Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 19:12   #1
Blahir
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: BDG
Postów: 13
zły Paral + Prędkość poruszania się z liczbą capa

Witam...
Zgłaszam problem.. otóż polując dziś na profanach doznałem śmierci od jednego profana! gdzie na tym lvlu (200) rycerzem! powinienem wystać na spokojnie te 3-4 profany.. w czym tkwi problem? otóż mając tego jednego profana i nie całe 300 capa po daniu kroku do przodu nie miałem możliwości zrobienia kompletnie niczego! ponieważ uwziął się na mnie 2 minutowy paral.. kolega o nicku numerobis który w tym samym czasie padł z tego samego powodu gdyż był ze mną.. nawet on nie miał możliwości mnie uleczyć uhem.. Proszę o zwrot doświadczenia, pięniedzy za blessy oraz naprawienie błędu.. ponieważ na mobach z dodatkową umiejętnością paraliżowania expienie jest ryzykowne.

Z początku gdzie miałem ok. 1500 capa paral trwał do 5 sekund.. po uzbieraniu dużej ilości przedmiotów przed śmiercią miałem 300 capa.. więc powód jest jasny..

Ostatnio edytowane przez Blahir ; 26-05-14 o 19:20
Blahir jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:18   #2
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Fakt, ten paraliż jest bardzo przesadzony, mając na sobie jednego czy kilka potworów trzeba cały czas spamować tawis bądź odes żeby móc się ruszyć... Mimo rzucenia czaru w momencie ruszenia się jest duże prawdopodobieństwo, że zostanie się za sekundę sparaliżowanym i koło się zamyka.. Nie można wtedy nic zrobić, ani uleczyć, ani uderzyć.
Ser jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:18   #3
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Wystarczyłoby móc używać przedmiotów w ruchu. To naprawiłoby problem.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:28   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie jest to błąd, system był testowany na serwerze testowym i nikt nie miał zastrzeżeń, na serwerze testowym możliwe było używanie UHów w trakcie poruszania się na paraliżu jednakże ludzie z pvp narzekali na to i zostało zmienione na starą wersję tj. nie można używać UHów podczas poruszania się na paraliżu. Zwrotu doświadczenia jak i pieniędzy za błogosławieństwa nie będzie.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:36   #5
Blahir
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: BDG
Postów: 13
Domyślnie

Rozumiem.. czyli profan to jest PvP?.. czyli mam sobie stać i patrzeć jak padam? bo nic nie mogę zrobić?.. dosłownie jak bym rozmawiał ze Slythią.. myślałem że po jej zejściu ze stanowiska coś się zmieni.. ale skąd to jest Altaron. Nie wiem po co tu wracałem.. chyba nie ma sensu tu grać dla marnowania czasu..
Pozdro..


PS. A Runy paraliżującej oraz paral z potworów to nie to samo.. więc jest możliwość zmniejszenia paraliżu u mobów..
Blahir jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:38   #6
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Wybrałem się na praojce ....(full obkup 500capa) . Idzie pierwszy , dostałem takiego parala , ze przez dosłownie 10 sekund "płynąłem" nie mogąc się leczyć dosłownie niczym bo mana znikneła w 2 skeundy ... gdyby nie Dark któremu przez te 10 sekund rozwalila się myszka od ciskania IHA ktorym leczył mnie az po 200 padł bym jak jakiś dziwek. No dobra mowie cos tu nie tak , wywaliłem 3 multi bp mikstur many po czym okazalo się ,ze paral wogole nie dziala .... Dziwne , jeśli uwazacie ,ze rycek ma chodzic na takie respy obkupiony na 1/3 to chyba cos nie tak :/

Moje zdanie.
begar321 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:38   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie dało się uleczyć żadnym czarem, uhem, ihem? Nie mógł tego zrobić Twój kolega? Jeśli rzeczywiście, to jest to wyraźny błąd lub niedociągnięcie.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:41   #8
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

@Catthon
Bez przesady ... paral jak paral ma być mocny ale do granic
begar321 jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:43   #9
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Nie da się tak uleczyć, ponieważ osoba ta się porusza i nie zawsze chce załapać ten ih/uh. A najlepsze jest to jak 2 osoby złapią paraliż na takich profanach, które rzucają ten czar na pół ekranu, wtedy to jest zabawa.
Ser jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:44   #10
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

paral jest mocny bo na full capie wlasciwie chodzisz juz jakbys dostal parala ;D no ale nic, altaron to gra zespolowa, wiec na wieksze hunty musicie brac tez tragarza ;D poproscie takiego altrela niech wam jakims pionkiem plecaczki nosi i co okrezenie refil :D
Lonewolf jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin