Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-11, 14:21   #121
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Samoozabijaka żebym miał jakiś kontakt do Blooda to bym Ci udowodnił że Spectrum z nami przegrało bo wy się logowaliście raz na tydzień, a jeśli już ktoś się zalogował to zaliczał zgona! Blood wszystkie akcje zapisywał na bierząco, kiedy wygrywaliśmy i przegrywaliśmy. Zaczęliście wygrywać kiedy to NAM się skończyły fragi, i kiedy powstał Plan B, pamiętasz może akcje jak ganialiśmy was po thais z fire elementalami, i cieliśmy was jak szmaty? Wtedy Al'Eremce, Blood, Tilkor i kilku typów miało rs'y. Oni wbili je tylko po to aby mieć więcej fragów, co potem okazało się błędem w regulaminie...

@PS
A tak w ogóle to gra ktoś jeszcze ze starego Securum?

Ostatnio edytowane przez Myxir ; 05-06-11 o 14:29
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 14:49   #122
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
A czy widziałeś może że Kazan był wtedy w Securum? A Sebek Cię bił lub coś? Bo ja nic takiego nie widziałem.
Mnie osobiście nikt nie bił. A że byli u was na vt to wszystko jasne..
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 14:57   #123
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Samoozabijaka żebym miał jakiś kontakt do Blooda to bym Ci udowodnił że Spectrum z nami przegrało bo wy się logowaliście raz na tydzień, a jeśli już ktoś się zalogował to zaliczał zgona! Blood wszystkie akcje zapisywał na bierząco, kiedy wygrywaliśmy i przegrywaliśmy. Zaczęliście wygrywać kiedy to NAM się skończyły fragi, i kiedy powstał Plan B, pamiętasz może akcje jak ganialiśmy was po thais z fire elementalami, i cieliśmy was jak szmaty? Wtedy Al'Eremce, Blood, Tilkor i kilku typów miało rs'y. Oni wbili je tylko po to aby mieć więcej fragów, co potem okazało się błędem w regulaminie...

@PS
A tak w ogóle to gra ktoś jeszcze ze starego Securum?
sorka ale nie pamietam jak nas po THAIS ganialiscie;p pamietam jak ganialiscie z FE wtedy blood zaczynal padac mam to na filmiku nagrywalem kazda akcje jak bylem w securum vs spectrum:) nie zgadzam sie z waskim ze powinnismy sie złaczyc ale was troche poznalem i wiekszosc bylo spoko procz blonka ;DDD sorka blonek ale nie trawie typow co zachowuja sie jak szczeniaki;]
A to jest najlepszy przykład jak mozna stac sie chujem w 3 minuty

odszedlem z gildi bo stanolem w obronie zipka za to ze go zabil sadysta. a oto wdziecznosc jaka od niego otrzymałem :)

Ostatnio edytowane przez apollo ; 05-06-11 o 15:16
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 15:33   #124
zipek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 26
Domyślnie

Kurwa chłopie skilowalismy i podbil PK i zaczol z flama walic i zabil w ten sposob 4 os. a ze potionow nie mialem przy sobie to jak mialem cie uleczyc?!
zipek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 16:01   #125
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał zipek Zobacz post
Kurwa chłopie skilowalismy i podbil PK i zaczol z flama walic i zabil w ten sposob 4 os. a ze potionow nie mialem przy sobie to jak mialem cie uleczyc?!
jedna kratka i byl bym w dp, bedac w planie b powinienes umiec pushowac;]
ale tak wiem teraz jestem zydem;]
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 16:43   #126
zipek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 26
Domyślnie

Chłopie ty ćpasz?
zipek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 16:59   #127
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał zipek Zobacz post
Chłopie ty ćpasz?
nie ćpam ale jak ktos na mnie pluje nie udaje ze deszcz pada, moze kiedys zrozumiesz sens tych zdan;]
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 19:05   #128
Blonek
 
Avatar Blonek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Hehe Samozabijaka Ty u nas w teamie byłeś pionem :) siedziałeś jak odludek sam na channelu a tylko wtedy wiedziałeś co sie dzieje jak przeżucił Cie Nemezis na channel :) Ogolnie Hmm też nie dażyłem Cie szacunkiem :)

Ps. Nadal nie daże :)
Blonek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 19:44   #129
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Dobra ludzie nie spinajcie. Samozabijaka pokaż te filmiki z chęcią je obejrzę.
Jak ty mogłeś być w Securum kiedy my biliśmy się z Spectrum? Dołączyłeś do nas dopiero jak powstał Plan B. Współczuje Ci typie, dzięki tobie wygrali wojnę, a teraz Cię zabijają echh. Life is Brutal.

Co do Altarona, kiedy my rządziliśmy to grało przynajmniej 500+ osób i cały czas były pobijane rekordy. A teraz graczy jest coraz mniej. Słyszałem że Eksterminator z Waskim ganiają po Neolicie i graczy zabijają. Waski wbiłeś rs'a na randomach? <lol2>

Eksterminator chłopie nie ukrywajmy że dołączyłeś do Planu B jedynie po to żeby mieć plecy. Zobaczyłeś że przegrywamy wojnę to od razu z Pocketem poszedleś do Waskiego. Sebek bił jakiegoś z twojej gildi? NIE!
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 19:49   #130
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Myxir Zobacz post
Co do Altarona, kiedy my rządziliśmy to grało przynajmniej 500+ osób i cały czas były pobijane rekordy. A teraz graczy jest coraz mniej.
Po pierwsze, nigdy nie padł rekord 500 graczy. Po drugie, graczy było coraz więcej bo serwer był nowy, a reklama Altarona nadal wisiała na t...a.pl, więc to normalne że dochodziło coraz więcej, myślisz że ludzie grali bo wy byliście na serwerze? Co za głupi argument, wkleił bym zdjęcie facepalm ale mi się nie chce.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin