Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-09-17, 22:29   #671
Zeppelin
 
Avatar Zeppelin
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Skąd: Neolith
Postów: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
No ale co szlochasz? Idź się wypłacz w poduszkę.
A ciebie co ugryzło typie, piszę tylko że nie tędy droga, na wuj odgrzewacie non stop tego kotleta?

Nie lepiej po prostu zamrozić projekt i czekać aż w końcu wystartują z tym nowym projektem, sory ale tutaj piszecie że spodziewacie sie SETKI ludzi XDD beka

4 lata temu jeszcze można było w to grać, a teraz to tylko do kasacji sie nadaje przez te resety przenoszenie pvp na non pvp a potem ponowne robienie serwera, weźcie kurwa troche rigczu ogarnijcie
Zeppelin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 22:33   #672
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Wypierdalaj do askarskiego zoo malpiszonie XD
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 22:37   #673
Zeppelin
 
Avatar Zeppelin
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Skąd: Neolith
Postów: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał c770832 Zobacz post
Wypierdalaj do askarskiego zoo malpiszonie XD
masz ból dupy bo prawdę napisałem?
Zeppelin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 22:39   #674
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zeppelin Zobacz post
masz ból dupy bo prawdę napisałem?
Jeżeli tu wszedłeś to znaczy, że się interesujesz. Początkowo masz podejście takie jak wszyscy inni. Po co to robicie? To i tak nie wypali. Nikt nie będzie w to gówno grał. Mimo wszystko zajrzałeś na forum, zacząłeś komentować a za dwa tygodnie zaczniesz grać. Dlatego mój miły przyjacielu odpalamy od nowa ;)
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 22:45   #675
Zeppelin
 
Avatar Zeppelin
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Skąd: Neolith
Postów: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Jeżeli tu wszedłeś to znaczy, że się interesujesz. Początkowo masz podejście takie jak wszyscy inni. Po co to robicie? To i tak nie wypali. Nikt nie będzie w to gówno grał. Mimo wszystko zajrzałeś na forum, zacząłeś komentować a za dwa tygodnie zaczniesz grać. Dlatego mój miły przyjacielu odpalamy od nowa ;)
Przyjacielu, powiem ci tak, interesuje się bo mi zależy, gram tutaj od 2013 roku i zawsze co jakiś czas wracam ze względu na przygody i emocje jakie tutaj doświadczyłem najlepszy i bezkonkurencyjny serwer z zajebistą społecznością na przestrzeni wszystkich lat i jak widzę co tu się teraz dzieje to po prostu żal mi tego wszystkiego.
Zeppelin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 22:55   #676
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Myślę że nikt nie chce resetów, kiedyś ich nie było, ludzie wracali na swoje stare postacie i były walki wszyscy grali z lekkimi przerwami jak była przerwa to nadal grali niektórzy gracze, był update u ludzie wracali a ostatnio zamiast upow są resety. Czemu? Bo po ostatnim ludzie nie chcą grać w tek przerwie bo wiedzą że będzie reset, ale to zależy od ludzi, bo to oni przestają gra. Myślę że zamiast tych resetow powinny być upy, wtedy to by się kręciło ale to wszystko zależy od nas graczy ;)
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 23:04   #677
Zeppelin
 
Avatar Zeppelin
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Skąd: Neolith
Postów: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post
Myślę że nikt nie chce resetów, kiedyś ich nie było, ludzie wracali na swoje stare postacie i były walki wszyscy grali z lekkimi przerwami jak była przerwa to nadal grali niektórzy gracze, był update u ludzie wracali a ostatnio zamiast upow są resety. Czemu? Bo po ostatnim ludzie nie chcą grać w tek przerwie bo wiedzą że będzie reset, ale to zależy od ludzi, bo to oni przestają gra. Myślę że zamiast tych resetow powinny być upy, wtedy to by się kręciło ale to wszystko zależy od nas graczy ;)
Dokładnie, tyle że updejtami też próbowali podtrzymywać ten płomyczek, jedyny ratunek dla tego projektu to jest ta nowa gierka nowy powiew, i wtedy jak to było dawno temu kategorycznie zakazać resetów, aby można było zawsze wrócić i najważniejsze 1 balans postaci a nie co miesiąc loteria kto ma najlepsze ustawienie postaci a kto najgorsze.

Rankingu też bym się chętnie pozbył, jak został wprowadzony to coś się zmieniło na serwerze i wcale nie na lepsze.
Zeppelin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 23:15   #678
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zeppelin Zobacz post
Dokładnie, tyle że updejtami też próbowali podtrzymywać ten płomyczek, jedyny ratunek dla tego projektu to jest ta nowa gierka nowy powiew, i wtedy jak to było dawno temu kategorycznie zakazać resetów, aby można było zawsze wrócić i najważniejsze 1 balans postaci a nie co miesiąc loteria kto ma najlepsze ustawienie postaci a kto najgorsze.

Rankingu też bym się chętnie pozbył, jak został wprowadzony to coś się zmieniło na serwerze i wcale nie na lepsze.
Dobra Typie te smuty to dla siebie zachowaj a jak tak koniecznie chcesz pisac to pw do łobuza z nim sie napewno dogadasz
silnik klient nie da sie wszystkie prace nowy silnik diesel zacofane nic nie wiecie. blallababalabla
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-09-17, 23:48   #679
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Jeśli chodzi o balans to lepszego nie było. A jeśli chodzi o nową grę to już nie będzie ta sama gra , system pvp przerasta Tibie na altaronie , brakuje jeszcze rozwiązania walki na skulle, wiec tu by się przydał ten auto warmode.
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-09-17, 06:10   #680
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post
Jeśli chodzi o balans to lepszego nie było. A jeśli chodzi o nową grę to już nie będzie ta sama gra , system pvp przerasta Tibie na altaronie , brakuje jeszcze rozwiązania walki na skulle, wiec tu by się przydał ten auto warmode.
Auto war-mode jak najbardziej spoko, ale jeśli balans jest poprawiony to i tak spory krok do war-modów, wcześniej było z nimi ciężko, bo przewaga jednej gildii nad drugą zmieniała się z nocy na noc, przez to, że w ciągu nocki można było przeskoczyć spokojnie 20 poziomów.

Jeśli chodzi o odchodzenie w przerwach, to nie jest dlatego, że ludzie i tak wiedzą, że będzie reset, weź pod uwagę, że Altaron to prawie ta sama społeczność od lat, gdzie Gwander pierwszego chara zakładał w przedszkolu, a teraz będzie zaczynał studia, czasu na gry online coraz mniej.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin