Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-19, 13:58   #151
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

@szuja ;

Jak wcześniej pisałeś z sensem to teraz albo masz bardzo małe pojęcie o tym jak wyglądała topka, albo lecisz w chuja.
Expiliście półtora miesiąca po czym zostawało wam wbijanie 1lvlka dziennie by przewaga rosła.
Tabela z sezonowego jest obecną tabelą cpvp, przeszła ona wraz z wgraniem wszystkiego z spvp na cpvp.
Na spvp już od samego początku expi się dużo szybciej, wychodzisz na 16 poziomie z krasnali zużywając 400 strzałek i mając 6t xD.
Nie skasują postaci innych graczy ponieważ nie było tego punktu w regulaminie przed samym sprzedawaniem expa.
Bug z rybką został zgłoszony już z rana a wszystkie zostały usunięte.

Sam jestem za tym by przenieść exp x0.5, ale dopisz do tego 1 postać na konto z przynajmniej 100 poziomem żeby zapobiec noob charom bez pacca którymi wrzucasz talarki.
I ewentualnie zrobić coś takiego by postać przenoszona mogła mieć równy ale nie większy lvl niż średnia całego top 10 z serwera globalnego.
Nie sztuką jest wbić lvl na serwerze na którym od 30poziomu robi się 500k/h.


@Bas ;
kto pisał o sezonowym na stałe? Wargrajki którzy przestali grać 2-3tyg po starcie spvp, więc gracze wprowadzają graczy w błąd jak już.
Nie żebym bronił którąkolwiek ze stron, ale ile można xd.


@down;

... xd

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 23-01-19 o 14:04
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 14:01   #152
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Nie, nie uważam tak, ponieważ top 4 expiło prawie do końca edycji, niektórzy nawet w ostatnią noc. I jeżeli nawet na sezonowym w 3 miesiące jakaś jednostka wbije 250 level to po przeniesieniu będzie miał niecałe 200. i wciąż daleko mu do graczy z cpvp....Myślę, że przeniesienie w stosunku exp*0,5 będzie bardziej krzywdzące dla graczy z sezonowego niż cpvp. Musicie stanąć po obu stronach i zaakceptować kompromis. Popełniliście wiele błędów na cpvp, może takie rozwiązanie załagodzi sprawę.

Obie strony są niezadowolone czyli rozwiązanie jest dobre!...
Moim zdaniem przeniesienie powinno być tylko i wyłącznie 1:1. Owszem sprawi to napływ ludzi 200+ na serwer cpvp co z pewnością go w jakimś stopniu ożywi tym bardziej że będzie do dyspozycji większa mapa i spory quest którego nie da się przejść bez kilku osób 200+

Na cpvp jest wielka kumulacja błędów jak pisał Szuja. Złota rybka dla każdego czy WarMode. Ci ludzie już wystarczająco zyskali i niech ich dupy nie bolą że wpadnie jakaś konkurencja. poza tym jeżeli serwery Sezonowe stałyby się cykliczną codziennością (powiedzmy raz na pół roku) i tak na cpvp w większości będą grali ci co grają obecnie i może kilka osób więcej.

Koncepcja z Sezonowymi serwerami jest moim zdaniem rozwiązaniem bardzo pozytywnym. Łatwiej zachęcić nowych graczy przy starcie wszyscy od zera do tego po trzech miesiącach możliwy start na cpvp na wysokim poziomie.

Ja wiem że Altaron z założenia miał być projektem gry w którą się gra i gra zanim się coś osiągnie. Niestety obecnie ludzie są leniwi i jak nie widzą szybkich efektów to się zniechęcają gdy do tego dołożymy to że na serwerze są gracze którzy są w stanie nas przepędzić z każdego lepszego EXP to nikomu nowemu nie będzie się chciało tam grać.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 14:08   #153
tomekk
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Postów: 6
Domyślnie

Sezonowy to sezonowy jak sama nazwa wskazuje, kto chce ma prawo tam grac, tak samo jak na cPVP. Dlatego uwazam za nie wlasciwe przenoszenie postaci z sezonowego na cpvp po jego wygasnieciu. Kto ma grac i tak bedzi egrac a wy ciagle szukacie wymowki z tego co czytam.
tomekk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 16:21   #154
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Catthon a bedzie reklama? Czy tak jak ostatnio?
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 16:22   #155
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Prawda jest taka że jak ktoś nie chce żeby przenosić ludzi z sezonowego na cpvp to tylko i wyłącznie dlatego, że boi się że dostanie wpierdol hehe i to jest prawda. Zrobiłem se postać na cpvp grałem dla beczki wbiłem 120 lvl w półtora miesiąca i dostałem hunta od żydków. Jakby przenosili postacie z sezonowego to konradek by grzał depo już nie spomne i jego malutkich przydupasach, którzy mnie w 3 200 lvli dogonić nie mogli bo wallowałem ich jak dziwki
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 16:36   #156
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

1. Kwestia odpowiednio dobranych przeliczników jest kluczowa. Przy expie x2 i loocie x2 nie expi się dwa razy szybciej.

2. Gospodarka CPVP nie jest w tragicznym stanie - jest w lepszym, niż na non-pvp czy pvp. Talary zalegają głównie ze względu na brak wojen. Przenosiny całego ekwipunku (w tym talarów) na CPVP na pewno tej gospodarce nie pomogą. W kwestiach elementów ekwipunku mam bardziej liberalne podejście.

3. Serwer CPVP jest w miarę bezpieczną, stałą przystanią, w której można spokojnie zapoznać się z fabułą Altaronu. Jest tam trochę nowych graczy i starych wyjadaczy. Poziomy nie są wyższe niż na pvp czy non-pvp. Zgrana ekipa zawsze sobie na nim poradzi, pojedyncze osoby również. Serwer toczy się jak każdy inny w podobnych grach MMO RPG i będzie toczył się nadal.

4. Ewentualne powstanie serwera sezonowego powodowane jest chęcią udostępnienia nowego contentu graczom na niskich poziomach, by mogli odkrywać go z tym dreszczykiem emocji, dla jakiego tworzone są światy RPG. Na 200 poziomie byłby on dużo mniejszy.

5. Kwestie ewentualnej reklamy są odległe, więc nie będę się nad nimi zastanawiał.

@Exorienius
Korzystamy z pomocy graczy i zawsze jej potrzebujemy. Nigdy nie dostałem twojej propozycji pomocy, ale gdybym ją dostał - odrzuciłbym ją bez wahania.

Ja wracam do biernej obserwacji tematu i zajmowania się bardziej technicznymi rzeczami.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 16:48   #157
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
1. Kwestia odpowiednio dobranych przeliczników jest kluczowa. Przy expie x2 i loocie x2 nie expi się dwa razy szybciej.

2. Gospodarka CPVP nie jest w tragicznym stanie - jest w lepszym, niż na non-pvp czy pvp. Talary zalegają głównie ze względu na brak wojen. Przenosiny całego ekwipunku (w tym talarów) na CPVP na pewno tej gospodarce nie pomogą. W kwestiach elementów ekwipunku mam bardziej liberalne podejście.

3. Serwer CPVP jest w miarę bezpieczną, stałą przystanią, w której można spokojnie zapoznać się z fabułą Altaronu. Jest tam trochę nowych graczy i starych wyjadaczy. Poziomy nie są wyższe niż na pvp czy non-pvp. Zgrana ekipa zawsze sobie na nim poradzi, pojedyncze osoby również. Serwer toczy się jak każdy inny w podobnych grach MMO RPG i będzie toczył się nadal.

4. Ewentualne powstanie serwera sezonowego powodowane jest chęcią udostępnienia nowego contentu graczom na niskich poziomach, by mogli odkrywać go z tym dreszczykiem emocji, dla jakiego tworzone są światy RPG. Na 200 poziomie byłby on dużo mniejszy.

5. Kwestie ewentualnej reklamy są odległe, więc nie będę się nad nimi zastanawiał.

@Exorienius
Korzystamy z pomocy graczy i zawsze jej potrzebujemy. Nigdy nie dostałem twojej propozycji pomocy, ale gdybym ją dostał - odrzuciłbym ją bez wahania.

Ja wracam do biernej obserwacji tematu i zajmowania się bardziej technicznymi rzeczami.
Chyba nie jesteś doinformowany kolego :) Gospodarka wygląda tak że 1 święty item kosztuje 150 talarów a od pół roku +/- pewnie więcej bossy które są bite to są bite tylko i wyłącznie przez tych samych graczy :). Nie słyszałem o tym żeby można było rezerwować sobie bossy, a jednak jak ktoś inny niż konrad zabija bossa to hucik pozdro nubie
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 17:25   #158
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Dodatkowo uprzejma prośba o zachowanie kultury wypowiedzi.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 17:49   #159
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

No akurat jeśli chodzi o itemy z bossów, to bossy biją tylko i wyłącznie te same osoby co za moich czasów, gromadzą już itemy plecakami, a kasa obraca się wokół nich, więc tak naprawdę idą ciągle na przód. A zabicie bossa bez nich, kończy się teraz tak samo jak kiedyś, czyli huntem. ( Teraz zacznie się pewnie płacz, wracanie do przeszłości itd, itd. ) Teraz jest to samo i to jest kpina.
Myślicie, że jeśli by przeniesiono postacie bez EQ to te itemy nie zostałyby sprzedane za PLN? :> Dajcie spokój, to byłoby niemożliwe.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-01-19, 18:04   #160
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
No akurat jeśli chodzi o itemy z bossów, to bossy biją tylko i wyłącznie te same osoby co za moich czasów, gromadzą już itemy plecakami, a kasa obraca się wokół nich, więc tak naprawdę idą ciągle na przód. A zabicie bossa bez nich, kończy się teraz tak samo jak kiedyś, czyli huntem. ( Teraz zacznie się pewnie płacz, wracanie do przeszłości itd, itd. ) Teraz jest to samo i to jest kpina.
Myślicie, że jeśli by przeniesiono postacie bez EQ to te itemy nie zostałyby sprzedane za PLN? :> Dajcie spokój, to byłoby niemożliwe.
Swoją racje masz, aczkolwiek uważam że kupowanie itemów za plny jest bez sensu. Co za przyjemność mieć wszystko zapewnione z góry :P za kaske oczywiście, już nie wspomne o kupowaniu itm za plny na dead otsei pffff. A teraz krótkie zadanko matematyczne dla Catthonka i innych mądrych. Jeżeli Sediham ma 120 lvl i expi solo 1:5h na lvl bo szybciej nie ma opcji a team hunt nie istnieje na dead otsie to uwaga ile musi expić godzin żeby zarobić 150t na święty itemek, oraz ile zajmie mu zebranie całego świętego seta? na mysmienieach jedynie ma profit zarabia tam 4t 1,5h expa. (Gospodarka cpvp jest zajebista), a i zapomniał bym wspomnieć że ma swoich pupili co biegają koło nigo (maja około 200 lvle)
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin