Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-08-13, 17:24   #11
peker
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 16
Domyślnie

Profany są faktycznie beznadziejnym expowiskiem. Byłem tam wyczyscilem full resp solo 200 palkie, 700 expa/h na bonusie. A lot tragedia, stalwe zbroje i mosiężne buty, generalnie duży -

Do tego praojce się pogorszyły. Teraz się nie opłaca tam chodzić wysokim lvl, bo mało expa ;/ Wcześniej był jako taki lot i z 800 exp/h, bo było trzeba czekać na respa. Teraz się tam nie opyla :(

Z hydr zwykłych i piaskowych nic nie leci, exp też cienki. Na zwykłych zrobiłem kółko to zwątpiłem, jak na 200 lvl można zwątpić to nie dziwo, że prawie nikt tam nie chodzi. A z piaskowych powinno coś wartościowego lecieć regularnie bo też -.

Jeszcze dodam, że oficery coś cienko z nich leci. Kiedyś się na nich zarabiało, teraz średnio.

Ostatnio edytowane przez peker ; 12-08-13 o 17:30
peker jest nieaktywny  
Stare 12-08-13, 18:59   #12
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Nie tylko z tego... Z fanatykow lecialo kiedyś na wyjście 5-6 cierni, teraz 1-2, przy 160k/h 80 zwiadem i kasa na - ... Bezsensowny resp. To samo z zamkiem, renegatami.
Kleikk jest nieaktywny  
Stare 12-08-13, 19:10   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał peker Zobacz post
ProfanyDo tego praojce się pogorszyły. Teraz się nie opłaca tam chodzić wysokim lvl, bo mało expa ;/ Wcześniej był jako taki lot i z 800 exp/h, bo było trzeba czekać na respa. Teraz się tam nie opyla :(

Z hydr zwykłych i piaskowych nic nie leci, exp też cienki. Na zwykłych zrobiłem kółko to zwątpiłem, jak na 200 lvl można zwątpić to nie dziwo, że prawie nikt tam nie chodzi. A z piaskowych powinno coś wartościowego lecieć regularnie bo też -.

Praojcowie - główną zaletą tego expowiska jest fakt, że dropi tam "rare" w postaci świętych nogawic, a zawsze powtarzałem, że na respach, na których dropią rare, zawsze powinno być waste.

Zwykłe hydry - latuz na 200 poziomie robił na nich 900k/h, to mało?
Piaskowe hydry - co nie idę z Mattem to zawsze mamy spory profit + dodatkowo dropią żółte materiały potrzebne do świętego plecaka.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 12-08-13, 19:24   #14
peker
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Praojcowie - główną zaletą tego expowiska jest fakt, że dropi tam "rare" w postaci świętych nogawic, a zawsze powtarzałem, że na respach, na których dropią rare, zawsze powinno być waste.

Zwykłe hydry - latuz na 200 poziomie robił na nich 900k/h, to mało?
Piaskowe hydry - co nie idę z Mattem to zawsze mamy spory profit + dodatkowo dropią żółte materiały potrzebne do świętego plecaka.
Dla rar itemu który się lociło 2 tygodnie, siedząc w dzień w dzień? gdybym miał tam teraz siedzieć to poszło by mi 500 talarow na kolejne spodnie... z resztą głupoty gadasz. Rar czy nie rar, expowisko służy do expienia.

Z hydrami coś Ci się ubzdurało... Jak wrzucisz screena może uwierzę. Z pisakowych profit też, Ci nie wierze za bardzo. Chyba, że byłem 3 razy i miałem dużego pecha.
peker jest nieaktywny  
Stare 12-08-13, 19:30   #15
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

1. Nie każde miejsce powinno służyć do expienia.
2. Nic sobie nie ubzdurałem, jeśli Latuz by jeszcze grał, na 100% by to potwierdził.
3. Najwidoczniej masz pecha, bo co nie wyjdę z mattem to robimy w share do 1kk/h na staminie i w dodatku zawsze profit.

Z palca sobie tego nie wyssałem.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 12-08-13, 19:36   #16
peker
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
1. Nie każde miejsce powinno służyć do expienia.
Do lecenia są bosy, expowiska słóżą do expienia... ewentualnie zarabiania. Z twoim myśleniem to z wodników powinno zabrać się rary, bo masz i exp i kase oraz rary. To samo lodowe...

W ogóle praojce, były nielicznym respem dla palka. Wojem to se pójdziesz i bijesz po parę potworów na raz, dzięki czemu robisz duży exp. A tamten resp był dla palka, bo chodziło o to żeby szybko zabić pojedynczo. A teraz jest lipa...
peker jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 01:58   #17
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Praojcowie - główną zaletą tego expowiska jest fakt, że dropi tam "rare" w postaci świętych nogawic, a zawsze powtarzałem, że na respach, na których dropią rare, zawsze powinno być waste.
.
rare? Jak może to być rare skoro leci poprostu rzadko ze zwykłych mobów, tylko troche rzadziej, wyobraź sobie, że kiedyś na święte itemy będze większe zapotrzebowanie, a sensu tam siedzieć nie będzie skoro będzie to zwykłe expowisko które nie daje żadnego profitu.

Cytat:
Napisał Kleikk Zobacz post
Nie tylko z tego... Z fanatykow lecialo kiedyś na wyjście 5-6 cierni, teraz 1-2, przy 160k/h 80 zwiadem i kasa na - ... Bezsensowny resp. To samo z zamkiem, renegatami.
Z zamkiem? Zamek był po prostu przesadzonym expem z dużym dropem.
Dobrze, że to zmniejszyli, teraz taki 60 woj może tam nieźle przyexpić, oczywiście kosztem kasy.
cewix jest nieaktywny  
Stare 21-08-13, 12:45   #18
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Zmieńcie na nowo praojce, albo powiększcie resp, już nikt tam nie chodzi... Ja też nie bo się nie opłaca.

Gargi powinny dawać więcej expa, bo trzeba dużą ekipę, żeby na nie chodzić.

Hydry zwykle, piaskowe i profany = 0 lota...

Górskie trolle postawcie wiecej potworów na tym respie, bo mały exp sie tam robi ;p

Diabliki is a piece of sh***. Jak to dobie sie do reda to tak spierdziela, ze 5 takich się naluruje.

I zróbcie te ekstrakty z jaj hydr, będzie git.
sebcio12 jest nieaktywny  
Stare 21-08-13, 15:05   #19
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

hmm co do Górskich trolli, to ile ty chcesz tam robić expa?? 1kk+?? na non pvp rycerzem robiłem tam coś pod 700k/h więc to nie jest mało
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 21-08-13, 15:47   #20
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał peker Zobacz post
Profany są faktycznie beznadziejnym expowiskiem. Byłem tam wyczyscilem full resp solo 200 palkie, 700 expa/h na bonusie. A lot tragedia, stalwe zbroje i mosiężne buty, generalnie duży -

Do tego praojce się pogorszyły. Teraz się nie opłaca tam chodzić wysokim lvl, bo mało expa ;/ Wcześniej był jako taki lot i z 800 exp/h, bo było trzeba czekać na respa. Teraz się tam nie opyla :(

Z hydr zwykłych i piaskowych nic nie leci, exp też cienki. Na zwykłych zrobiłem kółko to zwątpiłem, jak na 200 lvl można zwątpić to nie dziwo, że prawie nikt tam nie chodzi. A z piaskowych powinno coś wartościowego lecieć regularnie bo też -.

Jeszcze dodam, że oficery coś cienko z nich leci. Kiedyś się na nich zarabiało, teraz średnio.

Hydry:
http://imageshack.us/a/img580/8672/hydeki.jpg
3 kółka jakiś czas temu. Loot jest - exp? robilem tam wtedy ~500k'h bez bonusa. Może 20-30k mniej zależy czy pisałem też na czacie
Zenon von Wons jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin