Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-04-13, 06:27   #11
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Gimnazjum to naprawde najgorsze miejsce edukacjii. W Piasecznie, w gimnazjum 1 już kilka uczni się powiesiło, naćpało, a zdarzało się, że uczniowe uprawiali seks z nauczycielami. Jak byłem jeszcze większy dzieciak, brat mnie tam zabrał. Z lekcjii nie dało się nic wyciągnąć, bo nauczyciel pytał czy ktoś chce kupić stary telewizor. Codziennie zostawała u dyrektora kartka "jesteś chujem". Dyrektor został dwukrotnie pobity, raz z powodu odinstalowania Tibii. Jajka rzucane po klasie czymś dziwnnym nie były. Ok, są dobre gimnazja, ale jak ktoś nie ma pieniędzy (12 tysięcy rocznie), to pójdzie tam, bo jest najbliżej. Już w podstawówce, w tym roku kilka osób nosi e-papierosy do szkoły. Co z takich ludzi wyrośnie? Życzę im jak najlepiej...
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 06:33   #12
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smile1 Zobacz post
Ok, są dobre gimnazja, ale jak ktoś nie ma pieniędzy (12 tysięcy rocznie), to pójdzie tam, bo jest najbliżej. Już w podstawówce, w tym roku kilka osób nosi e-papierosy do szkoły. Co z takich ludzi wyrośnie? Życzę im jak najlepiej...
Niby dlaczego nie pójdzie? Chodziłam do dość dobrej szkoły gdzie średnio połowa klasy była spoza miasta. Internat - za darmo, tylko za posiłki się płaciło. Lecz nawet na to łatwo było załatwić sobie dofinansowanie. Tak więc brak pieniędzy to tylko głupie wytłumaczenie dla leni i tyle.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 06:40   #13
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Hmm... Nie spojrzałem z tej strony. Sum-a-Sumarum przydało by się coś zmienić, bo jak narazie zbyt ciekawie nie jest.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 07:43   #14
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

Ja z Serem mamy szkole za blokiem (podstawowke) a 200m dalej gimnazjum to widzimy co sie wyprawia w tych szkolach. Pozatym kuzyn chodzi wlasnie do tej podstawowki a kuzynka do gimnazjum to nauczyciele w tych szkolach sa delikatnie mowiac - pojeb***. To nie tylko zalezy od uczniow/dzieci tylko od nauczycieli co oni reprezentuja i jak traktuja swoich podopiecznych. Ja na szczescie bylem w najgorszej szkole "opinia" ale jedna z lepszych i bylo wiele przekretow, wiele schiz jakie sie pojawialy no ale. SORY nie to co teraz sie dzieje. A zeby nie znac podstaw?! ile dni ma rok. Wybaczcie ale po gimnazjum - 3klasa gim powinna to wiedziec, czy jakie mamy kontynenty, pole kwadratu czy ktora planeta od slonca jest ziemia. To jest przykre ale i dołujące co te dzieci reprezentuja soba a co beda reprezentowaly soba po szkole sredniej.
tenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 07:54   #15
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

a uważam że rezyserka + wygłupy przed znajomymi. Gimba ma takie swoje fetysze, żeponieca ich własna głupota, więc i głupoty Ci przed kamerą powiedzą ;>
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 12:11   #16
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Wiecie co... Gimnazjum to najgłupszy okres w życiu, jak dla mnie to powinno go w ogóle nie być. Ale o co mi chodzi. Jeśli ktoś obejrzał do końca, to pokazuje ten film nam jedną rzecz. Pospolity "żul" (przez większosć tak nazywany) wie więcej niż nie jeden gimnazjalista, a oni sami najczęsciej się z takich ludzi śmieją... Boże, co z tą Polską ....
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 13:06   #17
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

jezu dali każdemu po 5 zł i kazali mówić takie głupoty... i jeszcze dla niektórych to "fejm" że bd w internecie, nawet jeśli bd tam jako debile i to mnie przeraża :(
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 14:27   #18
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Wiecie co... Gimnazjum to najgłupszy okres w życiu, jak dla mnie to powinno go w ogóle nie być. Ale o co mi chodzi. Jeśli ktoś obejrzał do końca, to pokazuje ten film nam jedną rzecz. Pospolity "żul" (przez większosć tak nazywany) wie więcej niż nie jeden gimnazjalista, a oni sami najczęsciej się z takich ludzi śmieją... Boże, co z tą Polską ....
Zdecydowanie. Powinno się wrócić do systemu 8 klas, może to by coś pomogło.
Co do "żula" to sama prawda, kiedyś jak jeszcze sobie jeździłem na deskorolce, rolkach, to na naszą miejscówkę przychodził właśnie taki żulek, który mówił biegle po angielsku, niemiecku i włosku. Niestety stracił wszystko przez hazard i zamieszkał na ulicy. Szkoda chłopa, bo naprawdę mądry człowiek.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-04-13, 20:49   #19
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Zdecydowanie. Powinno się wrócić do systemu 8 klas, może to by coś pomogło.
Co do "żula" to sama prawda, kiedyś jak jeszcze sobie jeździłem na deskorolce, rolkach, to na naszą miejscówkę przychodził właśnie taki żulek, który mówił biegle po angielsku, niemiecku i włosku. Niestety stracił wszystko przez hazard i zamieszkał na ulicy. Szkoda chłopa, bo naprawdę mądry człowiek.
Nom, dłuższa podstawówka była lepsza. Z resztą każdy tak mówi, nauczyciele, posłowie, uczniowie, rodzice.

A co z tym się robi? Nic. Szanowna minister, kolejna idiotka chyba tylko siedzi i wymyśla nowe podstawy programowe żeby się wydawnictwa wzbogaciły na układach.


Prawda jest taka, że jak ktoś jest choć trochę inteligentny to sobie w gimnazjum bimba i nic nie robi, a później zonk.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin