Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-11-11, 09:18   #11
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Ej no , ja jestem szczery nie chce żebyście żyli w kłamstwie tak jak za rządów tych od Planu B czy jak oni tam mieli xD
Ale i tak nie gram więc się mnie nie bójcie ;o ;>
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 09:41   #12
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

już lepsze takie pa niż udawanie swietych :B
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 10:12   #13
Wolf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Hmm... widzę że wywołałem wielką dyskusje:) Mówicie że nie podpisywaliście się pod tą "zasadą" Ok- rozumiem. Jednak- w moim przekonaniu skoro większość osób w waszej gildii ją przyjęło i została ona wprowadzona to powinniście się podporządkować tej właśnie większości i przestrzegać ustalonych zasad,chyba miedzy innymi o to chodzi w gildii- nie liczy się jednostka a zdanie większości. Jeżeli natomiast te zasady wam nie pasują to droga wolna.... (ale to jest moje skromne zdanie):)
Dedereq- jak już napisałem zgadzam się ze to serwer pvp i że w każdej chwili mogę zginąć- jednak myślałem że będą to śmierci spowodowane przez różnych graczy a nie ewidentne polowanie na mnie przez osobę która nie może pogodzić się z przegraniem licytacji- to troszkę śmieszne według mnie:) Czy zdenerwowanie jest powodem do ciągłego zabijania mnie....?? A o to czy to sprawa osobista zapytaj Szewczyka- tylko moja prośba- przypomnij mu pierwszą rozmowę w której groził nie tylko mi ale całej gildii- mowa była nawet o wojnie- przynajmniej ja to tak odebrałem....
O dogadaniu się na PW raczej nie ma mowy- oferta szanownego pana to marne 5k za wygranie licytacji chociaż licytacja skończyła się na 5200:p
Oprócz tego jeżeli od samego początku Szewczyk chciał wymusić na mnie oddanie tego domku groźbami- jak się potem okazało były one prawdziwe- przynajmniej ich część... i nadal podtrzymuje tą taktykę to myślę ze to nie najlepszy sposób... Nie wiem jak wy ale ja już troszkę wiosen mam za sobą i nie boję się takich rzeczy... To tyle...
Nadal czekam na odpowiedź Lidera:)
Wolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 11:44   #14
lord paputione
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 5
Domyślnie

odpowiedzi nie dostaniesz szybko;D wiec nie płacz już na forum;D oddaj mu domek i po problemie:D
lord paputione jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 12:03   #15
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
I wyszło te "dobre Securum" ;p Czekam tylko, aż wypowie się Blood ;]
No tak dobre Securum. A wy jak przez jakiś okres czasu panowaliście to wszyscy padali i PA szło ,wtedy właśnie pół serwa odeszło wiec nie wypowiadaj się ,że my jesteśmy źli , bo na pewno lepsi od was
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 13:12   #16
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Aukcja została wygrana uczciwie. Jak szewczyk chce mieć ten domek musi go odkupić od właściciela (za kwotę jaką nałoży właściciel).

Server pvp czasem zdarzy się kogoś zabić staramy się lecz tego nie robić. zastanówcie się tylko czy mieliście lepiej z nami czy z LL.

Jak się jeden z drugim nie zgadza z tym co napisałem o gildi i nie zamierza tego przestrzegać Droga wolna, nie podpisuj się pod securum.


jak cos nie zakładajcie tematów na forum tylko pw do mnie. Najlepiej ze screenami jak dzieje się coś w grze.

Arhuzz.
Siwor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 17:39   #17
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał kanapa Zobacz post
No tak dobre Securum. A wy jak przez jakiś okres czasu panowaliście to wszyscy padali i PA szło ,wtedy właśnie pół serwa odeszło
Ja sobie takiej sytuacji nie przypominam ;] Tak to jest jak się nic nie wie a w koło gada ...

Cytat:
wiec nie wypowiadaj się ,że my jesteśmy źli , bo na pewno lepsi od was
Śmiem wątpić, że akurat Ty jesteś lepszy od "nas". :D
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 18:31   #18
Wolf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Sprawa rozwiązana:)
Proszę o zamknięcie tematu
Wolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 22:25   #19
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

[QUOTE=kanapa;24729] nie po to walczyłem o władze na serwie ,żeby teraz mi jakiś pion podskakiwał./[QUOTE]

:D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin