Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-11, 19:54   #131
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Zapytaj Slythi czy nie padł rekord 500 graczy. Wtedy chciało im się grać, a teraz odchodzą z powód takich jak napisałem wyżej. Proszę wklej sobie zdjęcie "facepalm".
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 19:57   #132
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Powodów że ludzie odchodzą jest mnóstwo, i to na pewno nie jest wina Planu B, który prowadzi o wiele mniej krwawe rządy. Po ostatnich awariach to normalne że gracze odeszli, nie?

Co do rekordu: http://www.facebook.com/Altaron
Sądzę że jakby takowy padł, to by się tam znalazł. Więc nie mów że miesiąc temu, kiedy walczyliście z Spectrum to było 500 graczy, ok?
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:16   #133
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Dobra byłem blisko, człowiek nie dysk twardy wszystkiego nie zapamięta. A to ciekawe że Plan B prowadzi nie mniej krwawe rządy...

Mam taką propozycję, aby zaspokoić waszą chęć wojny ;]
Zbiorę ekipę 30-50 osób, dajecie wyexpić się nam do 50lv'la, żebyśmy mieli jakieś szanse wygrania, i zaczynamy wara.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:23   #134
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Mam taką propozycję, aby zaspokoić waszą chęć wojny ;]
Zbiorę ekipę 30-50 osób, dajecie wyexpić się nam do 50lv'la, żebyśmy mieli jakieś szanse wygrania, i zaczynamy wara.
"Waszą" chęć wojny? Ja nie jestem z Planu B :D Poza tym, w takim składzie Securum prowadziło wojnę, założyło masówkę z 50 osobami z większymi poziomami, i zaczęło bić Fallen Angels/Spectrum które liczyło 20 osób, do dziś pamiętam spam Blood'a na wszystkich kanałach:

Cytat:
"Rekrutujemy ludzi, którzy chcą się bić!"
Wtedy to było fair? Wtedy wy nie daliście nam "wyexpić", a jakoś daliśmy radę. To wy zaczęliście wojnę. To wy powiedzieliście że chcecie się po prostu "pon***erdalć". Wtedy to szukaliście zaczepki, bo myśleliście że jak macie mnóstwo pachołków w klanie to możecie wszystko.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:31   #135
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Zgadza się chcieliśmy się "ponapie*****". Znów muszę się powtarzać nie mieliśmy 50 osób w klanie, mieliśmy nie więcej niż 35 osób, byliśmy w jednej gildi, a nie w czterech jak wy, to że u was w każdym klanie było po 15 osób to już nikt nie napisze...

Cytat:
Napisał zwariowany alkoholik
...myśleliście że jak macie mnóstwo pachołków w klanie to możecie wszystko.
Tym zdaniem obrażasz również mnie, nie byliśmy żadnymi "pachołkami", jedynie graczami, którzy chcieli sobie pograć oraz powalczyć...

Cytat:
"Waszą" chęć wojny? Ja nie jestem z Planu B Poza tym, w takim składzie Securum prowadziło wojnę, założyło masówkę z 50 osobami z większymi poziomami, i zaczęło bić Fallen Angels/Spectrum które liczyło 20 osób, do dziś pamiętam spam Blood'a na wszystkich kanałach:

Cytat:
Cytat:
"Rekrutujemy ludzi, którzy chcą się bić!"
A jak miał pisać?
Rekrutujemy ludzi którzy chcą expić?
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:39   #136
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Tym zdaniem obrażasz również mnie, nie byliśmy żadnymi "pachołkami", jedynie graczami, którzy chcieli sobie pograć oraz powalczyć...
Tak, a co my wtedy mówiliśmy? Po pierwszych atakach, jeszcze wam wybaczyliśmy, nie atakowaliśmy. Po drugiej "fali", mówiliśmy wam że nie szukamy wojny, że "chcemy sobie normalnie pograć", ale w mieliście to w czterech literach. Już nie napiszę jak nas zwyzywaliście, bo słowo "pachołki" maleje do zera. To wy zauważyliście w nas zagrożenie i zaczęliście nas atakować, nic wam wtedy nie zawiniliśmy, a wręcz przeciwnie. I jak powiedział kiedyś Eksterminator: "tak powstał czokapik" I tak się to wszystko zaczęło. Wojna, w której brałem udział w niewielkim stopniu, i trochę tego żałuję.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:46   #137
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał zwariowany alkoholik
Tak, a co my wtedy mówiliśmy? Po pierwszych atakach, jeszcze wam wybaczyliśmy, nie atakowaliśmy. Po drugiej "fali", mówiliśmy wam że nie szukamy wojny, że "chcemy sobie normalnie pograć", ale w mieliście to w czterech literach. Już nie napiszę jak nas zwyzywaliście, bo słowo "pachołki" maleje do zera. To wy zauważyliście w nas zagrożenie i zaczęliście nas atakować, nic wam wtedy nie zawiniliśmy, a wręcz przeciwnie. I jak powiedział kiedyś Eksterminator: "tak powstał czokapik" I tak się to wszystko zaczęło. Wojna, w której brałem udział w niewielkim stopniu, i trochę tego żałuję.
Czy widziałeś kiedykolwiek żebym ja zwyzywał twoich ludzi? Nie rozumiem dlaczego zwalasz winę na całą gildie, nie ukrywam że w Securum było kilka ludzi z nadmiarem andrenaliny, ale to nie powód żeby zwalać winę na całą gildię. Wy chcieliście sobie pograć spokojnie tak? Pamiętam kiedy dokładnie po "moim" wyjściu z rooka Mara koxił i zabijał ludzi na cmentarzu, żeby wbić expa ponieważ było wtedy pvp enfo. Zachowałem tą nienawiść w sobie i doszedłem do Securum.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:55   #138
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Blonek Zobacz post
Hehe Samozabijaka Ty u nas w teamie byłeś pionem :) siedziałeś jak odludek sam na channelu a tylko wtedy wiedziałeś co sie dzieje jak przeżucił Cie Nemezis na channel :) Ogolnie Hmm też nie dażyłem Cie szacunkiem :)

Ps. Nadal nie daże :)
stary co ty sobie wkręcasz? kiedy siedziałem sa jak odludek? po co spy ma siedziec na innym channelu? zawsze bylem tam gdzie najwiecej osob wszyscy przewaznie siedzieli na jednym;) twoj post był taką nie udaną próbą zmyslonej riposty i nie wiem po co ;o a moze i u was byłem pionem po co mi było jakies wywyższanie się, starczylo mi (nam) wiedziec to co chiałem, miałęm mowic kiedy lecą po kogos, zasłużyć na zaufanie blooda, a nie twoje; wbijając fragi na jakis naszych noob charach, czasem mowiłem leci po kogos, ale z planu b ostrzegałem wtedy;D (najczesciej proponowalem johnny wallkera bo wy tez mowiliscie ze to najwiekszy nie ogar z nich) tyle;]

Ostatnio edytowane przez apollo ; 05-06-11 o 21:04
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:58   #139
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Czy widziałeś kiedykolwiek żebym ja zwyzywał twoich ludzi? Nie rozumiem dlaczego zwalasz winę na całą gildie, nie ukrywam że w Securum było kilka ludzi z nadmiarem andrenaliny, ale to nie powód żeby zwalać winę na całą gildię. Wy chcieliście sobie pograć spokojnie tak? Pamiętam kiedy dokładnie po "moim" wyjściu z rooka Mara koxił i zabijał ludzi na cmentarzu, żeby wbić expa ponieważ było wtedy pvp enfo. Zachowałem tą nienawiść w sobie i doszedłem do Securum.
Dochodząc do Securum wybrałeś drogę jaką chciałeś podążać. Ludzie patrzą na klan, i na graczy którzy wyrabiają zdanie o klanie do którego należą. Chciałoby się powiedzieć "wszyscy za wszystkich, wszyscy za jednego". A chcesz znać wersję Securum, że niby z jakich powodów rozpoczęli wojnę? Wasza wersja opowiadała historyjkę o mnie, że ja niby obraziłem Blood'a. Niestety, dziwnym trafem on nie ma żadnych dowodów, a ja mam kilkoro ludzi którzy widzieli mojego trupa, po tym jak Blood mnie zabił. A mszcząc się my zabiliśmy jego. I tak Blood wielce obrażony rozpoczął waśń przeciwko nam. Czyli Securum biło całą nas tylko dlatego że Blood sobie coś ubzdurał, czyli zapytam się teraz ciebie:

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Czy widziałeś kiedykolwiek żebym ja zwyzywał twoich ludzi (Blood'a w tym przypadku)? Nie rozumiem dlaczego zwalasz winę na całą gildie[...] ale to nie powód żeby zwalać winę na całą gildię.
Więc? Używam twoich argumentów przeciwko tobie.

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Akurat przy mnie ten rekord pobili
500 graczy? Dziś? Miesiąc temu? Czyli administracja olała stronę Altarona na FB?

Ostatnio edytowane przez Tron ; 05-06-11 o 21:32
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 20:59   #140
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Dobra ludzie nie spinajcie. Samozabijaka pokaż te filmiki z chęcią je obejrzę.
Jak ty mogłeś być w Securum kiedy my biliśmy się z Spectrum? Dołączyłeś do nas dopiero jak powstał Plan B. Współczuje Ci typie, dzięki tobie wygrali wojnę, a teraz Cię zabijają echh. Life is Brutal.
oj chyba ktos jest slabo poinformowany:) dołączyłem do was zaraz po upadku fallen angels. No mnie tez to irytuje ze taką wdzięcznościa sie odpłacaja:D
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin