Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-17, 02:27   #1
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie Wsparcie dla Serwera Non-pvp

Witam

Na początku chciałem zaznaczyć, że post nie ma na celu atakowanie administracji i jej postępowania, lecz wyłącznie ma charakter informacyjny oraz ankietowy.
Chciałbym poruszyć temat wsparcia serwera non-pvp ze strony administracji. Jak wiemy wsparcie w postaci planowanej aktualizacji jest planowane wyłącznie dla serwera pvp. Jest to zrozumiałe ze względu na zainteresowanie tym serwerem ze strony graczy.

Jednak czy istnieje tylko jeden serwer?
Nie! Serwer non-pvp również istnieje.Osoby, które logują się na serwerze non-pvp zauważyły, że zainteresowanie nim jest nie mniej żywe, co serwerem pvp. Jest to spowodowane napływem wielu nowych graczy, ale również powrót starych wyjadaczy. Wiele też starszych graczy chciałoby kontynuować swoją przygodę z Altaronem na serwerze non-pvp, jednak brak zainteresowania ze strony administracji budzi w nich niepewność.

W związku z powyższym chciałbym stworzyć małą ankietę, aby dowiedzieć się co inni gracze i osoby przeglądające forum naszej gry myślą, aby administracja wsparła planowaną aktualizacją również serwer non-pvp. I chodzi mi tutaj wyłącznie o nowe tereny, potwory, npc, przedmioty? itp., nie ingerując w obecnie panujący balans profesji i potworów.

Tak więc pytanie brzmi: Czy jesteś za tym aby, serwer non-pvp otrzymał planowaną aktualizację w formie terenów i potworów, lecz bez ingerowania w balans? TAK/NIE
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 05:09   #2
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie

Moim zdaniem nawet cały balans powinien przejść na serwer non-pvp.
Azizy jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 08:36   #3
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Tak dla terenów , potworów i itemkow. Kategoryczne nie dla balansu.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 08:44   #4
dziki19931
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 6
Domyślnie

Gram na Non-PvP, oczywiście, że chcę, żeby był on wspierany.
Nowe tereny zawsze chętnie zwiedzę, a balans... wydaje mi się, że jest dobry, więc nie ma potrzeby go zmieniać.
dziki19931 jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 08:53   #5
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Rozumiem że na nie głosują nasi "fani" z pvp ? ��
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 09:00   #6
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Na non pvp brakuje tylko nowych terenów i potworków nie trzeba ingerować w balans, jestem jak najbardziej za chętnie bym popstrykał zimową porą :)
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 10:25   #7
Paragon
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 2
Domyślnie

Popieram, balans w non-pvp jest ok, nie trzeba zmieniać, a tereny i misje zawsze mile widziane
Paragon jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 10:35   #8
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Do ludzi z pvp którzy głosują na nie. Jaka różnice wam robi sytuacja u nas? W odwrotnej ankiecie głosowałbym na tak żebyście sobie tam mieli co chcecie. Boli was istnienie naszego serva? Nie każdy jako formę relaksu uważa pranie się po mordach. Więc proszę skoro już głosujecie na nie , dajcie na to jakieś sensowne argumenty.
P.s. płacimy za SS. Z którego utrzymuje się server. Z którego jest organizowany konkurs promujący server z nagrodami rzeczowymi. Myślę że przyzwoitość nakazuje okazać nam jakiś szacunek i dać coś w zamian.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 12:09   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Powiem tak, ich jedynym argumentem jest to by ludzie grali na pvp i byly bitki, tylko ze oba war teamy chca rzadzic, i jak jeden przegra to sie splacze i elo, a obecne bitki polegają na 3 stu lvlowcach ktorzy bija 20lvli.

Dla mnie ożywienie npvp jak najbardziej na +++++
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 14-10-17, 12:28   #10
minotaur
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 4
Domyślnie

Jestem jak najbardziej za. Jedynie co można non robić to dodać nowe tereny nic więcej:)
minotaur jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin