Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-11, 15:19   #61
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Ja tylko mam nadzieje ze reszta planu b otworzy oczy i zauwazy ze wybrała lidera z wysokim lvl ktory nic poza nim nie reprezentuje i wezmie ze mnie i kakaja przykład. Pozdrowienia dla tej reszty Planu B którzy okazali sie spoko ziomkami;D
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 16:52   #62
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
Nie płacz na forum...
Nie pie**ol na forum...wystarczy ze musialem sluchac cie na vt;/
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 17:41   #63
marcelasek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
Już masz problem z głowy;)

Nie spinaj już pośladków ...
problemem byles ty :) jak to cie nazywalismy jak cie nie było? zerowcu ktory masz wszy na pempku? xD
nie oszukujmy sie. nie nadajesz sie a lidera takiej ekipy nie potrafisz nic ogarnac hehe.
marcelasek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 18:01   #64
marcelasek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
No jak mnie nie było bo na żywo nie odważyłeś się leszczyku:p A co do ogarnięcia to chyba nie masz racji bo gdyby nie ja i pare osob z gildii nie woził byś się tak na grze bo gdy my się bilismy wy zakładaliscie nowe postacie.

Tyle w temacie!
ja nie powiedzialem ze ja tak mowilem ale nikt nie ma odwagi sie przyznac bo masz wiekszy lvl i mysla ze jestes lepszy w pvp(a oboje wiemy jak jest) jedna akcja z securum na ktorej mnie nie bylo? Ozonem wbilem rsa 2 dnia wiec 20lvl to sie wbija 1 dzien next samozabijaka jako spy gowno bys sie wyexpil gdybym nie mowil ci kiedy ida(a trzeba bylo przyznac ze trzepałeś portkami) teraz mam 3 postac no chyba ze mialem jej nie zakladac i czekac miesiac az mi Samozabijake odbanuja?
"my się bilismy" nie oszukujmy sie jetes w tej gildi bo ci sie dobrze expi na warach gowno robiles nawet na fallow nie ptorafiles biegac. a swoja droga twoje commanderowanie:
-za 5 min zbiorka w dp (10min potem) no chodzcie do dp i sie obkupcie (30min potem) jak chcecie isc na akcje to ja czekam w dp. oczywiscie nie doczekales sie.
a i jeszcze cos takiego jak bys powiedzial ze cie obchodza losy planu B
-ja sie o lidera nie prosilem jak chcesz moge ci go dac (szkoda ze mnie zbanowali);/
skoro sie juz rozpisuje moge wymienic takie nicki ktore cos robia w tej gildi jak rookie, Mervakis-chyba najbardziej ogarniety chociaz bez mikro,Hardy, mara,thor,kakaj i inni ktorych mam uwiecznionych na filmach, ty jestes na polowie z nich i tylko sobie biegasz taka prawda. nie mowie ci tego zeby cie obrazic tylko po to zeby inni tez sie na tobie poznali ze bez expienia byl bys nikim sorry;/

Ostatnio edytowane przez marcelasek ; 02-06-11 o 18:07
marcelasek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 18:17   #65
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
No jak mnie nie było bo na żywo nie odważyłeś się leszczyku:p A co do ogarnięcia to chyba nie masz racji bo gdyby nie ja i pare osob z gildii nie woził byś się tak na grze bo gdy my się bilismy wy zakładaliscie nowe postacie.

Tyle w temacie!
I tak właśnie było, nowe chary, płaciliście paymenty i błagaliście , żeby Was nie zabijali ludzie z przeciwnej gildii.

Reszta teraz płacze na forum, bo nie pozwalamy na PA.w sumie od tego się zaczęło, prawda Koki?
Samozabijaka, poszedłeś jako "spy"(chodz o spyowaniu nie masz pojęcia) , bo zapewne byłeś taki posrany, i wiedziałeś , że jeżeli będziesz spyem to nikt Cię nie będzie zabijał, tak samo zresztą jak Seya. Gdybyśmy przegrali wojnę jestem pewien,że zmieniłbyś stronę.

Co do Wąskiego, jest on jednym z najwytrwalszych graczy na tym serverze, i jest dobrym leaderem Planu B. I to nie on podejmuje wszystkie decyzje związane z klanem, są jeszcze vice-leaderzy i reszta graczy z gildii.

peace
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 18:25   #66
marcelasek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
I tak właśnie było, nowe chary, płaciliście paymenty i błagaliście , żeby Was nie zabijali ludzie z przeciwnej gildii.

Reszta teraz płacze na forum, bo nie pozwalamy na PA.w sumie od tego się zaczęło, prawda Koki?
Samozabijaka, poszedłeś jako "spy"(chodz o spyowaniu nie masz pojęcia) , bo zapewne byłeś taki posrany, i wiedziałeś , że jeżeli będziesz spyem to nikt Cię nie będzie zabijał, tak samo zresztą jak Seya. Gdybyśmy przegrali wojnę jestem pewien,że zmieniłbyś stronę.

Co do Wąskiego, jest on jednym z najwytrwalszych graczy na tym serverze, i jest dobrym leaderem Planu B. I to nie on podejmuje wszystkie decyzje związane z klanem, są jeszcze vice-leaderzy i reszta graczy z gildii.

peace
nie założyłem nowego chara, nie płaciłem paymentu, nikogo o nic nie błagałem. Wiec nie wiesz co mowisz
Nie poszedłem tylko zostałem wysłany, to nie była moja decyzja tylko ktoregos z vicow albo lidera jeszce fallen angels. A co do odejscia gdybysmy przegrali wojne to ci powiem ze mialem mozliwosc do nich dojsc to doszedlem do Fallen angels akurat jak dostawali w dupe i podupadali wiec nie mow znow czegos o czym nie masz pojecia.

a co do ciebie to wolisz zabic kolege z gildi, bo zabil kogos kto mu naubliżał mam nadzieje ze jak tobie ktos naubliża to normalni z planu b tez cie upierdola:) bo zauwazylem ze ty sadysta i waski mozecie napierdalac kazdego kto wam wbije na respa ale jak zipek chcial tamtego ujebac to odrazu ded, ban na vt, kajak sie postawil... pozegnal sie, ja powiedzilem slowo prawdy... tez sie pozegnalem. mam nadzieje ze kazdy tak odejdzie szybko i powstanie nowa gildia bez was. Dawanie lidera waskiemu i sadyscie to był najgorszy wybor planu b, dobrze bylo dopuki mara byl liderem. to by było na tyle.
a co do waskiego to szybko sie wyexpil wiec nie oplacalo mu sie zakladac nowego chara juz nie wspomne o tym jak sie tlumaczyl bloodowi na vt ze on tej wojny nie chcial.
Ja wiem waski ze ty bys sie z nimi najlepiej bratał zeby sobie poexpic mam to w dupie. czołem:)
marcelasek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 18:34   #67
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcelasek Zobacz post
nie założyłem nowego chara, nie płaciłem paymentu, nikogo o nic nie błagałem. Wiec nie wiesz co mowisz
Nie poszedłem tylko zostałem wysłany, to nie była moja decyzja tylko ktoregos z vicow albo lidera jeszce fallen angels. A co do odejscia gdybysmy przegrali wojne to ci powiem ze mialem mozliwosc do nich dojsc to doszedlem do Fallen angels akurat jak dostawali w dupe i podupadali wiec nie mow znow czegos o czym nie masz pojecia.

a co do ciebie to wolisz zabic kolege z gildi, bo zabil kogos kto mu naubliżał mam nadzieje ze jak tobie ktos naubliża to normalni z planu b tez cie upierdola:)
a co do waskiego to szybko sie wyexpil wiec nie oplacalo mu sie zakladac nowego chara juz nie wspomne o tym jak sie tlumaczyl bloodowi na vt ze on tej wojny nie chcial.
Ja wiem waski ze ty bys sie z nimi najlepiej bratał zeby sobie poexpic mam to w dupie. czołem:)
Zostałeś wysłany jako spy , ale spyem tak naprawdę nie byłeś bo to co robiłeś to CZASEM strzelałeś info z dupy jak po kogoś szli. Tak jak już pisałem, nie masz pojęcia o spyowaniu człowieku.Także dla mnie po prostu byłeś zwykłym dwulicowcem.
Nie doszedłeś , bo wiedziałeś , że Securum prędzej czy pózniej i tak dowie sie kim jestes :) więc nie czaruj.
Zabiłem kolege z gildii.. mm , nie. Ja tylko wyciągnąłem konsekwencje z pewnej sytuacji, podczas której zabito niewinnego gracza, mimo tego , że mówiłem żeby przestali go bić. Ale mniejsza o to , sprawa została już wyjaśniona, więc nie wiem dlaczego do tego wracasz, brakuje Ci już argumentów do płakania na forum, co?
Nie mam ochoty odpowiadać więcej na twoje posty, które niczego nie pożytecznego nie wnoszą.

peaaaaace



@down

Neol/samozabijaka i tak jestes zerem.wiesz o tym :]

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 02-06-11 o 23:30
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 20:07   #68
marcelasek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Zostałeś wysłany jako spy , ale spyem tak naprawdę nie byłeś bo to co robiłeś to CZASEM strzelałeś info z dupy jak po kogoś szli. Tak jak już pisałem, nie masz pojęcia o spyowaniu człowieku.Także dla mnie po prostu byłeś zwykłym dwulicowcem.
Nie doszedłeś , bo wiedziałeś , że Securum prędzej czy pózniej i tak dowie sie kim jestes :) więc nie czaruj.
Zabiłem kolege z gildii.. mm , nie. Ja tylko wyciągnąłem konsekwencje z pewnej sytuacji, podczas której zabito niewinnego gracza, mimo tego , że mówiłem żeby przestali go bić. Ale mniejsza o to , sprawa została już wyjaśniona, więc nie wiem dlaczego do tego wracasz, brakuje Ci już argumentów do płakania na forum, co?
Nie mam ochoty odpowiadać więcej na twoje posty, które niczego nie pożytecznego nie wnoszą.

peaaaaace
tylko to co CZASEM moglo kosztowac cie pare lvli jak innych. To co twoim zdaniem powinien robic prawdziwy SPY. skoro nazywasz to strzelanie z dupy to widocznie przyganiał kocioł garnkowi... Hmmm dwulicowcem po czym tak twierdzisz? po tym ze zostajac spayem narazilem sie na najwiekszego hunta i teraz obraze? kiedys nie miales z tym problemow a teraz dwulicowiec..spoko.
Chodzi mi o to doszedlem do was zanim zostalem spayem u nich czytaj ze zrozumieniem bo tylko robisz niepotrzebne ploty. wiec nazywam twoją starą kurwa ze ssie za rogiem i co tez jestem niewinny?spoko ciagnijcie to tak dalej im szybciej dotrze do was ze tym niczego nie osiagniecie tym lepiej, narazie z tego co widze wypada coraz to wiecej osob i w szybszym tempie. Brakuje mia argumentow? człowieku mozemy dyskutowac cały rok bo jak narazie wytykasz nie moje błędy. A to ze mam prawo do własnego zdania z ktorym nie musicie sie liczyc to jest inna sprawa.
marcelasek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 20:15   #69
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pa by plan b.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	130.0 KB
ID:	140  
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-11, 20:22   #70
marcelasek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kubush Zobacz post
Gildia "Plan B" walczyło z PA na serverze a teraz sami tak postępują...przykład:
http://imageshack.us/photo/my-images/13/pabyplanb.jpg/
siwyus nie ładnie :DD
ale wierz mi ze to jest tak ze lider i vice lider mowia na vt: bicjcie tego i tego, albo ten i ten jest do ujebania. a dlaczego? bo mi wjebal sie na respa.
a ci co sa juz w gildi prawie od samego początku nie moga zabic jakiegos neutrala za to ze cie obraża. I właśnie dla tego, waski i sadysta mysla ze moga sobie na wszystko pozwalac i wprowadzaja jakis reżim gdzie nie mozna wyrazic swojego zdania. A jak chcialem powiedziec co do Mary do waski powiedzial :Jak chesz kurwa pogadac sobie z kims to wypierdalaj na inny kanał a nie mow tego do wszystkich...
marcelasek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin