Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-07-11, 23:42   #1
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
post Wywiad z najlepszym magiem - Wawro

Chciałbym wam dziś przedstawić Wywiad z jednym z lepszych magów na Serwerze Altaron !


Rush South East :
A więc zaczynamy !

Rush South East :
Może nam powiesz troche o sobie : jak sie nazywasz , w jakim wieku jesteś , skąd jesteś , jakie hooby- pasje ?


Wawro :

Pominmy to pytanie, prosze następne.

Rush South East :
Skąd dowiedziałeś się o serwerze Altaron ? może ktoś z znajomych ciebie zachęcił do grania czy po prostu szczęśliwy traf ?

Wawro :

Zaprosił mnie na do wspólnej gry na altaronie mój dobry znajomy, na początku trochę mi się nie chciało ale jakoś się wkręciłem :) .

Rush South East :

Czy twój znajomy nadal gra czy czy znudziło mu się wbijanie expa w taki czasie ?

Wawro :

Jasne że gra.

Rush South East :
Widzę że mało się dowiem o tobie :) . Pojedziemy z innej beczki. Co myślisz o samym Altaronie ? jaka tutaj panuje atmosfera, co można było poprawić lub zmienić aby gra była bardziej zachęcająca dla nowych graczy oraz ekscytująca na tych już bardziej doświadczonych graczy ?

Wawro :

Hmm, Przydały by się jakieś nowe miejsca do expienia dla ludzi z większym doświadczeniem jakieś nowe zadanie, a najlepiej byłoby gdyby powstał jakiś nowy NPC który skupuje przedmiot bo ciężko tutaj z kasa ogólnie gra jest fajna i dość ciekawa by poświecić jej czas.

Rush South East :
Własnie widzę. Jesteś przecież pierwszym Magiem który wbił magiczną bramę setnego poziomu ! czy było ciężko ? zapewne wiele razy brakowało ci pieniędzy na expa czy po prostu nie dawałeś rady na niektórych potworkach. Ponieważ z tego co wiem mag dostaje bardzo duże obrażenia od potworów i jest dosyć ciężko.

Wawro :

Tak owszem mag jest bardzo trudną profesja, ciężko jest nim wybić się w lvlu, ale gdy już wbije się taki 60 lvlu gra staje się bardzo ciekawa postać nabiera wielu rożnych mocy i staje się dość potężna.

Rush South East :
Dużo się w niej dzieje ? Czy jesteś osobą udzielającą i rozmawiasz z innymi osobami z Klanu czy po prostu wolisz być bardziej samotnikiem ?

Wawro :

Tak owszem jesteśmy najmocniejsza gildia na serwerze chociaż jak niektórzy mówią "do czasu" (bardzo im to się dłuży), tak od 60 lvlu można zacząć expic już na lepszych miejscach wyciąga się więcej pieniędzy po prostu zaczyna się gra.W Gidli dużo się dzieje, działo się gdy były wojny teraz jest spokój mam nadzieje ze jest to cisza przed burza .Tak rozmawiam z ludźmi utrzymujemy kontakt ( Comment Muza PRIV) <-- pozdrowienia dla Eksterminatora.

Rush South East :
Widzę że za Eksterminatora trochę nie przepadacie :) . A co myślisz o administracji i o cofkach ? Zabrało ci coś dzisiaj na kolejnej cofce ?

Wawro :

Zdaje się ze administracja przygotowuje się do update przecież głośno o tym jest i sadze ze tym są spowodowane cofki. Nie dzisiaj nic nie straciłem bylem wylogowany. A co do eksterminatora tak nie przepadamy za nim lecz chciałbym go serdecznie pozdrowić.
Pozdro siłaczu ! :*





Rush South East :
Hehehe to może teraz przejdziemy szybkich pytań ?

Wawro :

Ok.

Rush South East :
Pizza Vs Kebab ?

Wawro :

Dobry kebab owszem.

Rush South East :
Ulubiony przedmiot ?

Wawro :

Wf.

Rush South East :
Ulubiony wykonawca ?

Wawro :

Macius z klanu !

Rush South East :
Legenda altaronu ?

Wawro :

Wawro :p

Rush South East :
Masz dobre mniemanie o sobie :D

Rush South East :
Przedmiot który chciałbyś zdobyć ?

Wawro :

Wszystkie mam.

Rush South East :
Dobra to chyba na tyle ;P chciałbyś na koniec coś dodać lub kogoś pozdrowić ?

Wawro :

Tak po raz trzeci chciałbym pozdrowić Eksterminatora i jego ekipę chłopaki róbcie to wojnę bo doczekać się nie możemy haha i oczywiście pozdrowienia dla PLANU B.




Wpadł nawet SG Primax na wywiad ;)

To był wywiad z Magiem Wawro !

Ostatnio edytowane przez Wiked[KaZ] ; 16-07-11 o 09:45
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-11, 23:48   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Oh przepraszam, nawet nie wiedziałem, że w tej chwili przeprowadzany jest wywiad.
Chciałem po prostu wypić piwo po ciężkim dniu pracy i porozmawiać ze starym przyjacielem - Bonawenturkiem, który wiele wie o tutejszych terenach i zawsze ma jakąś ciekawą historię do opowiedzenia :rolleyes:!
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-11, 23:52   #3
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Twój przyjaciel był bardziej zainteresowany naszym wywiadem niż sprzedawaniem tobie piwa :)
zapytaliśmy się go czy możemy w jego lokalu przeprowadzić go a on się zgodził. Był bardzo tym podekscytowany
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-11, 02:31   #4
Genowefa
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 0
Domyślnie

o.O wtf???
Genowefa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-11, 05:39   #5
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
co rozumiesz poprzez "lepszych magów"?
a co nie rozumiesz poprzez to ? jest jeszcze kilku magów którzy też się liczą na serwerze :)
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-11, 06:25   #6
malpaa
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 34
Domyślnie

no ładnie ładnie !!:)
malpaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-11, 08:10   #7
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Cobra
literówka.

W końcu wywiad z kimś kto gra i coś o grze wie. Bo już myślałem, że to następne konto tego dzieciaka od poprzednich wywiadów.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-08-11, 14:04   #8
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Wawro :

"Tak po raz trzeci chciałbym pozdrowić Eksterminatora i jego ekipę chłopaki róbcie to wojnę bo doczekać się nie możemy haha i oczywiście pozdrowienia dla PLANU B"

Tak wróciłem do tego ciekawego wywiadu i na koniec sam do Siebie się uśmiechnąłem. ;) Może to nie eksterminator ale też jest zaj***. ;) To się doczekaliście prawda?:)

peace and love.

Dzefrej.
Siwor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-08-11, 14:35   #9
Klawizna
 
Avatar Klawizna
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

hiiiiiiiiiiiiiii

/S
__________________
Forever trusting who we are and nothing else matters.
Klawizna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-08-11, 18:25   #10
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

hhahaah :)
Wawro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin