Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-12-16, 17:24   #1
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie Wojna na nowym serwerze.

Mam takie pytanie do wszystkich tu zgromadzonych.
Bo każdy pisze tutaj że chce się pobić na nowym serwerzr i bardzo podoba mi się ten pomysł gdyby nie jeden dręczący mnie fakt.
Widać na forum jak i na test serwerze dużo graczy z gildi tz. Exorit.
Po dokładnej diagnozie graczy z przeciwnych teamów stwierdzam że nie bardzo wiem z kim Exority będą się biły na tym serwverze.

Więc moje pytanie brzmi, kto by chciał walczyć przeciwko Exorit, bo na razie nie ma teamu, jeśli ktoś ma jakiś pomysł niech się wypowie tutaj albo do mnie na priv.

I proszę o racjonale odpowiedzi, bo od nich będzie zależało czy będę tu grał.
toxic2002 jest nieaktywny  
Stare 06-12-16, 22:13   #2
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

teamy zapewne utworzą się po starcie serwera lub na początkowym jego stadium... Mogę Cie zapewnić, że siły na pewno się przetasują ;]
makozul jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 06:04   #3
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Piotrek, Arczi i Ormo, trzymając się za ręce przebiegną po was...
Noratl jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 09:34   #4
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Te ale ja nie chce randomów z trejda takim jak ja byłem;/ Ja chce moje mordki, gdzie jest gumizelka?! Dark?! Nie widzę po nich śladu na forum i kto nam będzie tera supple robil? Kto będzie muzę na ekspieniu puszczał? A Colens? Mój pierwszy mentor... iiii FASOL Z KIM BEDZIE W TEAMIE?! Artezon też musi grać, bo z kim będę się nienawidził???? Spejson aka odkurzacz, nasz agent wysłany do żydow, aby im tam troche poodkurzać też musi grac w Altarony! Ziomuch i jego romanse, też mile widziane. ORK NASZA MASKOTKA - KONIECZNOSC. KEJVIRA ESEMESY - DRUGA KONIECZNOSC. Alor władca orka też musi być. SMOK AKA WBIJAM SIE W NICH JAK W MASLO, SMOCZYCA MOJ SIORER NAJLEPSIEJSZY, RABARBAR, który odpadł przez bana, a widać było że prawdziwy gracz, też bym chciał żeby pokazał swoje skille, o ktorych tyle slyszalem, BELIAL, NILL, NAABSTER, WALO, I INNI, wszyscy jestescie mile widziani, przeciez nikt niechowa urazy przez głupią grę:D

Z tego co widzę to na pewno będzie grał

- exoreniuss dominando comandier
- zao aka rywal
- bigi!!!!!
- FASOL, strimy, akademia, ziomus prawdziwy i niezalezny, koksu jakich mało, ale z kim?!
- smoki !!

Także krong dominando jak widzicie musi sie zregrupować, piszcie do exo czy tam zao, min 20 typa z czego dyszka ma sie nie poddawać, bo inaczej nie ma sensu.

Ogólnie random trejdy no niestety ale trzeba, najlepiej zeby obie strony rekrutowały, zeby jak najwiecej ludzi utrzymac przy grze, a nie potem my masówka 30 typa, a exoritów dziesięciu tylko

Pamiętacie pierwszą naszą rokitę? W 40 typa ją robiliśmy, a na drugi weekend już grało 25 osob tylko
Graata jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin