Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-09-15, 20:51   #41
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tisaya Zobacz post
Teraz czas na Mervakisa- naprawdę chcesz żebym zrobiła to ponownie? Wszelkie Twoje brudy wyciągać na forum? Zresztą to inna sprawa, ponieważ ja wrzuciłam to dla wglądu poprzedniej kadry- Slythii, Trava i Prakta, aby im pokazać, jak święty jesteś.
Skoro wywołujesz mnie do tablicy to zadam ci 3 pytanka, na które jeśli masz ochotę odpowiedz:

1. Czy zaprzeczysz, że rozmowy, które wklejałaś były zlepkiem wypowiedzi, a nie przedstawiały konwersacji krok po kroku i od jej początku?
2. Czy zaprzeczysz, że wkleiłaś je na forum ogólne bez zgody rozmówcy już po tym jak wkleiłaś je na forum zamkniętym do wglądu MG, więc o jakim wglądzie dla kadry mówimy?
3. Jaką odpowiedź otrzymałaś po tym, gdy przesłałem screeny autentycznych rozmów z archiwum MGom?

Jeżeli nie masz ochoty to postawmy tu kropkę.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 20:53   #42
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Jak powiedzial ezzak 'jebac te blachary'.
Dobrze Mareczku.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 20:55   #43
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Skoro wywołujesz mnie do tablicy to zadam ci 3 pytanka, na które jeśli masz ochotę odpowiedz:

1. Czy zaprzeczysz, że rozmowy, które wklejałaś były zlepkiem wypowiedzi, a nie przedstawiały konwersacji krok po kroku i od jej początku?
2. Czy zaprzeczysz, że wkleiłaś je na forum ogólne bez zgody rozmówcy już po tym jak wkleiłaś je na forum zamkniętym do wglądu MG, więc o jakim wglądzie dla kadry mówimy?
3. Jaką odpowiedź otrzymałaś po tym, gdy przesłałem screeny autentycznych rozmów z archiwum MGom?

Jeżeli nie masz ochoty to postawmy tu kropkę.
Tzn. dla mnie generalnie temat jest skończony jakieś 3 lata temu, ziafff.
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 20:59   #44
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Proszę bardzo ulomy. Tu macie kolejna hipokrytke.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 20:59   #45
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał kompromis Zobacz post
Proszę bardzo ulomy. Tu macie kolejna hipokrytke.
Hipokrytkę?:)
@edit
Co miałam napisać, to napisałam. Żegnam!
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 21:01   #46
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ogólnie śmieszny temat, chyba każdy z każdym w jednym "teamie" już walczył, ale dalej wszyscy się kochają/nienawidzą w zależności z kim w danym momencie siedzą. To tylko gra.

PS. Legwan Ty też nie wkleiłeś całości ;< moralna... to co innego niż normalna i odnosi się do wykonywania sytuacji, którą się neguje.

Idę stad :v
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 21:04   #47
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Dokladnie. Sporo osób mylnie używa tego terminu. Tutaj po raz kolejny podaje przykład poprawnego użycia tego terminu.

Marku. Nim wkleilem potwierdzilem zgodność na to co wklejam. Jezeli cos sie nie zmieściło na ekranie lumi to wiedzielismy obydwoje. Próbowałem ująć jak najwięcej.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 21:42   #48
hojrak12
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 37
Domyślnie

Nie wiem już jaki jest wątek tego tematu, ale tyle już było roszad teamów - średnio co kilka miesięcy, że aż dziwi mnie czemu was tak to oburzyło. Jedne są z lepszą przyczyną, inne z gorszą, a trzecie bez.

Kiedyś w teamie byłem nawet z Agrim, Eldoką i Fasolem, a Blood commanderował. To były dopiero czasy, dobra atmosfera, można było pogadać i pośmiać się. Nie masa tworzy team, a zgranie, więź i kurwa szanowanie innych, i to nie jest żadna obrona zaznaczam, tylko co wam przeszkadzało, ze jego siostry siedzą na naszym vc, a nie walczą. Bo co, jak nie mamy waszej "masy" to co już boicie się wyjść i szukacie pomocy u osób, które wiadomo było, że nie walczą od początku. Mi też sie zdarzało, że akurat nie mogłem wyjść na akcje, bo zaraz musiałem spadać czy coś, i ormo raz nie przyszedł to od razu największe kozaki z teamu czyt. Bastek przejadą mu po całej rodzinie, bo nie przyszedł, jego siostry też i przegraliśmy - ja osobiście bym się wkurwił. Ale na wojnie trzeba używać mózgu, a przynajmniej sie starać. Przegrana akcja to przegrana akcja, powodów zacznijcie szukać najpierw u siebie, bo osoby z tzw. "skillem" i jajami to na palcach jednej ręki, a małe pieski zawsze najgłośniej szczekają. A wyzywanie od trejdów i zerowców sobie darujcie przynajmniej do czasu, aż coś pokażecie, czyli pewnie nigdy.
hojrak12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 22:00   #49
Ebzdyberybecjusz
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Kraków
Postów: 35
Domyślnie

Ty obrońcą za pięć groszy ... Fakt nie powinienem Cisnąć tak jak to zrobiłem ale nerwy zrobiły swoje niestety mogę tylko i wyłącznie teraz tego żałować i nic na to już nie poradzę bo powiedziałem to co powiedizałem .... Nie pamiętasz jakie ty miałeś zachowanie w stosunku co do Orma i jego siostry za czasów New Ery ?? Przypomnij sobie :) I co cisłeś po nich jak ich na vc nie było ?
Ebzdyberybecjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-09-15, 22:05   #50
hojrak12
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 37
Domyślnie

Oj miałem sprzeczki z nim, ale raczej bardziej osobiste, akcje na elfach itp itd, ty wtedy jeszcze nie wiedziałeś o co chodzi w tej grze.
hojrak12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin