Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Który system PVP jest wg Państwa lepszy?
Obecny system 22 32.35%
Nowy system 46 67.65%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-06-15, 07:41   #21
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up
rycerz 30lvl 250/h, przestałem czytać, zabij się.

I jeszcze duch tyle samo co nekro, bajkopisarz xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 09-06-15 o 07:58
neilran jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 08:06   #22
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@MG Altrel
Poprawienie expa solo zwiadem. Uważa Pan, że dodanie 4 kratki 100% obrażeń, przy czym zabranie celności pomogło??? Chyba tylko na czarnoksiężnikach i exp hunty na mniejszych poziomach, gdzie nie możemy sobie pozwolić na zbyt bliskie podejście do potwora, z lvl tracimy na prędkości expienia, gdyż spadła nam celność, a moglibyśmy podejść na 3 kratki. Takie moje zdanie.

Zręczność. Jeszcze nie dawno otrzymałem wiadomość, że zręczność u każdej profesji zdobywana jest tak samo. Dlaczego nie ma żadnej wiadomości, jeżeli to zmieniliście?

Plotki od MG??? Z tego co pamiętam, to sam MG Altrel pisał to w moim temacie, ale nie jestem pewny. https://forum.altaron.pl/showpost.ph...5&postcount=48 tutaj link, do wypowiedzi Mg Altrela.


Tutaj pomysł Mastacha na zmianę w systemie. https://forum.altaron.pl/showthread....ghlight=system Kiedyś nie możliwe, dzisiaj jak najbardziej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy

Ostatnio edytowane przez CySiO ; 09-06-15 o 08:27
CySiO jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 08:17   #23
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Bo to były plotki, zręczność ręcznie najszybciej wbijają zwiadowcy, a koszt PN jest taki sam dla każdej profesji, stąd plotki.

@EDIT (bo nie chce offtopować)
https://forum.altaron.pl/showpost.ph...78&postcount=9

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Każda postać awansuje tak szybko za pomocą PNów, nie skillowania. Każdy może wbić 200 poziom umiejętności.

Ręcznie zręczność wbijają najszybciej zwiadowcy, następnie wojownicy, a najwolniej magowie.
To że Zwiadkowi idzie szybciej niż ryckowi, zostało potwierdzone przez ekspertyze graczy :v
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 09-06-15 o 08:38
neilran jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 08:26   #24
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Jestem za nowym pvp . Takie osoby jak rekerafi powinny dostać ograniczone posty bo to tylko o balanie zwiadka się wypowiada a nawet sępa nie ubrał
Boshe :-/
Trixis jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 08:51   #25
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

@Legkan

Miałem nadziej, że te "mondrzenie" ci przeszło ale widać ludzie się nie zmieniają, także po tym poście pewnie znowu zacznę cie ignorować.

Jeżeli publicznie mnie zniesławiasz i twierdzisz, że używam czegoś tam, to bądź tak "mundry" i napisz mi do czego niby miałbym używać tego "makro w myszce" i kiedy go używam inaczej zamilknij na wieki.
Wypluwasz słowa z gęby bez namysłu myśląc, że będziesz przy tym gwiazdorem forum jakże obeznanym w prowadzeniu projektu gry i rozpatrywaniu potrzeb graczy jakże trafionych.
Bądź też tak miły i uprzejmy ale widzę, że jesteś i pisz z jednego konta, żebym przynajmiej wiedział z kim mam do czynienia.
Powyższe pomysł i postulaty są tak głupie, że dziwie się, że Altrel raczył poświęcać na to czas, odpowiedzi są jeszcze gorsze.

Wybiórczo skomentuję kilka z nich:

Cytat:
L: Kiedy poprawicie surv maga?

A: Mag z założenia jest postacią posiadającą najmniejszą przeżywalność, sytuację tę koryguje pierścień magicznej tarczy, któremu już dawno temu została wprowadzona redukcja wszelkich obrażeń zarówno fizycznych jak i magicznych, które mag otrzymuje o max 12% na 160 poziomie magii.

L: Fakt, pytanie brzmi jakobym chciał dla maga większej przeżywalności. Chodziło mi o osłabienie. Do niedawna byłem pewien, że Zwiadowca to typowy DPS, większy niżeli mag, stąd większe koszta. Mervakis wytłumaczył mi, że zwiadowca to klasa pośrednia między rycerzem a magiem, ma robić mniej dmg niż mag i stać dłużej niż on. Obecny system daje magowi i większy dmg i większy surv. Szczególnie w odniesieniu do zwiadowcy nekromanty.
Jeżeli uważasz, że mag w tym momencie ma większy surv i dmg od zwiadowcy to chyba gramy w inną grę, poproś swoich ziomków których tyle masz niech poexpią, na piaskach bez share i zapisują kto ile zgarnia expa, zapytaj ich też kto w razie śmierci rycerza wyprowadza ich z respa, na 100% będzie to mag...

Na koniec będę tak dobry, że dam Ci super podpowiedz do ostatniej misji grabarza, która faktycznie jakiś czas temu została zmieniona i kończy się na etapie otwarcia katakumb.
Jeżeli chcesz zrobić ostatni grób musisz położyć tam pewien kamień który jest w grze ale nie da się go podnieść, może kiedyś będziesz tak silny i to zrobisz.

Pewnie i tak twoja duma nie pozwoli postu przemilczeć i zaczniesz wylewać swoje mądrości, oczekuję tylko odpowiedzi odnośnie mojego "makro w myszce" i to jedyny temat na jaki będę z tobą dalej dyskutował, z resztą mądrości odpadam, pewnie zmiażdżysz mnie swoją inteligencję i wnikliwością, w końcu wiesz nawet o "moim makro!".

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 09-06-15 o 09:00
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 09:16   #26
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Moim zdaniem, wszystko powinno być pisane wprost, bez żadnych zagrywek słownych tak jak to było z zasięgiem u zwiadowców i jak widać ze zręcznością. Myślę, że było by dużo łatwiej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 10:03   #27
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
6. W ten sposób wygląda aktualna wojna, stoją Państwo wszyscy w bezruchu i oczekują czy strona, po której aktualnie są niższe poziomy rzuci combo bomb i wbije czaszki, następnie wracacie i wszystkich zabijacie. Teraz Pańska drużyna jest na etapie, gdy wszyscy zrobiliście rycerzy, w walkach uczestniczy 2 magów, a zwiadowcy nie posiadają bełtów i biją z efo tote, zastanawiając się czemu nie możecie zabić 150 poziomowego rycerza, a ten bijąc 'rago tote' przez 20 minut w końcu zabija maga, któremu zabrakło mikstur. Doskonale wiem jak wygląda sytuacja, obserwuję każdą walkę.

Opisywanie pojedynczych akcji lub akcji gdzie przebijaliśmy trapa i zwastowani ze wszystkiego próbowaliśmy zabić 150 woja jest durne, nie sądzisz?
Jakbyś obserwował każdą walkę to byś nie pisał bzdur, w ciągu ostatnich dni były otwarte jak i zamknięte battle gdzie nikt nie czekał aż ktoś wbije skulla.
Poza tym jesteś na tyle nieprofesjonalny, że sam przyznałeś się, że zmiany chcesz zrobić bo my porobiliśmy nowe postaci.

Człowieku idź buduj zamki z klocków lego bo do prowadzenia otsa to Ty się nie nadajesz.

Nie pozdrawiam.
PowerGamer jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 10:06   #28
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

Stary numer. exorit wygrywa, ma większe poziomy, jest ciężej, ale jakoś dają radę.
Collegium wygrywa, jest im ciężej, zaczyna brakować im punktów pvp, nadszedł czas na zmiany. Spoko, przywyklem.
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 11:48   #29
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Brakuje tutaj postów Adrinadrandila płączącego o zręczność w dualu...

Same zmiany dobre, szkoda, że tak późno. Każdy zaczynając grać w nowy Altaron, miał nadzieję, że już został zbalansowany. Jak widać po ilości ciągle wprowadzanych zmian, nigdy nie będzie...
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 12:21   #30
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
7. Wbijanie alchemii zostało celowo spowolnione, by nie wbijało się 150 poziomu umiejętności na blokadzie robiąc setki tysięcy ekstraktów i odblokowywać ją poprzez wbijanie poziomów do końca gry, a by umiejętność ta rosła wraz z rozwijaniem postaci. Moim zdaniem spowolnienie jest lekko zbyt wysokie, ale aktualnie jakiekolwiek zmiany nie wchodzą w grę z tego względu, że część osób wydała już punkty nauki..
Czyli nic nie będzie nic z tym robione? To ja chce zmianę subprofki na elementaliste bo ten alchemik mi nic nie daje, jedynie redukuje mi liczbę legowisk potworów na których mogę zdobywać doświadczenie. Wybierając Alchemika chciałem po prostu się więcej manasować tym magiem więcej od pozostałych ale obecnie manasuje się praktycznie tyle samo.

Chyba możecie pomnożyć obecną alchemie 1,5 * (dany poziom alchemii) co ile chcecie zwiekszyć szybkość jej wbijania i Ci co wbili alchemie pnami też będą zadowoleni.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin