Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-07-11, 06:37   #1
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Cool Wywiad z Daarko Liderem Sunblade

Chciałbym dziś przedstawić wam Daarko oraz Lider Klanu Sunblade. Życzę miłej lektury :)



Rush South East :
A więc Daarko może nam powiesz coś o sobie ? ile masz lat, jak się nazywasz, skąd jesteś, jaką profesją grasz ?

Daarko :
Mam 23 lata jak się nazywam to nie ważne gram Elitarnym Rycerzem
mieszkam w Płocku.

Rush South East :
I jak ocenisz Rycerza czy opłaca się nim grać czy wolałbyś zmienić swoją profesje ?

Daarko :
Ogólnie jak na daną chwile uważam że jest to dobra profesja ponieważ ma dużo HP i szybko się expi na Bagiennych Smokach. Zmienić bym nie chciał większość mojego czasu grałem w Tibi Knightem dlatego tutaj wybrałem Rycka.

Daarko :
Awansowałeś z 85 na 86 poziom.

Rush South East :
Gratulacje :) .

Rush South East :
Powiadasz Tibi chciałbyś się pochwalić jaki serwer i poziom jaki osiągnąłeś ?

Daarko :
To jest nie ważne zacząłem swoja przygodę w 2002r. na Isarze potem się potoczyło że walczyłem na Furorze i na Aurea.

Rush South East :
Widzę że wybierałaś bardzo ciekawe serwer sam grałem na Furorze i było bardzo ciekawie :)

Daarko :
Tak byłem Vice Leader w Sunblade od początku serwera dlatego wybrałem i taką nazwę tutaj

Rush South East :
Właśnie widzę jesteś teraz Liderem Sunblade na Altaronie. Jest was dosyć dużo w klanie ale porównując do innych klanu jest was garstka. Czy nie rekrutujecie gracz z jakiegoś powodu ?

Daarko :
Tak, chce mieć mały team ale za to ogarnięty, ufam tym osobom które mam, to jakość i zgranie tworzy dobry klan a nie ilość, sam się zapewnię przekonałeś grając na Furorze

Rush South East :
Czy jednym słowem nie patrzysz na ilość tylko na jakość jaką reprezentuje dana osoba.

Daarko :
Ogólnie wole mieć mało osób, ponieważ mało osób = mało problemów, a dużo ludzi = dużo problemów

Rush South East :
Dobra zejdźmy trochę z tematu Klanów .

Daarko :
Ok.

Rush South East :
Jak oceniasz samego Altarona? Czy serwer według ciebie pociągnie długo ? Czy Adminstaracja się stara się aby była miła atmosfera i najważniejsze czy słyszałeś coś o ładce która ma być w niewiadomy czasie ?

Daarko :
Ogólnie Altaron hmm, jest ok, denerwują mnie crashe i cofki, administracja podobno pracuje ciężko choć jeżeli takie problemy występują powinni się jeszcze bardziej przyłożyć, jeżeli będzie tak jak teraz jest serwer upadnie, druga sprawa to administracja za bardzo się wtrąca w życie Altarońskie. Za dużo tutorów którzy mają opcje banowania itp., dlaczego MG Slythia ma domek takiego czegoś nie powinno być. drugi temat boty, popieram żeby ich banować ale zawsze będą boty.... to jest gra na podstawie Tibii...więc dalej nie będę tego komentował. Doszły mnie słuchy o ładce i uważam iż to jest nie fair że na test serwer zostały zaproszone klany Collegium i Sin'Selema, z jakiej racji bo są tam tutorzy? A reszta? Dlaczego nie mają prawa??

Rush South East :
Moim zdaniem to też jest nie sprawiedliwe ale nic na to nie możemy poradzić :/

Rush South East :
Jeśli pozwolisz przejdziemy do szybkich pytań gotowy ?

Daarko :
Jasne

Rush South East :
Ulubiony Przedmiot ?

Daarko :
Chemia

Rush South East :
Ulubiony wykonawca ?

Daarko :
Masterblaster

Rush South East :
Ulubiony Tekst

Daarko :
"Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu"

Rush South East :
Legenda Altaronu i Tibi

Daarko :
Nie ma dla mnie Legendy ani Tibii ani Altaronu

Rush South East :
Wyważony Outfit ?

Daarko :
Batmana albo Faszysty haha

Daarko :
Chciałbyś wejść w posiadanie jakiegoś drogocennego przedmiotu ?

Daarko :
Większość posiadam

Rush South East :
Pizza Vs Kebab

Daarko :
Ofc Kebab rulezZz

Rush South East :
Dobra to chyba to było by na tyle :) Chciałbyś kogoś pozdrowić ?

Daarko :
Pozdrawiam Michała aka Ormo, Łukasza aka Noon, Jacka aka Yobak oraz cały Sunblade

Rush South East :
Dzięki za udzielenie wywiadu :)

Ostatnio edytowane przez Wiked[KaZ] ; 20-07-11 o 00:02
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 12:38   #2
Karooleq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

łatka a nie ładka ;d oczy bolą ;d
Karooleq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 13:54   #3
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

Collegium i Sin'Selema na teście? pfff...
może dwóch od nas jest, jeden z resztą mało aktywny gracz... z collegium? też może 2ch... więc troche Daar przesadzasz...
__________________
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą."
A. Sapkowski
Acolt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 15:03   #4
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Acolt Zobacz post
Collegium i Sin'Selema na teście? pfff...
może dwóch od nas jest, jeden z resztą mało aktywny gracz... z collegium? też może 2ch... więc troche Daar przesadzasz...
No i o dwóch za dużo!!! ;)
Krzychu2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 15:33   #5
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

To kto według Ciebie powinien to testować, powiedz mi proszę bo to jest dosyć ciekawe :>
Nil Loth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 17:12   #6
Sliwa0907
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 6
Domyślnie

Rush, albo zacznij robic troche skladniejsze wywiady albo sobie daruj. Skladnia niektorych zdan jest po prostu smieszna, bola oczy od czytania tego :) Jest to Twoj 2 wywiad i wydaje mi sie, ze ostro Ci sie nudzi, a zarazem nie przykladasz sie do porzadnego wykonania tego wywiadu. Wieje nuda, pytania identyczne+beznadziejne wykonanie pod wzgledem skladni i poprawnosci jezyka. Zeby nie byc goloslownym 'napinaczem':

-Chciałbym dziś przedstawić wam Daarko oraz Lider
Daarko co oraz?
-Powiadasz Tibi chciałbyś się pochwalić jaki serwer i poziom jaki osiągnąłeś ?
Wiadomo, ze chodzi o to, ze gral w Tibie...ale razi oczy takie niedbalstwo.
-Widzę że wybierałaś bardzo ciekawe serwer sam grałem na Furorze i było bardzo ciekawie
Kolejne...

-Właśnie widzę jesteś teraz Liderem Sunblade na Altaronie. Jest was dosyć dużo w klanie ale porównując do innych klanu jest was garstka. Czy nie rekrutujecie gracz z jakiegoś powodu ?


Nie bede dalej wymienial, ale jesli za cos sie bierzesz rob to porzadnie :) Ogolnie nie wiem co maja wnosic te wywiady, ale skoro juz sie za nie bierzesz(moze z pasji czy zainteresowania) to rob je porzadnie, zeby bylo co czytac i w miare dobrze to wygladalo :)

Pozdrawiam, Sliwa
Sliwa0907 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 17:29   #7
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sliwa0907 Zobacz post
Rush, albo zacznij robic troche skladniejsze wywiady albo sobie daruj. Skladnia niektorych zdan jest po prostu smieszna, bola oczy od czytania tego :) Jest to Twoj 2 wywiad i wydaje mi sie, ze ostro Ci sie nudzi, a zarazem nie przykladasz sie do porzadnego wykonania tego wywiadu. Wieje nuda, pytania identyczne+beznadziejne wykonanie pod wzgledem skladni i poprawnosci jezyka. Zeby nie byc goloslownym 'napinaczem':

-Chciałbym dziś przedstawić wam Daarko oraz Lider
Daarko co oraz?
-Powiadasz Tibi chciałbyś się pochwalić jaki serwer i poziom jaki osiągnąłeś ?
Wiadomo, ze chodzi o to, ze gral w Tibie...ale razi oczy takie niedbalstwo.
-Widzę że wybierałaś bardzo ciekawe serwer sam grałem na Furorze i było bardzo ciekawie
Kolejne...

-Właśnie widzę jesteś teraz Liderem Sunblade na Altaronie. Jest was dosyć dużo w klanie ale porównując do innych klanu jest was garstka. Czy nie rekrutujecie gracz z jakiegoś powodu ?


Nie bede dalej wymienial, ale jesli za cos sie bierzesz rob to porzadnie :) Ogolnie nie wiem co maja wnosic te wywiady, ale skoro juz sie za nie bierzesz(moze z pasji czy zainteresowania) to rob je porzadnie, zeby bylo co czytac i w miare dobrze to wygladalo :)

Pozdrawiam, Sliwa
Nie jestem jakiś świetny więc dzięki za rady :)
Ale jeżeli uważasz ze zawsze można bardziej ciekawiej zrobić lub jakoś urozmaicić zapraszam do tworzenia wywiadów ^^
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 17:53   #8
Sliwa0907
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 6
Domyślnie

Tzn chodzi o to zeby mialo to rece i nogi, czasami gubisz wyrazy i pozniej troche lipnie sie to czyta :P
Sliwa0907 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 18:27   #9
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

jeżeli są błędy cytuj ja poprawie :) będę nawet zadowolony z tego !
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-07-11, 18:43   #10
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Dokladnie. Sama idea jest dla mnie ok. Niekiedy nie ma co robic i wlasnie wtedy siadam i czytam sobie takie wywiady. Jednak musisz sie bardziej przylozyc do tworzenia tego typu prac. Zanim wrzucisz wywiad sprawdz kilka razy pisownie i skladnie, tak zeby czytalo sie to lekko i przyjemnie. Popracuj nad tym i bedzie spoko :) pzdr.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin