Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-14, 12:25   #101
hojrak12
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 37
Domyślnie

Nie, jest dobrze i wszystko dopasowane :]
hojrak12 jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 13:47   #102
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Wpadłem na super pomysł!
Jak u zwiadowcy mana na kpiro zwiększa się z każdym skillem... to niech u rycerza i maga było tak samo! Np jak jesteś magiem i potrzebujesz na powiedzmy 100 mlvl 885 many na pocisk śmierci, to żeby nie było za łatwo jak masz większy mlvl to niech z każdym następnym mlvl liczba many na pocisk zwiększała się o 1%!!!!!!!!!!!!! Będzie to wyglądało tak, że na 150 mlvl, pocisk będzie kosztował 150% tego co na 100 mlvl. DOBRE NIE? No bo w końcu nim większy lvl ma się to jest się lepszym i koszt powinien wynosić więcej, proste i logiczne. A żeby nie było takiej sytuacji, że runy robi się nob harem, albo kupuje się od kogoś, to robimy ograniczenie do tego, że tylko można uzywać run robionych przez siebie samego!
A z kolei u rycerza wyglądało by to tak samo jak u zwiadowcy, nim większy skill 1h/2h to tym więcej many z rago tote itp!
POZDRAWIAM
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 13:50   #103
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
Wpadłem na super pomysł!
Jak u zwiadowcy mana na kpiro zwiększa się z każdym skillem... to niech u rycerza i maga było tak samo! Np jak jesteś magiem i potrzebujesz na powiedzmy 100 mlvl 885 many na pocisk śmierci, to żeby nie było za łatwo jak masz większy mlvl to niech z każdym następnym mlvl liczba many na pocisk zwiększała się o 1%!!!!!!!!!!!!! Będzie to wyglądało tak, że na 150 mlvl, pocisk będzie kosztował 150% tego co na 100 mlvl. DOBRE NIE? No bo w końcu nim większy lvl ma się to jest się lepszym i koszt powinien wynosić więcej, proste i logiczne. A żeby nie było takiej sytuacji, że runy robi się nob harem, albo kupuje się od kogoś, to robimy ograniczenie do tego, że tylko można uzywać run robionych przez siebie samego!
A z kolei u rycerza wyglądało by to tak samo jak u zwiadowcy, nim większy skill 1h/2h to tym więcej many z rago tote itp!
POZDRAWIAM
Genialne, przecież altaron ma być trudny.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 13:59   #104
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał hojrak12 Zobacz post
Nie, jest dobrze i wszystko dopasowane :]
Pozyczylbys mi plecak talarów?Na miesiac gry powinno mi starczyc,jak od czasu do czasu pojde na expa :P
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 20:13   #105
hojrak12
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 37
Domyślnie

nom spoko, kto jeszcze chce? No i moim zdaniem to jeszcze puginały są za tanie. :)
hojrak12 jest nieaktywny  
Stare 02-06-14, 20:13   #106
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Weź mi jeszcze jeden, bo się kasa kończy.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:05   #107
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Pan Altrel omija ten temat skutecznie,ale ja jestem cierpliwy i bede go odswiezal do momentu,az odpisze tutaj na temat POBORU MANY przez czar Hape odes kpiro
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 05-06-14, 17:40   #108
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Musi Pan rozważyć tutaj wiele czynników.

Hape odes kpiro pobiera ((lvl-50)*0.15 + (skill-100)*0.75)*0.7 + 110 many.

Profesje:

Pańskim zdaniem pobór many jest za wysoki bo jako duchowny elementalista bijąc 107% z żywiołu używa Pan hape odes kpiro x razy i używa przy tym y mikstur maga.

Jeżeli ktoś jest duchownym alchemikiem bije za 100% przekłada się to na większą ilość kpiro o x+1,2,3,itp., ale uzyskuje bonus od mikstur, jeżeli zrobi je sam to nawet 2/3y. Zaoszczędza 1/3 kosztów za mikstury.

Osoba będąca nekromantą alchemikiem zadaje 125% obrażeń, wiec zabija potwora szybciej, tak więc ilość uderzeń może (nie musi) wynosić tyle samo lub x-1,2,3,itp. co przekłada się na mniejszą ilość mikstur maga o y-1,2,3,itp.

Jak ktoś jest nekromantą alchemikiem to bije ze śmierci za 140% używając x-1,2,3,itp. hape odes kpiro, a przy tym używając mikstur 2/3y z pierwszego przykładu.

Niech Pan przeanalizuje wszystkie warianty i przemyśli do czego doprowadziłoby zmniejszenie ilości many za czar hape odes kpiro.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 07:33   #109
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

dlaczego tylko zwiad ma taki " Bajer " z poborem many? to wcale fajne nie jest. wiem ze to fajny pewnie skrypt ale no po co? ;x
Arkon jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 07:44   #110
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Musi Pan rozważyć tutaj wiele czynników.

Hape odes kpiro pobiera ((lvl-50)*0.15 + (skill-100)*0.75)*0.7 + 110 many.

Profesje:

Pańskim zdaniem pobór many jest za wysoki bo jako duchowny elementalista bijąc 107% z żywiołu używa Pan hape odes kpiro x razy i używa przy tym y mikstur maga.

Jeżeli ktoś jest duchownym alchemikiem bije za 100% przekłada się to na większą ilość kpiro o x+1,2,3,itp., ale uzyskuje bonus od mikstur, jeżeli zrobi je sam to nawet 2/3y. Zaoszczędza 1/3 kosztów za mikstury.

Osoba będąca nekromantą alchemikiem zadaje 125% obrażeń, wiec zabija potwora szybciej, tak więc ilość uderzeń może (nie musi) wynosić tyle samo lub x-1,2,3,itp. co przekłada się na mniejszą ilość mikstur maga o y-1,2,3,itp.

Jak ktoś jest nekromantą alchemikiem to bije ze śmierci za 140% używając x-1,2,3,itp. hape odes kpiro, a przy tym używając mikstur 2/3y z pierwszego przykładu.

Niech Pan przeanalizuje wszystkie warianty i przemyśli do czego doprowadziłoby zmniejszenie ilości many za czar hape odes kpiro.
Zastanawiałem sie już nad tym i faktycznie sytuacja mogla by sie zmienić o 180 stopni,w takim razie może lepszym rozwiązaniem będzie modyfikacja wzoru?
Proszę mi wierzyć,ze na chwile obecna granie zwiadowca na wysokim poziomie pociaga za soba bardzo duze koszta,zupełnie nie współmierne do kosztów ponoszonych przez innych bohaterów.
Bubsko jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin