Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-09-12, 23:40   #51
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andrzej prezes Zobacz post
Ty to niewiem poco się wypowiadasz jak o pvp pojęcia nie masz najmniejszego. Można znaleźć posty z początku serwera jak płaczesz że cie zabijają w ekipie większej niż 5 osób a że tak nie wolno bo można dokonać 5 nieuzasadnionych morderstw w ciągu dnia to jak cie bije wiecej niz 5 osob to powinni dostac bany. To są twoje brednie, które świadczą skąd ty się urwałeś czyli z jakiegoś muminkowa typu harmonia. Naszczeście twoje posty mozna znalesc wiec kazdemu polecam poczytac i sie posmiac.
Przeciez Mervakis dlugo walczyl wczesniej na rl tibi, zawsze sie nam tym chwilail :)
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 23:42   #52
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Niestety tak jak myslalem moj post niczego nie zmienil, administracja niestety ma dalej klapki na oczach i nie sa w stanie dopuscic do siebie wiadomosci o stronniczosci Merva, wszystko jest zrzucane na nas - pUaczków z exorit...wiecie dlaczego podczas rozprawy w sądzie sprawy nie moze prowadzic sędzia ktory jest spokrewniony z ktoras ze stron rozprawy ? Proste, bo bedzie stronniczy. To samo jest z Mervakisem, zakumplowal sie z graczami z Collegium i niestety zawsze bedzie stal po ich stronie i przymykal oko na ich wybryki. Administracjo ! Dalej nie potrafisz pojac mojego przeslania ! SG nie powinien brac czynnego udzialu w wojnie, powinien byc calkowicie neutralny oraz wszelakie decyzje odnosnie banów powinien podejmować bez jakichkolwiek emocji. Niestety postawa Mervakisa nie odzwierciedla tego kim powinien byc SG. Wyobrazam sobie moment w którym dal bana Eldoce za ,,mc''. ,,Kur** zabil mi noobchara znow bede musial leciec blokowac te cholerne teleskopy ! OOO ZALOGOWAL NA ELDOKE BEDAC DALEJ NA NOOBCHARZE HAHAHAHA ! CO ZA FRAJER NIE ZNA ZASAD GRY BAN ZA MC ! JEDNEGO MNIEJ U EXORIT ! CHWALA ZWYCIEZCOM ! CHWALA COLLEGIUM !''

Sad but true
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 07:24   #53
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Ban na 30 dni + w przypadku nast bana kasacja konta za to że ktoś dał xloga? Według mnie kara za surowa. Ustalcie jakąś normalną zasade odnośnie tego że ktoś dał xloga, przeciez da sie jakoś sprawdzic ze jest xlog a nie mc. Podobno ze podczas xloga postac nie pokazuje ip ze sa same zera w ip. Mervakis mogl sprawdzic eldoke ze dal xloga i ze postac nie pokazuje ip prawda?
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 08:09   #54
Phenixioo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

Cięzkie słowa cisną sie na usta czytając Wasze durne posty. Pomijam juz to o stronności Merv'a ale na widok tego jak członkowie Exoritu piszą "zobacz ile osób przez to gra" i zwalają winę na małą liczbę nowych gracz na Collegium i Mervakisa podnosi mi się ciśnienie. Kurwa mać co się działo jak Collegium na pewien czas odeszło z servera? Czy to nie Nox biegał pod depo i bił ludzi od 10-50 poziomu? Czy na serverze nie zapanował chaos? Czyja to była wina? Wasza osły. Przegrywacie i najlepiej obsmarować gównem osobę bogu ducha winną. Doskonale wiem że bez bota to nie robota i Wy też to wiecie, ale żeby bocić nie wystarczy scracować elfa i napierdalać na dashu, trzeba jeszcze umieć bocić. A że Wy jesteście na tyle tępi żeby jawnie łamać regulamin i sami dobrowolnie wpierdalacie się na mine to już nie wina Merva, On tylko spełnia swoje obowiązki.

Przeczytałem tylko 1 strone tego postu bo czytać te gówno pisane przez kolejnego skrzywdzonego "porządnego gracza" jestes męką.
Phenixioo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 08:17   #55
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Phenixioo Zobacz post
Cięzkie słowa cisną sie na usta czytając Wasze durne posty. Pomijam juz to o stronności Merv'a ale na widok tego jak członkowie Exoritu piszą "zobacz ile osób przez to gra" i zwalają winę na małą liczbę nowych gracz na Collegium i Mervakisa podnosi mi się ciśnienie. Kurwa mać co się działo jak Collegium na pewien czas odeszło z servera? Czy to nie Nox biegał pod depo i bił ludzi od 10-50 poziomu? Czy na serverze nie zapanował chaos? Czyja to była wina? Wasza osły. Przegrywacie i najlepiej obsmarować gównem osobę bogu ducha winną. Doskonale wiem że bez bota to nie robota i Wy też to wiecie, ale żeby bocić nie wystarczy scracować elfa i napierdalać na dashu, trzeba jeszcze umieć bocić. A że Wy jesteście na tyle tępi żeby jawnie łamać regulamin i sami dobrowolnie wpierdalacie się na mine to już nie wina Merva, On tylko spełnia swoje obowiązki.

Przeczytałem tylko 1 strone tego postu bo czytać te gówno pisane przez kolejnego skrzywdzonego "porządnego gracza" jestes męką.
Po pierwsze to trochę szacunku dla innych.
Po drugie w swojej wypowiedzi przyznałeś sie do uzywania bota więc tylko czekać jak zaraz dostaniesz bana.
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 08:21   #56
Phenixioo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

Exorit miało szaczunek dla Merva w momęcie kiedy dostali notki za obrażanie?
Tak więc swoje po pierwsze schowaj do kieszeni.
Phenixioo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 08:27   #57
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Aha czyli jak ktoś się źle zachowuje to ty uznajesz to za normę i robisz to samo. W ten sposób nie jestes wcale lepszy od graczy exorit a taki sam.
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 09:35   #58
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Sadysta
Nie przesadzaj już. Naprawdę mamy zacząć banować bez twardych dowodów, mając jedynie podejrzenia? Naprawdę tego chcesz? Bo takie wyciągam wnioski z Twych słów. Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz. Poza tym, skąd wiesz, ze Zao nie był nigdy sprawdzany? Masz na dowód jakieś logi, coś poza własnymi przypuszczeniami?

Wicher
Nadal nie podałeś mi żadnego konkretnego przypadku kiedy to Mervakis nadużył swojego stanowiska. Cały czas powtarzasz słowa o jego stronniczości nie mając na dowód kompletnie nic. Obserwuję jego pracę bardziej niż wszystkich innych SG razem wziętych, każdorazowo otrzymuję informację kto i dlaczego został zbanowany i na tej podstawie mogę stwierdzić, że nie widzę żadnych podstaw by mówić, że zrobił coś złego. Jeśli zaś chodzi o sprawę wojny to nie zamierzam nikomu zabraniać grać tylko dlatego, że awansował na wyższe stanowisko, zaś na serwerze PVP praktycznie nie ma wyjścia - trzeba opowiedzieć się po którejś ze stron.

Andrzej prezes
Lecz korzystanie z dwóch kont jednocześnie przez gracza jest zakazane. Korzystanie, nie zaś kierowanie, wlicza się w to także pozostawienie postaci wolnej by minęła jej blokada wylogowania. Po to ona jest, nie stworzyliśmy jej byście mogli teraz ją omijać. Wystarczyło pomyśleć i nie dać się sprowokować jak małe dziecko. Ah, Phenixioo nie przyznał się do używania bota, jednak został upomniany.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 27-09-12 o 10:03
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 11:18   #59
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Sadysta
Nie przesadzaj już. Naprawdę mamy zacząć banować bez twardych dowodów, mając jedynie podejrzenia? Naprawdę tego chcesz? Bo takie wyciągam wnioski z Twych słów. Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz. Poza tym, skąd wiesz, ze Zao nie był nigdy sprawdzany? Masz na dowód jakieś logi, coś poza własnymi przypuszczeniami?.
Czy chcę żebyście banowali bez twardych dowodów - nie. Dlatego chciałbym żebyście wprowadzili(jak już wcześniej napisałem) modyfikacje uniemożliwiającą użycie bota :rolleyes: Cały czas potrzebujecie na to czasu - minął rok i żadnego progresu w tym kierunku nie zauważyłem..
Wasza walka z botem ogranicza się do sprawdzenia jedynie jego funkcji typu autoheal, cavebot które każdy idiota może wykryć mając sg.. :rolleyes:

Wątpię czy kiedykolwiek go sprawdzili, zresztą masz obiektywną wypowiedź Kaela , nie wystarczy. Skąd mam mieć jakieś logi skoro jestem zwykłym graczem , który NICZEGO nie potrafi udowodnić administracji , czego w dalszym ciągu nie rozumiesz.
Może Ty masz dowód , że był(tak jak twierdzisz) regularnie sprawdzany przez Naszą (bez)stronniczą władzę, jeżeli tak to może się tym pochwalisz..?

@down
żadne z moich kont nie jest na sprzedaż kolego :)
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 27-09-12 o 12:36
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 11:27   #60
miko1234
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 8
Domyślnie

Do easta, z win 7 da sie bocic :P co do dasha, rozumiem, ze jest to cheat, a nie bot? Czyli to przyspiesza, bez zadnego odebrania many i nie jest to macro? Ogolnie uwazam merva za dobrego SG, ale nie podoba mi sie jego negatywne nastawienie, do Boga, i mowienie o tym w dp.
@Sadysta ja np. nie moge udowodnic, ze twoje konto jest na sprzedaż, dla kazdego i kosztuje 150-200zl, fajnie by bylo pograc Noxem :).
miko1234 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin