Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-04-16, 16:25   #1
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie Zastąpienie Altaronu

Cześć, chyba nie tylko ja tęsknie co nieco za Altaronem, który dla mnie zakończył się niedługo po wakacjach bo już wtedy ilość graczy była bardzo znikoma a wielu moich znajomych przestało grać. Projekt upadł, jednak społeczność wciąż tu zagląda, tworzę temat, w którym dzielimy się nazwami serverów, które Wam przypadły do gustu, byle były customowe, tj. nie piszcie o serverach RL Map, niezależnie, czy to 7.6 czy 10.92. Zakładam temat w akcie desperacji, tęsknię za skillowaniem, chodzeniu po dropa a na RL to już niestety nie to samo.

Lista:

- ArchLight
Server z ogromnym potencjałem, niestety w pogoni za pieniądzem lub z chęcią na szybsze ukończenie prac jest to server EVO z trainerami oraz teleportami do expowisk co przesądziło o odpuszczeniu sobie po tygodniu. Server jest na cliencie 10.80~, jest 8 całkiem ciekawie zrobionych klas, przez okres mojej gry nie spotkałem się z żadnym bugiem.

- PokeXgames
Gra utrzymana w klimacie Pokemonów, jeśli chodzi o mechanikę gry to jest na mega wysokim poziomie, nie znam się na silnikach, clientach jednak ten z pewnością nie jest silnikiem CipSoftu, warte sprawdzenia. Przestałem grać głównie przez monotonię gry oraz niewielu anglojęzycznych graczy.

- Demetri World

Tu zacząłem swoją przygodę, jest całkiem ciekawie, będę zdawał relacje
http://www.demetri-world.net/

- www.medivia.org

- Necronia
Open Beta Testy

Ostatnio edytowane przez Taco ; 15-04-16 o 02:12
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 17:12   #2
Mesmerize
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Skąd: Lublin
Postów: 39
Domyślnie

Demetri World!

- Server "teamu" z tibia.net.pl

http://tibia.net.pl/threads/575480-T...PG-Własna-Mapa

(nie wiem czy moge link)

Ostatnio edytowane przez Mesmerize ; 14-04-16 o 17:45
Mesmerize jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 18:42   #3
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mesmerize Zobacz post
Demetri World!

- Server "teamu" z tibia.net.pl

http://tibia.net.pl/threads/575480-T...PG-Własna-Mapa

(nie wiem czy moge link)
Taka trochę lipa. Na starcie 50 graczy. Na następny dzień max 25 online. Masa bugów. Ping 100 (wszyscy się na to skarzyli).

Niektóre systemy ciekawe. Klient po polsku i to tyle.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 18:46   #4
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Kolega był testerem, pewnie się wypowie na temat Demetrii. Ogólnie nie poleca - bug mapy na bugu.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 21:30   #5
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie

Kurde, szkoda, bo opis zrobił na mnie wrażenie.
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 21:54   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Dota 2 .
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 22:57   #7
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Lol eune....
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 23:10   #8
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Demetrii,necronia,phobos(chyba upadło?), rangers arcanii też chyba upadł, wcześniej te serwery zachwalałem teraz trochę siara, na tym świecie nie ma zastępstwa dla Altaronu, ba mówię to z pełnym przekonaniem opierając się o doświadczeniach z gry na powyżej wymienionych serwerach, byłem testerem na demetrii dosyć długo i zapowiadało się zajebiście ogarnięty team i wszystko słodko. Nie jestem pewien co poszło nie tak, tyle razy przekładali start że można by z tego zrobić kabaret i gówno z tego wyszło bug za bugiem lagi, niedociągnięcia niektóre przeze mnie zgłoszone bugi mapy nie naprawione(trudno było usunąć wiszący w powietrzu maszt łodzi?) to tyle co do demetrii. Necronia o największym potencjale, zawiodłem się strasznie takie pingi ostatnio miewam grając tam że na litość bierze, rangers... pisałem teksty npc do questów przez jakiś czas potem kiedy wypalił test serwer, ściągnąłem klienta odpaliłem i po moich policzkach popłynęły krwawe łzy... nie wiem czy zachowały się screeny ale ich OTC klient wyglądał okropnie przeładowany zbędnymi duperelami od których można było dostać fiksacji.

Podsumowując mój krytyczny wywód, wszystkie te serwery obrały kierunek odwrotny do Altaronu, one wybrały tibijskość zaś Altaron jedyną słuszną i prawilną drogę ku oryginalności(na swój sposób oczywiście), dla jednych to dobrze(dla mnie), a dla innych to obojętne, nie zdecydowanym powiem jedno sami się przekonajcie.

ps:sry za ten brak ładu i składu ale zamierzam się ukryć za moim kacem i niewyspaniem po wczorajszej nocy w pracy ;p.
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 23:27   #9
naabster28
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 2
Domyślnie

Necronia, bardzo dobrze się rozwija, usuwaja bugi, z pingiem max 100 stabilnie brak crashow. W fazie open testow nie trzeba placic za nic
naabster28 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-04-16, 23:52   #10
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

demetri - serwer gdzie na starcie było tylu graczy co na altaronie podczas ogłoszenia zamknięcia xD
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin