien się zajmować a nie zlewać każdego?
Pozdrawiam
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-11, 06:13   #76
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kubush Zobacz post
Co do Twojej wypowiedzi to pisalem do Lidera w pierwszej kolejności i nic mi nie odpisał a vicków nie było online. Mam napisać do Ciebie następnym razem!? Ktoś powinien się zajmować a nie zlewać każdego?
Pozdrawiam
nie przejmuj sie czasami w na vt tez nie odpowiadal, ale za chwile sie do kogos odzywal. Gdybys był dziewczyna napewno by odpisał, ale z reguły waski woli expic niz robic cos dla gildi wiec pisz do vicelidera Sadysta bo on np wierzy osobom z poza gildi wiec bedziesz miał lajty:)
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-11, 07:04   #77
globus9
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
I tak właśnie było, nowe chary, płaciliście paymenty i błagaliście , żeby Was nie zabijali ludzie z przeciwnej gildii.

Reszta teraz płacze na forum, bo nie pozwalamy na PA.w sumie od tego się zaczęło, prawda Koki?
Samozabijaka, poszedłeś jako "spy"(chodz o spyowaniu nie masz pojęcia) , bo zapewne byłeś taki posrany, i wiedziałeś , że jeżeli będziesz spyem to nikt Cię nie będzie zabijał, tak samo zresztą jak Seya. Gdybyśmy przegrali wojnę jestem pewien,że zmieniłbyś stronę.
Ze niby co? Ze ja placilem paymenty? Chyba mnie z kims mylisz :) Nowe chary.. no jak zawsze gadacie idz malym lvl przynajmniej fragi powbijaja.. to pozniej mialem zmarnowane chary... Przynajmniej bylem na wiekszosci akcji (jak walczylismy z securum, nie chodzilem na akcje na dobijanie [w sensie ze wpadacie po kogos bo to moze byc kolega kolegi z securum] bo juz mi was zal bylo), poza tym.. Samozabijaka jako spy pomogl bardzo.. nie wiem czy bysmy wygrali zeby nie on.. i temu nie zaprzeczysz. Seya... on nie byl zadnym spyem.. jest to moj kumpel, zaprosilem go na vt byl na 1 czy 2 akcjach, stwierdzil ze nie ma sensu sie bic (mial niecaly 30 lvl z tego co pamietam) i woli grac RPG to sobie poszedl.
globus9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-11, 09:27   #78
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kubush Zobacz post
Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/
Było zajęte wróciliśmy się po poty. A list leżał już od paru godzin, że zajęte...



Wpisana jest 20:45 bo jak widzicie ktoś się wpisał, że next na 2 dni :D.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-11, 13:31   #79
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

mała rada dla super grindera. Zacznij żyć xD a tak ogólnie miło by było jakby powstalo więcej spotów z cycami bądź zwiększono stare :p
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-11, 15:11   #80
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
Było zajęte wróciliśmy się po poty. A list leżał już od paru godzin, że zajęte...



Wpisana jest 20:45 bo jak widzicie ktoś się wpisał, że next na 2 dni :D.
Ogarnij sie... u mnie na ss napisałe ze nie było was 40 min a Ty napisałeś że ci net padł a teraz piszesz ze byłeś po poty... po co kłamiesz, chcesz sie wymigać, wytłumaczyć. Wszystko widać na ss a ty mi teraz po fakcie zmyślasz?! koniec tematu każdy wie jak było i nara.
Pozdro
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin