Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-07-13, 17:24   #1
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie Tv TRWAM

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tv-tr...wiadomosc.html


co o ty sadzicie ???

jesli jestescie przeciw zapraszam
https://www.facebook.com/pages/STOP-...41729136025371
trzeba zaczac dzialac zeby czarni do konca nie zniszczyli spoleczenstwa...
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 05-07-13, 18:15   #2
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Jak ich stać, to niech mają własną TV, każdy może. Nie chcesz, nie oglądasz. Proste.
Rian jest nieaktywny  
Stare 05-07-13, 18:39   #3
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

A dlaczego przeciw? ja osobiście jestem jak najbardziej ZA, dlaczego? dlatego ponieważ dziennik informacyjny Tv Trwam prezentuje jak dla mnie najwyższy poziom rzetelności podawanych informacji w porównaniu do tvn(tusk vision network) gdzie podaje się non stop manipulacje,steki bzdur przeplata się to z durnymi faktami a jak kogoś z opozycji zapraszają na rozmowy polityczne to tylko mu przerywają i nie dadzą w ogóle dokończyć zaczętej puenty, a całą rozmowę zostawia się na podsumowaniu kogoś kto jest z peło sld psl czy ruchu populistów, oczywiście nie jestem za pis-populizm i socjalizm ani za korwinem, w polityce kreuje się nowa siła która przez wszystkie media poza właśnie Trwam mówią o nich faszyści,neonaziści a mowa tu o Ruchu Narodowym. Jestem za jak najbardziej oby było więcej takich stacji jak trwam tylko jeszcze bardziej niezależnych

Jeszcze chciałbym dodać że zanim dostali się na MUX to mieli spore kłopoty z dostaniem koncecji na to by nadawać tam, poprzedziło to wiele marszy na którym było tysiące ludzi którzy chcieli oglądać Tv Trwam, ponad 2,5mln obywateli podpisali się pod obroną tej telewizji nawet podając w podpisie swój nr PESEL także bitch please odmawianie tylu ludziom telewizji jest naprawdę żenujące i pokazuje tylko potęgę kolesiostwa i na jaką skale rządzą nami nasi ukochani przywódcy Ciong le Mao tusk z ferajną na czele.

Ostatnie to tym którzy niszczą społeczeństwo Polskie są właśnie tacy ludzie którym nie podoba się to że w Polsce jest miejsce dla rzetelnych i prawdomównych stacji które nie boją się powiedzieć rządzącym bolesnej prawdy prosto w twarz i mają na tyle odwagi że potrafią nieźle im dokopać za to że nieudolnie rządzą, dzisiaj jest promowany komunizm a na ludzi którzy chodzą z flagą polski na koszulce i mają krótki fryz oraz chodzą do kościoła co niedziela że to są faszysci maniacy debile katole a prawdziwy patriota to ten który wsadza Polską flagę w gówno promuje ruch "lbgt" i głosuje oddanie na partie,nie interesuje się wcale polityką i pragnie tego żeby państwo Polskie rozpłynęło się w ZSRE.

WSTYD!

Ostatnio edytowane przez Gekko ; 05-07-13 o 19:00
Gekko jest nieaktywny  
Stare 05-07-13, 20:15   #4
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Czemu nie? wkońcu w polsce jest dużo katolików a religia to (czy komuś się to podoba czy nie) kawał histori i ważny element naszego kraju, tak jest i będzie. Chociaż telewizja juz dawno przestała być dla mnie rzetelnym źródłem informacji, bo przeciez każda stacja jest przez kogoś finansowana i musi spełniac jakieś warunki, nie ma stacji które mówią tylko prawde i całą prawde :/ dlatego lepiej w poszukiwaniu informacji porozglądać się w wolnym internecie (tylko nie te onety i inne wp).
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 05-07-13, 21:53   #5
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

przesadzasz, fanatycy "pobożni" i tak po dupie dostają niech mają coś od życia ;D
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-07-13, 20:15   #6
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

odnośnie TV Trwam, Cejrowski ładnie pojechał z tym gamoniem..

CZĘŚĆ 1
http://www.youtube.com/watch?v=B58GS...&feature=share

CZĘŚĆ 2
http://www.youtube.com/watch?v=6x8lqVQFMpU
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-07-13, 21:07   #7
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Tylko Tv TRWAM brakuje jeszcze dla naszej cudownej krainy ;]
http://www.youtube.com/watch?v=YX6eoRTaoUc
Krzychu2 jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 02:05   #8
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

Szczerze, powiedzcie co sądzicie o religii? Chodzi o rozpowszechnianie jej czy moze o propagande. Spoko patrzac na to widzę - Jechowych. Przepraszam z góry, ale sory. To jest w podobie do chodzenia po domach i prawienia morałów, historyjek i zachęcania do przyłączenia do nich. TAK, jestem katolikiem ale sory, religia nie powinna mieć takich praw, np. popatrzcie na ks. Rydzyka. Co on reprezentuje? Dla mnie nic, ośmiesza jak i naciąga starsze osoby jedynie po to by się wzbogacić. To tak jak, ja bym tutaj głosił swoją religię/prawa i kazał sobie za to płacić. Spoko jeżeli jesteś chrześcijaninem to pozwólmy jechowym, chrześcijaninom czy muzułmanom na wypowiedzenie swoich zdań na temat ich religii. Większość będzie PRZECIW. Ale o to samo chodzi patrząc na innych. Jesteś za Chrystusem, Jezusem czy Buddą to bądź, nikt Ci nie zabroni. Ale dla mnie "rozpowszechnianie" religii jest śmieszne, każdy ma swoje zdanie i nie można naciskać na nikogo.

Jak dla mnie, "TVN Trwam" to chłam. Rydzyk h*** i naciągacz moherów.

Jeżeli hejtujesz bo powiedziałem prawdę to dawaj, nie boję sie Twojego zdania, a wręcz odpowiem Ci hejtem!
tenio jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 02:30   #9
Nehoslav
 
Avatar Nehoslav
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 12
Domyślnie

Co do filmiku, w którym "Cejrowski niszczy Szymona" to według mnie jest na odwrót. Można to zauważyć na końcu, kiedy Szymon zdenerwowany wygarnia Cejrowskiemu między innymi pychę, a on popija z swojego kubeczka, kierując wzrok na podłogę, oraz po tym dalej nic już nie komentuje.

Co do TRWAM to popieram zdanie Gekko. Według mnie wiadomości TRWAM to jedne z bardziej wiarygodnych, ze względu na to, że są niezależni. Sądzę, że to dlatego mieli problemy z dostaniem się na telewizję cyfrową. Poza tym mamy w końcu "wolność" prawda? Więc niech ludzie sami wybierają co chcą oglądać. W końcu jeżeli nie chcesz oglądać TRWAM to nie musisz, ale niech oglądają Ci, którzy chcą.

A co do rozpowszechniania Religii to Jezus powiedział: "Idźcie i głoście Ewangelię / Idźcie i nawracajcie". Więc obowiązkiem każdego wierzącego jest szerzenie wiary.
Nehoslav jest nieaktywny  
Stare 13-07-13, 03:10   #10
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

UP: Ty tak na poważnie? Cejrowski przez cały odcinek go zniszczył, a ty mówisz że na odwrót bo szymuś ogarnął jedno słówko by go podkurwić, do tego Cejrowski popijał z kubeczka co chwilę, chyba inne filmiki widziałeś. :)

Yacoob: Religia hmm, wierzę w boga ale nie w kościół bo to łajzy i złodzieje.
Walles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin