Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-06-17, 10:10   #1
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie Askarskie Dzieje

Z racji tego, że fani się domagają, zakładam oddzielny temat, pozdro Tuz wariacie

Opowiem historię, jedną z początkujących nasze askarskie panowanie przez wiele lat
Był rok 1996, w mieście dostaliśmy tęgie baty, więc Książe rozkazał, że uciekamy na pustynię, po trzech dniach marszu i ciągłym oddechu bułgarów na plecach (wtedy jeszcze Ivan nie był z nami) kończył nam się food i woda. Książe polecił wtedy, że schowamy się w jaskini, wiedzieliśmy, że bułgarzy wejdą za nami ale było nam już wszystko jedno, i tak było już po nas.
Przemierzając ciemne jaskinie ankrahmun zostaliśmy zaatakowani przez antyczne skarabeusze, lecz jak tylko ujrzały znak na knight armorze Księcia ( w którym się urodził) to oddały nam hołd i przysięgły walkę po naszej stronie. Wiedzieliśmy, że mamy przewagę, więc czekaliśmy pewni siebie na bułgarów, wbili się jak pudzian w najmana, trzymaliśmy się dzielnie, nagle Książe dał znak, ze ścian zaczęły spadać scaraby, z ziemi zaczęły wynurzać się ancient scaraby, eliminując jednego bułgara po drugim, tego dnia zwyciężyliśmy, książe zyskał sławę i powoli zaczęła się budować nasza askarska potęga

Połączone siły bułgarów włochów i szwedów, były dla nas zbyt silne, nawet biorąc pod uwagę, że książe był z nami. Na pustyni ank, dalej odnosiliśmy niewielkie zwycięstwa, lecz były one nieznaczne dla całej rozgrywki.
Nie mieliśmy tyle osób, pieniędzy, lvli, mogliśmy grać tylko w nocy i to jeszcze też niezbyt długo, z czasem siła bułgarskiego sojuszu rosła i rosła a u nas było coraz bardziej krucho, książe codziennie motywował ludzi na vc, tylko dzięki niemu czuliśmy, że możemy wyjść z tej beznadziejnej sytuacji. Musieliśmy działać, potrzebowaliśmy sojuszu, i stało się, dnia 29 września 1996 roku Maciek podał rękę brazolom... Zawsze miałem mieszane uczucia co do brazoli, wiadomo jak z nimi jest, ale przybyło nam ludzi, co znacznie zwiększyło nasze morale, koalicja bułgarów już nie zapuszczała się na pustynię w ogóle, a godziny naszego expienia wydłużały się. Askarskie słońce świeciło coraz mocniej.
Przejdźmy do szczegółów, 15 listopada 1996 , wydarzyła się akcja, która rozsławiła askarę na całym świecie. Przygotowaliśmy z brazolami zasadzkę, Maciek commanderował i przygotował cały mysterny plan, zrobiliśmy snake w kopalni dwarfów gdzie jeden z hiszpanów zbierał siano, zabiliśmy typa i grupką 15 osób zdefowaliśmy się w kopalni. Po chwili nasza viplista zalała się bułgarską koalicją, nie spodziewali się tego ataku w środku dnia, lecz byli czujni, po chwili byli już pod wejściem do jaskini, podbili swoimi największymi ekami, gdy nadszedł odpowiedni moment, maciek wykurwił ładunki wybuchowe w kopalni w kazoo, ponad 50 członków koalicji padło, a na plecach zrobił się brazylisjki masslog, pamiętam to jak dzisiaj, za męstwo w akcji maciek dał mi blue robe, mówię mu, że kurwa jestem knigthem i walę z axa, no ale chuj cieszę, się, że w ogóle coś dostałem. Był to przełomowy moment na askarze, koalicja nabrała szacunku do geniuszu bojowego Księcia i coraz częściej udawało nam się huncić gsy w venore

Sytuacja na askarze zaczęła dziać się coraz bardziej skomplikowana, bo do koalicji nowicko - brazylijskiej dołączyli czeczeny i połączona ekipa z kamerunu i nigerii. Książę zawsze był rasistą, zresztą jak i większość nas, więc uknuł plan, prawie idealny, opierdolił domek jednemu z brazoli, zapierdolił 176 sztuk knight armorów i zwalił to na czeczenów, niestety pech chciał, że czeczeni nie mieli inva do gh brazoli...
Nasza sztama z brazolami i czeczenami upadła, nasze siły znacznie opadły, o wszystkich tych wiadomościach informowa mnie Książe (byłem Namiestnikiem księcia, więc byłem na bieżąco) ja w tym czasie wygrzewałem się na Słonecznych Piaskach w bułgarii, piliśmy tam mocne alkohole z bułgarami, po czym jeden dostał esa i mówi, że musi spierdalać, bo ob na askarze. Byłem w szoku, właśnie waliłem ciężkie alkohole z moim wrogiem, poszedłem razem z nim zobaczyć co się dzieje, bułgarzy mieli ob z brazolami. Postać na którą zalogował się mój bułgarski kolega, to nie był byle kto, to był sam Ivan. Najsławniejszy bułgar na całej askarze. Był na bieżąco z naszą sytuacją i wiedział, że właśnie rozstaliśmy się z brazolami. Zadzwoniłem do Księcia, że walę sakę z samym Ivanem, jeszcze tego samego dnia mieliśmy z bułgarami wspólne GH...
Na znak przyjaźni Ivan oferował mi fire axe i demon shielda, a Książe dał im bp knigth armorów na znak naszej hojności.

CDN...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-06-17, 12:27   #2
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Najlepsze, pisz cala sage, miliony tibijczykow czekalo az ktos spisze ich dzieje, by Tibia znow wrocila do lask...
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-06-17, 19:45   #3
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

To czy będę relacjonował dalej askarskie dzieje zależy od moich fanów, to oni dają mi siłę
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-17, 00:02   #4
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Czy to prawda, ze Morgian byl liderem rumonow?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-17, 12:16   #5
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Przepiekne askarskie opowiesci, czekam na wiecej!
P.S warto przypomniec o dziejach z 2001 gdziesz to słynny Ivan nie schodzil z demonow yala 24/h a wyspy owcze przybili sztame z brazolami.....

/Exo
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-17, 16:56   #6
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Nasz sojusz z bułgarami rósł w siłę, brazylijski sojusz był masówką, a u nas Książe panował z głową. W 1997 została przeprowadzona akcja "ASKARSKIE PODNIEBIENIE"
Polecieliśmy z Ivanem po tego brazola od despasito, przytrzymaliśmy go, masslog, byliśmy w sile jakichś 35 osób, brazoli zalogowała się ponad setka+ kameruńczycy ofc. Na vc u nas wiadomo lekka panika, ale Książe spokojnym głosem mówi "Zaufajcie mi, mam plan dzięki któremu będziemy sławniejsi od jebanego brada pitta" A Książe nie robił w chuja swoich ludzi, on wiedział, że to będzie akcja przełom i odbijemy venore. Zestackowaliśmy się na pewnych schodnach, brazole podbijali z każdej ze stron, na ekranie było ich full.
Razem z księciem odwallowaliśmy zejście ze schodów, liczyliśmy czas kiedy zejdą MW, nagle książe dał znak TERAZ!!! I wykurwiliśmy pierwsze na askarze combo gfb, którym wyjebaliśmy ponad 40 brazoli, góra, jeszcze raz to samo, cały brazylijsko afrykański team budził się właśnie w temple. Venore zostało odbite, i należało do nas. Brazole nie mogli znieść tej zniewagi, ale zanim się ogarnęli, my byliśmy już na pustyni w ANK, a askarskie słońce przyświecało nam niemiłosiernie. Na vc zaczęliśmy robić zakłady, czy brazole przyjdą na pustynie po pewną śmierć. I nagle wbiegają, jeden za drugim w sile ponad 100 chłopa. Książe podnosi ręce do góry i wywołuje burzę piasku, nakurwia piachem niemiłosiernie, a skaraby nadgryzają im kostki. Brazole próbują się wycofać, lecz grzęzną po sam pas w askarskiej pustyni, nasi ryce robią im plecy, wycinają im magów, przez cały tydzień koalicja brazylijsko afrykańska już się nie zalogowała a my mogliśmy podbić trochę lvli
CDN...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-06-17, 23:32   #7
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

BJUTI! Chce wiecej!
P.S podaj mi na prywatna wiadomosc numer konta, wysle hajsy na browara co by Ci sie pisać nie nudziło!!!
ASKARA!!!!
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-17, 20:00   #8
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Czy są tu jeszcze jacyś moi fani ? Oczekują na dalsze części askarskiej historii?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-17, 20:13   #9
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Pawełku bierz więcej tego mefedronu i jedziesz dalej. Czekam z niecierpliwością na askarskie dzieje.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-17, 00:05   #10
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Czekam !!! Kocham Askarskie dzieje!!!
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin