Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-10-10, 16:38   #1
Zuchos
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 0
Exclamation Tibia.net.pl i inne strony

Czy moze administracja serwera znalazła pare min i zainteresowała się reklamą serwera, poniewaz nikt prawie nie wie ze cos takiego jak altaron istnieje , albo ze jeszcze funkcjonuje. Proponuje więc aby administracja zrobiła prezentacje Altarona oraz zamiescila informacje na portalach tibijskich i systematycznie zaglądała tam , aby zamieścić nowe informacje/odpowiadać na pytania graczy/potencjalnych graczy.Bo nie widzę sensu aby projekt istniał bez graczy i na odwrót. Cóż z tego , że bedzie super dopracowany itp , skoro nie będzie graczy? Ja nie widzę w tym sensu. Powinniście równie dużo poświęcić czasu reklamie(no niezupełnie ;] ) co na skrypty , questy etc. Takie jest moje zdanie ; )

Ostatnio edytowane przez Zuchos ; 11-10-10 o 17:03
Zuchos jest nieaktywny  
Stare 11-10-10, 17:04   #2
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

W chwili obecnej nie ma po co. Kiedy Altaron będzie oferować sobą coś więcej, niż publicznie oferuje obecnie, to wtedy można pomyśleć o szerszej promocji projektu.
Trav jest nieaktywny  
Stare 12-10-10, 16:44   #3
Tavir
Pomocny
 
Avatar Tavir
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 16
Domyślnie

Dokładnie ;/
Teraz nie ma nawet czym zachęcić do gry, bo Archipelag nie jest przystosowany do dłuższego grania, co więcej nie ma nawet pvp co również zniechęca graczy. Wiele nowych ludzi, których spotkałem w altaronie i wytłumaczyłem na czym polega i o co chodzi zraziło się tym, ale od większości usłyszałem, że będą grać kiedy już się skończy test serwer także możemy być dobrej myśli :)
Tavir jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin