Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-06-11, 17:12   #1
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie Mała pomoc w pisaniu poradnika.

Witajcie.

Piszę poradnik, do którego potrzebna mi jest pomoc od Was, graczy. Mianowicie:
  • Wojownik Nekromanta (czary: Broń Mroku, Ucieczka i Berserker)
  • Czarodzieja (czary po zakupieniu promocji) i maga (zwykłego któreś z tych czarów: Wielkie Pola Energii na poziom 41, Pole Zatrucia na poziom 17, Wielkie Pola Zatrucia na poziom 29), duchownego (tylko takiego co posiada któreś z tych czarów: Grupowe Leczenie na poziom 40, Święty Blask na poziom 40 i Blask Dugiona na poziom 55) i wszystkie czary maga nekromanty (Ładunek Mroku, Ożywienie Zwłok, Zew Śmierci i Zaklinacz Czasu).
  • Zwiadowcy (nie zwykłego łucznika, tylko listę czarów jakie dostajemy po zakupieniu promocji) i wszystkie czary łucznika nekromanty.
Jeśli znajdzie się jakiś chętny do pomocy to proszę pisać do mnie na PW. Pomoc ta nie będzie wymagała od was wychodzenia poza miasto, a nawet depozyt, a powinno zająć wam to tylko chwilkę i trochę pisania, a mi pomogło by bardzo!

Ostatnio edytowane przez Tron ; 08-08-11 o 13:02
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-11, 17:55   #2
Choratio
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Choratio
Domyślnie

Cytat:
Zwiadowcy Duchownego i Elementaristy.
moge pomoc bo i tak nie gram to mam duzo czasu
Choratio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-11, 18:56   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Choratio Zobacz post
moge pomoc bo i tak nie gram to mam duzo czasu
Wysłałem ci prywatną wiadomość z instrukcjami ;)
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-11, 23:29   #4
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

mogę pomóc
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-11, 23:36   #5
Choratio
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Choratio
Domyślnie

bedziesz musial napisac cos takiego zapewne :D


[R]Ładunek światła - olta nor
Runa ta wymaga 220 punktów many i znajomości inkantacji 'olta nor', za to przydaje się w zaklinaniu broni, amunicji albo różdżek, by zadawały częściowe obrażenia od świętej mocy światła Dugiona.
[R]Ładunek energii - pela nor
Runa ta wymaga 220 punktów many i znajomości inkantacji 'pela nor', za to przydaje się w zaklinaniu broni, amunicji albo różdżek, by zadawały częściowe obrażenia od energii.
[R]Ładunek ognia - eamo nor
Runa ta wymaga 220 punktów many i znajomości inkantacji 'eamo nor', za to przydaje się w zaklinaniu broni, amunicji albo różdżek, by zadawały częściowe obrażenia od ognia.
[R]Ładunek wody - agro nor
Runa ta wymaga 220 punktów many i znajomości inkantacji 'agro nor', za to przydaje się w zaklinaniu broni, amunicji albo różdżek, by zadawały częściowe obrażenia od wody.

[S]Święty blask - deper tewo olta
To potężna magia światła, zadająca obrażenia wrogom przed tobą. Potrzebujesz do tego inkantację 'deper tewo olta' oraz 160 punktów many.
[S]Święty dotyk - olta tote
Czar świętego dotyku to moc zadająca obrażenia wrogowi znajdującemu się tuż obok ciebie! Wypowiedz tylko inkantację 'olta tote' mając 30 punktów many.
[S]Świetliste lustro - como olta
Osłoń się przed pojedynczym atakiem odsyłając go w stronę przeciwnika! Wystarczy, że wypowiesz inkantację 'como olta' i poświęcisz 200 punktów many.
[S]Antidotum - late tawis
Wypowiedz inkantację 'late tawis', a kosztem 30 punktów many czar usunie z organizmu wszelkie toksyny.
[S]Leczenie - tawis
Czar leczenia zapewni ci podstawową pomoc w uzdrowieniu niewielkich ran. Wystarczy znać inkantację 'tawis' i mieć 20 dostępnych punktów many.
[S]Lewitacja - toltras dori/rau
Leciutki podmuch powietrza unosi twoje ciało pozwalając ci wskakiwać nawet na bardzo wysokie przeszkody lub z nich bezpiecznie zeskakiwać za 50 punktów many. Inkantacja: 'toltras dori/rau'(góra/dół)
[S]Lokalizacja - akus bala [im.]
Wypowiedzenie słów 'akus bala' oraz imienia osoby spowoduje wskazanie kierynku, w którym należy się poruszać aby znaleźć daną osobę kosztem 20 punktów many.
[S]Mistrzowskie leczenie - tapen tawis
Wypowiedz tylko inkantację 'tapen tawis' i poświęć 150 punktów many, by w wielkim stopniu wyleczyć swoje rany.
[S]Mocne przyspieszenie - hape odes
Jeśli chcesz biec jeszcze szybciej, wypowiedz 'hape odes', a za 100 punktów many uzyskasz przespieszenie.
[S]Przyspieszenie - odes
Jeśli chcesz biec szybciej, wypowiedz 'odes', a za 60 punktów many uzyskasz niewielkie przespieszenie.
[S]Szybkostrzelność - odes kpiro
Jeśli chcesz ze swojej broni strzeleckiej wystrzelić w krótkim czasie więcej strzałów w wybrany cel, wypowiedz słowa 'odes kpiro', a kosztem 100 punktów many tak uczynisz.
[S]Tworzenie włóczni - ekam tiro
By stworzyć włócznie, wypowiedz inkantację 'ekam tiro' i za 80 punktów many otrzymasz upragnioną broń.
[S]Wijące Pnącza - taiw ablar
Uciekając przed wrogiem możesz odgrodzić się wijącymi pnączami wypowiadając inkantację 'taiw ablar' i zużywając 300 punktów many.
[S]Zaawansowane leczenie - hape tawis
Rozwojowa odmiana czaru leczenia pozwoli ci na mocniejsze zabliżnienie twoich ran. Wypowiedz tylko inkantację 'hape tawis' i zużyj 70 punktów many, a się przekonasz.



00:30 Robin: Mogę cię nauczyć następujących czarów na twym poziomie: Zaklęty Płomień na poziom 15, Antidotum na poziom 11, Lokalizacja na poziom 10, Magiczna Lina na poziom 10, Zaawansowane Leczenie na poziom 15, Leczenie na poziom 10, Mocne Przyspieszenie na poziom 30, Przyspieszenie na poziom 23, Szybkostrzelność na poziom 24, Potrójny strzał na poziom 20, […]
00:30 Robin: […] Lewitacja na poziom 11, Tworzenie Jedzenia na poziom 20, Tworzenie Włóczni na poziom 20, Tworzenie Strzał na poziom 16, Tworzenie Bełtów na poziom 25, Rozładowanie na poziom 25, tylko uważaj z nimi.

nie mam: Zaklęty Płomień, Magiczna Lina, Potrójny strzał, Tworzenie Jedzenia, Tworzenie Strzał, Rozładowanie

00:31 Brat Bozydar: Wstawiennictwo Dugiona zapewni ci na twoim poziomie takie moce: Mistrzowskie Leczenie na poziom 20, […]
00:31 Brat Bozydar: […] Świetliste Lustro na poziom 40, Święty Dotyk na poziom 23, Święty Blask na poziom 40, […]
00:31 Brat Bozydar: […] Ładunek Światła na poziom 25, musisz się jednak nauczyć z nich korzystać.
Choratio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-11, 14:38   #6
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
mogę pomóc
Wysłałem ci prywatną wiadomość z instrukcjami ;)

Brawo dla Choratio, dzięki niemu mam już ukończony spis czarów dla zwiadowcy i zwiadowcy duchownego! Wielkie dzięki ;)

@edit: Czy czary Ładunek światła, Ładunek energii, Ładunek ognia, Ładunek wody i Wijące Pnącza to czary elementalisty?

Ostatnio edytowane przez Tron ; 21-06-11 o 15:08
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-11, 16:38   #7
Choratio
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 41
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Choratio
Domyślnie

palek elementalista ma 5 czarow do zakupienia
ladunki: ziemi, ognia, wody, energi oraz wijace pnacza

Ładunek światła to czar dla duchownych
Choratio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 15:45   #8
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Choratio Zobacz post
palek elementalista ma 5 czarow do zakupienia
ladunki: ziemi, ognia, wody, energi oraz wijace pnacza
Ładunek światła to czar dla duchownych
Aha czyli wszystko jasne! Dzięki wielkie!

Jeszcze jacyś chętni? :)
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 18:02   #9
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Ja moge. Woj duch i ele ;]

najlepiej gg :1596380
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 18:13   #10
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
Ja moge. Woj duch i ele ;]

najlepiej gg :1596380
Wysłałem ci na GG wiadomość ze szczegółami :)
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin