Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-08-17, 16:45   #211
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post
Zmniejszyć DMG to co innego niż zwiększyć hp potworom, robiąc to jednocześnie mag może dużo stracić mając największe hity z SD, czyli mag przy tym najbardziej ucierpi (a każdy się skarży na ta profesję).
Wszystko jest już przetestowane a tu takie zmiany i wszystko od początku, no nie po to siedziałem tu cały tydzień żeby to ch*** dało.
reszta dla mnie może być, tylko to nie zmienia niczego na korzyść maga ani na to że zwiad duch jest cały czas najlepszą profesją.

Sprawdziłem to co mówił Eremce i faktycznie można by było zrobić coś z tą prędkością maga. Mag z inną profesją na tym samym poziomie biegają podobnie, czasem zdarza się skok prędkości bo odes i hape odes mają je na różnych poziomach, MIMO WSZYSTKO BYM POLEPSZYŁ HAPE ODES.

Co do powiększenia hp potworów o 50%, powstały potwory ciężkie do zabicia i takie których się nie da zabić. Cieżkie czyli Kapłanki, Piromanii, Piaskowe hydry, i wszystkie robione z myślą pod team hunty. Powstał także potwór nie do zabicia czyli Bagienna Hydra która teraz na red hp ma życia na parę SD i ucieka, to zielone coś tak zapierda*** że 349 lvl można ją złapać dopiero w jakimś zaułku.
Testowałem maga teraz na 80 poziomie i było wszystko okej a jak potwory będą miały tylko 20% więcej HP to będzie jeszcze lepiej. Z SD bije dobrze i nic nie trzeba zmieniać te 20% mniej DMG jest bardzo dobrym rozwiązaniem jak i 20% więcej hp bo PVP tak dużo nie straci a exp będzie cięższy.
2. Fakt trzeba troche poprawić Hape odes u maga bo to jego jego wielka zaleta że może ucieć jak ktoś chce go zabić.
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-17, 20:50   #212
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

W jakiej cenie sa pociski w sklepie?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-17, 21:51   #213
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał paladin123 Zobacz post
A gdyby zrobić coś też z siłą ataku rycka nekro? tak aby odzyskał dawny dmg i stał sie opłacalną i miłą w grze profesją? Sugestie mile widziane
Pograj trochę Ryckiem nekro i się dopiero wypowiadaj :)
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-17, 09:15   #214
beciany
 
Zarejestrowany: Gru 2014
Skąd: Kraków
Postów: 9
Domyślnie

A w sprawie tego, aby nie odsiać połowy nowych graczy na licorze proponuję aby każda nowa postać dostawała (na tym pergaminie który dostaje się na start albo w jakiejś innej książce) tutorial gdzie można zdobywać doświadczenie, od kogo dostawać misje (np "Udaj się do Rolfa który mieszka na północny zachód od wioski, potrzebuje on twojej pomocy") itd itp aby osoba która nigdy tu nie grała nie skończyła swojej przygody zaraz na rooku. Dzięki czemuś takiemu szansę na przypływ choć niewielkiej liczby nowych zupełnie graczy byłby możliwy, bo na mainie to już zawsze sobie poradzą.
beciany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-17, 10:07   #215
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Kupcie mi status na 30 dni to w dzień po starcie zaczne robić starterpacki i pomagać graczom :v.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-17, 10:56   #216
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Kupcie mi status na 30 dni to w dzień po starcie zaczne robić starterpacki i pomagać graczom :v.
Wyczuwam, że tak jak przy starcie poprzedniej edycji starzy gracze dostaną jakiś status na początek ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-17, 12:07   #217
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

ale ja chce od was dostać kek
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-17, 12:26   #218
paladin123
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Skąd: Kraków
Postów: 26
Domyślnie

Ale tak na poważnie, dzięki czemuś takiemu choć w pewnym stopniu udałoby się "odświeżyć" społeczność o nowych graczy, co byłoby naprawdę przydatne, pytanie do Marka czy to da się zrealizować?
paladin123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-17, 12:45   #219
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał beciany Zobacz post
A w sprawie tego, aby nie odsiać połowy nowych graczy na licorze proponuję aby każda nowa postać dostawała (na tym pergaminie który dostaje się na start albo w jakiejś innej książce) tutorial gdzie można zdobywać doświadczenie, od kogo dostawać misje (np "Udaj się do Rolfa który mieszka na północny zachód od wioski, potrzebuje on twojej pomocy") itd itp aby osoba która nigdy tu nie grała nie skończyła swojej przygody zaraz na rooku. Dzięki czemuś takiemu szansę na przypływ choć niewielkiej liczby nowych zupełnie graczy byłby możliwy, bo na mainie to już zawsze sobie poradzą.
W sumie jestem za. I ostrzeżenie, że za boty idzie się do piekła, bo tego zawsze brakowało. Niby jest w regulaminie, ale przecież regulamin czyta się dopiero po fakcie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-17, 13:37   #220
paladin123
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Skąd: Kraków
Postów: 26
Domyślnie

Jak użyć changestat?
paladin123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin