Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-11-10, 21:24   #1
irwin546
Pomocny
 
Avatar irwin546
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 51
Domyślnie LK#1 - Przypadek.

Wieczorem udaję się do tawerny. Wita mnie gwar i szum rozmów, w wyjątkowo zadymionej sali. Rozglądam się - de Bergow już powinien tutaj być. Zawsze się wymyka - ale jest, siedzi koło okna. Przysiadam się, zamawiam dwa kufle piwa i zaczynam składać raport. Słucha w milczeniu - wydaje się inny niż zwykle, jakiś... ponury.

- Czym jest przypadek - przerywa mi nagle - jakaś tam szansa, czy nieznaczący układ faktów?
Zaskoczony tym pytaniem, przerywam swój wywód.
- Myślę - powiedziałem po chwili zastanowienia, powoli cedząc słowa - że o przypadku nie ma mowy. Jesteśmy zdeterminowani od samego początku, od zarania dziejów. Weźmy ten kufel - jest tutaj, z nami, bo ktoś postawił tę salę, w jakimś celu. Albo wieczór - jest tu, bo był dzień i nadchodzi noc.
- Weźmy więc ten kufel - odpowiada de Bergow - jeśli go upuszczę, spadnie na ziemię, bo tak działają prawa natury.
Wypija jeszcze jeden łyk, po czym demonstruje. Jestem szybszy - łapię go chwilę przed tym, jak dotyka ziemi.
- Nie ma przypadku - mówię uśmiechając się - zaburzyłem twoją sekwencję wydarzeń.
- Ależ jest - zaprzecza - jedno zdarzenie wpływa na drugie. To tylko... kwestia wyboru.
- Kufel nie ma możliwości wybierania - ripostuję - więc niby jak ma wpływać na nasze poczynania?
- Teraz już ma - odpowiada mi, po czym likwiduje prawo ciążenia i pozwala kuflowi wolno unosić się w powietrzu.

Ostatnio edytowane przez irwin546 ; 21-11-10 o 10:53
irwin546 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-10, 10:53   #2
irwin546
Pomocny
 
Avatar irwin546
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 51
Domyślnie

Pozwoliłem sobie edytować tekst.
irwin546 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-11, 02:07   #3
jakow12
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 5
Domyślnie

no spoko, niezle
jakow12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin