Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-10-17, 10:40   #11
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Żeby była jasność - jestem pewien, że gdyby druga drużyna przegrywała postąpiłaby tak samo (niestety).
Heh, jak siedziałem an tsie to nie słyszałem żeby ktoś coś wspomniał o wyjściu z gildi, nie było wgl takiego tematu, bo każdy chce u nas walczyć a Ci co nie chcą nie maja nic do gadania , a z tego co zauważyłem to nie mieliśmy żadnej wygranej akcji na tej edycji , jedna akcje przegrał ten team czegoś tam i od razu wychudzą z gidli żeby expić. Przydał by się na altaronie jakiś team walczący, bo na ten czas jak to wyżej wypowiedział się "commander" tej gildi z która aktualnie walczyliśmy, że walczą dla wygranej , WYGRANEJ??? a po co wygrana? żeby iść expić bezstresowo? Albo się walczy żeby walczyć albo się walczy żeby expić , a gracze z drugiej opcji mogą być neutralni żeby nie musieć walczyć by expić , to jest łatwiejsze
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 13:08   #12
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Rudy, nie czaisz. Wytlumacze ci. Przyjecie warmoda to jest dla nas stryczek. Wytlumacze ci to na swoim przykladzie, nie mam zbytnio czasu wiec latam 50 kapciem, takich ludzi jak ja jest wiecej, jedni nie maja czasu inni nie potrafia expic. Bierzemy wm i juz jest gg dla tych wszystkich kapciow na low lvlach bo wpada dwoch gosci po 50+ i on musi umrzec no nie ma chuja, ze spierdoli. U nas w teamie nie ma takich trolli bagiennych ktorzy nawet nie umyja zebow i potrafia grac od 16 do 10 rano, szacunek, mnie wykurwia z butow po trzecim refilu. Nawet luffy wykazal zrozumienie, ze zeby walczyc trzeba miec czym, po tobie sie tego w sumie nie spodziewalem, ale zobacz sobie na top 10... :D gdzie byles jak na tamtej edycji mielismy swoje 5 minut a wy odmawialiscie?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 14:52   #13
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Rudy, nie czaisz. Wytlumacze ci. Przyjecie warmoda to jest dla nas stryczek. Wytlumacze ci to na swoim przykladzie, nie mam zbytnio czasu wiec latam 50 kapciem, takich ludzi jak ja jest wiecej, jedni nie maja czasu inni nie potrafia expic. Bierzemy wm i juz jest gg dla tych wszystkich kapciow na low lvlach bo wpada dwoch gosci po 50+ i on musi umrzec no nie ma chuja, ze spierdoli. U nas w teamie nie ma takich trolli bagiennych ktorzy nawet nie umyja zebow i potrafia grac od 16 do 10 rano, szacunek, mnie wykurwia z butow po trzecim refilu. Nawet luffy wykazal zrozumienie, ze zeby walczyc trzeba miec czym, po tobie sie tego w sumie nie spodziewalem, ale zobacz sobie na top 10... :D gdzie byles jak na tamtej edycji mielismy swoje 5 minut a wy odmawialiscie?
Lordzie ,na poprzedniej edycji jedyne swoje 5 minut mieliscie na poczatku serwera gdzie bylo was prawie 2x wiecej, w dodatku 80% waszego teamu to magowie. Po tygodniu role sie odwrocily, bo nasi zwiadkowe wbili lvle a wy dostawaliscie wieczne wpierdol. Po 2 miesiacach dominando stwierdzilem, ze dalsza gra nie ma sensu( tak jak 50% naszego teamu) . Nie mieli comandera wy wrociliscie bylo was 2x wiecej, wygraliscie 2 -3 akcje i wielkie "dominando" z waszej strony, po czym serwer upadł . Zobaczymy jak bedzie teraz bo z tego co widze, bedzie to samo co na last edycji. Mam nadzieje ,ze poszukacie dodatkowych 10 osob bo bez oporowo. Pozdro
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 14:52   #14
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

xDD

Magiczne słowo na 7 jebanych szczęśliwych liter, STAMINA, chroni zęby lepiej niż pasta do zębów, potwierdzone kurwa dermatologicznie. Bez kitu administracjo, jeżeli nie chcesz żeby wasi gracze mieli szczerbate dzieci to musisz ją wprowadzić. Tu, tak tu, na forum altaronu, ważą się losy naszego gatunku, szczerbate dzieci równa się więcej szczerbatych dzieci, niedługo będą na każdym respie, w każdym magic shopie, nawet w kauflandzie kurwa jak będą obkup robić na tydzień expienia


Ukryty tekst:
Może wkońcu ludzie będą mieli czas, żeby zrobić alty i nie być wyjebanym na punkty.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 16:31   #15
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Exo, dlatego napisalem ze mielismy swoje 5 minut. Nie trwalo to zbyt dlugo :D. Macie przewage bo macie Ksiecia Askary w teamie, to jest buff jak pustynia w 1996, Ivan bylby z nami ale niestety jest zakuty w kajdany a bez niego bulgarzy do nas nie dojda. Chuj no wychodzi za 24 lata, to moze 53 edycje uda nam sie wygrac. Pozdrawiam, Lord Askary
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 19:10   #16
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Traktujecie wojne na Altaronie jak grę o złote jajko i w tym cały problem. Brakuje graczom jakiegokolwiek umiaru, do tego spamujecie o warmodzie, w czasie kiedy tylko magowie coś osiągnęli w grze, ja jak kończyłem skillować to topka magów dobijała 70+ poziomy. Jeśli chcemy walczyć na przyzwiotym poziomie, to należy poczekać, aż każdy rozwinie swoją postać, zarobi pieniądze. Jak może Was dziwić, że ludzie po dwóch deskach nie chcą dalej walczyć, kiedy po tych dwóch deskach brakuje im pieniędzy. Dopóki obydwie strony chcą "full dominando", a nie zabawy, nie będzie zabawy.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 22:06   #17
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

no i co z tym warmodem może teraz morale trochę sie podbudowały i zrobicie guildie :D
genofag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-17, 22:52   #18
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Zostaliśmy właśnie bezoporowo rozjebani, jeszcze bardziej niż żydy przez nas wczoraj. I co? Żydki nadal boją się warmode xD. Jak widać, wszyscy jesteśmy w gildii :) Pozdro, robimy dominando, nie będziemy się bić z ludźmi, którzy chcą expić.



A i dla ludzi, którzy w to wątpią bo mają alzheimera czy ki uj, pamiętajmy, że dominando na altaronie jest do zrobienia łatwo, podkładając się. My już dziś zaczeliśmy, jutro będziemy kontynuować.

Więc piotrek, bo myślałem, że masz coś w głowie, jeżeli wrócicie jeszcze dzis do gildi to znaczy że się nie myliłem.


A, zapomniałem dodać. Jutro po ss, jeżeli nie bedzie war mode gildia Shitscension zostanie rozwiązana. Zobaczymy kto dłużej wytrzyma jak to Piotrek ujął 'non pvp server'. Moim zdaniem, ludzią po przegranej akcji bardziej zależy na odrobieniu lvlków i hajsu i ludzie co są w top10 lubią dłużej poexpić, ale mogę się mylić xD



Opcja 1:

jeżeli przyjmiecie war mode i tak was rozwalimy. Dzisiaj wygraliście, bo nie mogliśmy was bić z gfb, brak punktów, ludzie niestety bali się wbić rsy, nwm czemu, łuskowy set taki op chyba

Opcja 2:

jeżeli nie przyjmiecie war mode to będziemy wam się podkładać.

Opcja 3:

jeżeli jakimś cudem nie będziecie się na nas odpalać, to pamiętajcie, że u nas ludzie mają wiecej czasu, dużo ludzi może napierdalać nocki dzień w dzień, po prostu lubią expić, co widzimy po obecnym top10. Postaramy się także was do tego zmusić, wpadając wam na expy, ksując moby, czyli takie duperele z serwera Vity. Jestem w nich mistrzem.

Opcja 4:

Jeżeli będziecie się odpalać tylko na topce, to będziemy przygotowani, osobiście tego dopilnuje. Będziemy wpadać, i wycinać po kolei, tak że tylko 1 osoba będzie miała yellowke. Więc albo padacie, albo nas wycinacie nabijając fragi.


Tak czy siak, każda opcja jest najlepsza dla nas, ale polecam wam opcje 1. Pobijemy się, jak będziecie grzeczni to pozwolimy wam odrabiac lvle i expić, żebyście potem nas zabawiali w pvp jak klauny ludzi w cyrku.



Macie opcję 5? Nie ma opcji 5. Typy, jesteście conajmniej trzy kilometry za mną jeżeli chodzi o robienie dominando. Pozdrawiam cieplutko.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 01-10-17 o 23:48
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-17, 00:14   #19
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Kto to Rip'?
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-17, 01:15   #20
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Znaj łaskę Panie. Daj nam wybrać jakąś lepszą opcję. Ja bym dodał opcje piątą pt. "Operacja walec", czyli jakimś cudem będziemy mieli tyle fragow żeby każdego pięknego dnia przejzdzac po was walcem, w tę i z powrotem. Ale to tylko takie moje marzenia. Wszyscy dobrze wiemy, ze luffy będzie gnebic naszych magów... ;(
__________________
Poza tym sądzę, że Unia Europejska musi zostać zniszczona.
Boltzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin