Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-04-14, 21:58   #21
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@up
Po poście i przynależności do gildii możesz wywnioskować, że po Twojej.

Myślałem, że nie będę musiał się zniżać do takiego poziomu bo mam lęk wysokości ale ok.

1) Gram tu co prawda tylko pół roku, ale zdążyłem zauważyć, że tylko spinacze z dawnego exorit, którzy nie mają rl życia prowokują niemal każdego gracza do bójki. Ok jest to świat PVP, można kogoś zabić raz czy dwa a nawet dać mu hunta, tylko dlaczego robicie to wszystkim 100+ neutralom? Bo w update'cie Palka wg was zj*bali? Nie macie na to pytanie sensownej odpowiedzi bo robicie to od dawien dawna z tego co słyszałem.

2) Nie płaczę (emy*), że wczorajszą bitwę wygraliście i to bez dwóch zdań, ale nie można z góry ustalać scenariusza co by było gdyby (dot. tematu), Wicher nie jesteś wróżbitą Maciejem, aby szerzyć herezję, że i tak byśmy padli i na tym to skończę.

3) Tak wbiliśmy skulle, ponieważ przekonaliśmy się, że mamy spy'a w szeregach i gdy zrobiliśmy massloga nagle prawie wszyscy pojawiliście się na Praojcach kiedy 10 min wcześniej było od was 3-4 osoby online

4) Tu mam pytanie tylko i wyłącznie do "liderów" New Era, jakim cwelem trzeba być, aby dogadać się z graczem który płaci 10k x lvl, wykupuje się aby nie uczestniczyć w wojnie tylko swobodnie móc biegać i grać,żeby stworzyć gildię neutrali i z nimi spokojnie expić, ba nawet ewentualnie wam dopomóc na bossie czy w razie ataku na was stawić się po waszej stronie. To nie jest PVP-e tylko najzwyczajniejsze PVP dlatego są limity zabójstw, rs'y i inne rzeczy! Argumenty, że gdyby nie war to pvp by wymarło, albo że jak się nie podoba to idź na non możecie sobie wsadzić w ... depozyty gdzie poszły talary wykupionych "neutrali"

Nie mam nic więcej do dodania i nie będę się wdawał w dalszą dyskusję. Mówią, że jestem noobem z non co nie potrafi wystać Rokity i 2 Demonów bez siochera więc niech tak pozostanie, tu chcę tylko wbić symboliczny 100 i będę sobie stał wieczorami w dp z Mervakisem i Uiopkiem i was obgadywał.
Amen

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 01-04-14 o 22:13
Mcree jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 22:22   #22
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Tylko,ze w naszym przypadku my mielismy skulle nie wy. Wiec co niby mialo nam dac to,ze wy macie crashe? U nas ten kto wszedl na gore dostawal crasha a wy go sobie pchaliscie w kat jak dzieci i potem zabijaliscie wiec nie pierdo* wicher,ze to bylo to samo. Uwazasz sie za bohatera bo wygrales akcje na ktorej 70% teamu mialo debuga? Pogratulowac.

I jakos na filmiku nie widac zeby sadol dostal te 3-4 crashe o ktorych Ty mowisz :))
Bo z filmiku to wyciąłem..Są to filmiki promujące altaron pvp i nie chce umieszczać tam jakichkolwiek błędów. Debugów też miałem sporo, przez moment nie mogłem zalogować. Ale to nie było w momencie kiedy padał Agri tylko pózniej!

I przestańcie kur*a płakać na tym forum to bo już się żałosne robi.

1. Zurvy padł na gargach , płacz , że jest coś zbugowane i prośba o zwrócenie lvl

2. Młody gniewny padł przez lagi, płacz na forum , że tapen za słaby.

3. Agri padł, płacz , że przez buga na stacku,co jest kłamstwem bo cały czas jego postać reagowała,widać to na filmiku.


@Administracja
Proszę o sprawdzenie wczorajszych teleportów graczy Collegium & NE.
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 22:24   #23
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już napisałem - nie da się sprawdzić teleportów, musimy widzieć zaistniałą sytuację.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 22:27   #24
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Wczoraj poszło XX reportów w trakcie tej sytuacji i nikt nie zareagował. Więc sprawcy pozostają bezkarni?
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 22:35   #25
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Teleport trwa ułamki sekund, zgłoszenie na forum pojawia się około minuty po jego dokonaniu, gdy zalogowałem byli Państwo wszyscy na północ od Neolith. Nie ma również technicznej możliwości sprawdzenia czy teleporty miały miejsce.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 22:49   #26
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Jak to dobrze,ze Ty sadol i reszta Twoich juz lekko wyroslych gimbusow nie placze na tym forum. Zglaszamy to co jest bledem a nie po to zeby nam cokolwiek zwracali. Jesli upominasz sie o jakies bany za tp to przypomnij sobie sytuacje kiedys na ank jak to wy robiliscie i nie bylo z tym problemu. Chcesz wygrywac poprzez wybanowanie przeciwnego teamu? Obrana taktyka nie wbijania pz juz nie wystarcza? Stoicie w tym jebany*m i spamujecie noobom,ze Collegium skulla nie wbija. Pokaz mi na tym Twoim filmiku kiedy podczas tej wycinki ktokolwiek wlaczyl skulla zeby zabic mnie,mustafe,foke i paru innych. Czegos takiego nie ma bo nawet nie pushowaliscie ze stacka tych co nie maja skulla. Wiec Twoje pierdo*enie o niewiadomo czym jest bez sensu.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 22:55   #27
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Może leczyłem się , ale jak zalogowałem po kolejnym z rzędu debugu to byłem już w full trapie. Zanim pootwierałem plecaki, żeby znaleźć SSA to już znalazłem się w świątyni.
Dlaczego nie oddacie mi lvl? Moja śmierć znacząco wpłynęła na rozwój sytuacji, gdyż jako najsilniejszy i głównodowodzący drużyną bylem odpowiedzialny za wszystkich swych podopiecznych. Mając ciągłe debugi, które w rezultacie zaowocowały śmiercią, moja drużyna wymarła, co można przyrównać do obłąkanych owieczek. Dalszą konsekwencją były kłótnie, spadek morali, doświadczenia, czasu...
Przez Wasze debugi, przegraliśmy walkę, BA - zginęliśmy w sumie 27 razy co przy obecnym systemie odejmuje nam łącznie OKOŁO 80 lvli, czyli minimum 200 godzin expienia.
I teraz, mamy siedzieć przed komputerami te 200h gdy za oknem wiosna, bo Wy macie zbugowane schodki? To z czym do ludu panie Altrel? Jeśli nie potraficie naprawić takiego błędu przez 3 lata, to jaki sens dalszego rozwoju Altaronu?
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 23:07   #28
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Dobrze, że Aer został ostatnio też bezkarny!
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 23:08   #29
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

@Mcree
Ad.1
Nie znasz nas, wypowiadasz się o tym co słyszałeś, szkoda że tylko z jednej strony.
Ad.4
Wyzywasz nas a pomyśl przez chwile, wypłacili się aby grać jako neutralni gracze a co zrobili? doszli do wojny przeciwko nam przy pierwszej okazji, więc to ich świadomy wybór, może nawet taki był ich cel. Co do gildi która byłą neutralna, miała z nami dobry kontakt, wspólne wyprawy na bossów, nikt ich nie zabijał, mieli co prawda pewne ograniczenia ale to dlatego że my jako team który wygrał wcześniejszą wojnę chcieliśmy zachować swoją przewagę. To oni się odwrócili od nas a nie my od nich.

Pozdrawiam
Tuz Pik
Total jest nieaktywny  
Stare 01-04-14, 23:08   #30
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Temat zamykam, gdyż oddala się coraz bardziej od pierwotnej treści.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin