Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-15, 17:56   #71
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Dokładnie ;} .
Mefisto63 jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 18:34   #72
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Stworzyliście hertagon żeby wyexpiac sobie chary, a kiedy mój 100% neutral ziomek chcial dolaczyc to nie mogl, bo do 66lvla padl raz, od was i to bylo powodem odrzucenia jego wniosku. Nie mowie tu o czasie sprzed resetu tylko o sierpniu kiedy dejlajtow nie bylo, a serwerem pvp rządzili szlachetne exorit bo wygrali warmode'a.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 19:02   #73
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Stworzyliście hertagon żeby wyexpiac sobie chary, a kiedy mój 100% neutral ziomek chcial dolaczyc to nie mogl, bo do 66lvla padl raz, od was i to bylo powodem odrzucenia jego wniosku
HertagoN nie został stworzony po to, żeby wyexpić sobie chary (domyślam się, że chodziło ci tu o wyexpienie ich na wojnę, w innym wypadku nie rozumiem dlaczego nie mielibyśmy expić). Jeśli padł - jak to powiedziałeś - "od nas", oznacza to, że nie jest neutralem i najprawdopodobniej zabił kogoś z naszej gildii.

@topic
Nie wiem po co w ogóle kontynuować dyskusję, jeśli się to tyczy HertagoN-u (do innych kwestii, m.in. związanych ze stronami walczącymi się nie odniosę). Gdyby nie ataki na członków naszego klanu może sprawy potoczyłyby się inaczej, niestety - co trzeba powiedzieć wprost - zawinili ci, którzy członków HertagoN-u zaatakowali, sam "regulamin" natomiast jest po prostu śmieszny. Obecnie neutrali na pvp nie ma. Tyle w temacie.

@down
Są, ale ich liczba zmalała. Chodzi mi o to, że część tego regulaminu była skierowana właśnie do osób neutralnych i teraz odnosi się ona do znacznie mniejszej części graczy. Pisanie poszczególnych punktów skierowanych tylko do kilku osób traciłoby sens.

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 19-10-15 o 19:52
mikeleplacido jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 19:11   #74
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał mikeleplacido Zobacz post
HertagoN nie został stworzony po to, żeby wyexpić sobie chary (domyślam się, że chodziło ci tu o wyexpienie ich na wojnę, w innym wypadku nie rozumiem dlaczego nie mielibyśmy expić). Jeśli padł - jak to powiedziałeś - "od nas", oznacza to, że nie jest neutralem i najprawdopodobniej zabił kogoś z naszej gildii.

@topic
Nie wiem po co w ogóle kontynuować dyskusję, jeśli się to tyczy HertagoN-u (do innych kwestii, m.in. związanych ze stronami walczącymi się nie odniosę). Gdyby nie ataki na członków naszego klanu może sprawy potoczyłyby się inaczej, niestety - co trzeba powiedzieć wprost - zawinili ci, którzy członków HertagoN-u zaatakowali, sam "regulamin" natomiast jest po prostu śmieszny. Obecnie neutrali na pvp nie ma. Tyle w temacie.
Mike, nie generalizuj. Neutrale jacyś są zawsze. To, że nas nie ma, nie znaczy, że całkiem wyginęli i nie kryją się po krasnalach

Swoją drogą - parę ładnych lat oskarżano HertagoN o to, że nie jest neutralny i że neutrale nie istnieją. Teraz chyba ostatecznie można się przekonać, że Ci, którzy tak robili, byli w błędzie.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 19:22   #75
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał mikeleplacido Zobacz post
@topic
Nie wiem po co w ogóle kontynuować dyskusję, jeśli się to tyczy HertagoN-u (do innych kwestii, m.in. związanych ze stronami walczącymi się nie odniosę). Gdyby nie ataki na członków naszego klanu może sprawy potoczyłyby się inaczej, niestety - co trzeba powiedzieć wprost - zawinili ci, którzy członków HertagoN-u zaatakowali, sam "regulamin" natomiast jest po prostu śmieszny. Obecnie neutrali na pvp nie ma. Tyle w temacie.
W moim odczuciu Hertagon to zawsze był problem dla coll jak i exo (chodzi nawet o te durną rekrutacje) prawda jest taka że gra was garstka a każdy z was jest delikatny jak owocek. Już u nas dziewczyny mają większe jaja niż wy Panowie. Więc chyba dobrze się stało że ciemiężony klan Hertagon znalazł sobie w końcu swój azyl, trochę to trwało powodzenia na nonpvp. Co do neutrali na pvp tacy zawsze będą istnieć do pewnego momentu(wbicia odpowiedniego lvla oby jak największego), prędzej czy później każdy będzie musiał się opowiedzieć po którejś stronie konfliktu.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 20:04   #76
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

@Hertagon

Naprawiliśmy wasz błąd przy wybieraniu serwera podczas zakładania postaci, nikt za wami nie zapłacze, nawet nie wiedziałem że gracie na pvp.

@Spejson aka Zelmer

Błagam Cię gim*bazjalisto nie wypowiadaj się o oro i innych tematach dotyczących wojny ponieważ:
a) IQ<=0
b) jedyna rzecz jaką robiłeś na akcji to robienie swoich ludzi w wała i zbieranie im plecaków
c) jedyne co wnosiłeś do dyskusji to "zamknij morde gościu/pecie"
d) jedziesz po Day a kilka miesięcy temu wytłumaczyłem Ci z Florystą cały altaron, powinieneś uszanować gildię dzięki której ktoś o Tobie usłyszał

@Day

Dziękuje za głosy, gratuluje zwycięzcą, może jeszcze jeden "żyd" zechciał by reprezentować Day ? ZAPRASZAMY !!!
Żałuję że aktualnie morgian nie jest w szeregach waszej gildii bo oddał bym na niego głos.

@topic

Nie akceptuje regulaminu, nie umiem być miły, nick zobowiązuje, Przepraszam. Jeśli wolicie żydów w gildii też mogę odejść.
Maru123 jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 20:17   #77
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@szuja
Jakich żydów w gildii ziomeczku. To ze się wyplaca jesli zechcą nie znaczy ze będą w gildii, ypkis żyje w spokoju i reszta będzie zyc w spokoju, a jak pograją pozarabiaja poexpia na bank będzie upragniona przez wszystkich wojna. Z hertagonem nie da się walczyć bo są tchórzami. Egiptuzy i kawele juz po pierwszej opence poszli, a zaplakana "elita" gangu marudzi na dysproporcje w teamach ktora wyrownywali pingowaniem i hackowaniem. Jesli pograją znowu sie zregrupuja i cos z tego może wyjść. A prawda jest taka, ze ci do których ten regulamin trafil juz siedza na nowych chatach, czas żydów na bank juz wykorzystala nasza chęć pomocy na nowych chatach. Mam tylko nadzieje, ze chociaż polowa nowych charow, które teraz powstały to prawdziwi neutrale, a chary zydow niech korzystaja.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 20:20   #78
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Jakiś Nieudacznik Szuja do mnie pisze. Gdzie tu się mutuje.
Typek wrócił bo na servie można expić. Co do plecaków pooglądaj filmiki tylko załóż 2 pary okularów bo jedna ci nie starcza Altaronczyku.
Mefisto63 jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 20:34   #79
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@szuja
Jesli mówisz o tym, ze wybrali orma, mi tez to się srednio podoba, ja na niego nie glosowalem, ale taka jest decyzja ogolu i wypada ja uszanować tylko przez wzajemny szacunek. Jak do tej pory ormo nie zrobil nic za co można by go traktować jako żyda poza tym, ze od nich przyszedł. Sam do konca nie znam ich historii, ale z tego co wiem, jeszcze zanim graliśmy z collegium ormo byl z nimi i w jakiś sposób zaskarbil sobie swoje glosy, co będzie to będzie i nie rozumiem tego całego wychodzenia z gildii.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 20:53   #80
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

nikt sie nie bedzie wyplacal ;] wyplacila sie jedna osoba, ktora powiedziala mi o tym po zdarzeniu wiec, slabo sie liczy :O. na kolejne takie igraszki nie pozwole :(
makozul jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin