Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-12-16, 11:33   #11
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

banowanie noob charów nabijające fragi, exority się nie zgodzą pewnie
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 09-12-16, 11:40   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Słuchajcie, od kiedy istnieje warmode nie korzystaliście specjalnie z tej opcji, bo jedna strona wykorzystywała jego brak jako element taktyczny. I słusznie. Noobchary też były elementem taktycznym, z którego korzystała każda strona.

W każdym teamie były osoby, których mózg na wyższym poziomie zamienia się w banana na testosteronie. Gdybyście nie blokowała Was liczba fragów, to pozabijalibyście każdego randoma na swojej drodze.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 09-12-16, 13:27   #13
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Powiedz mi gdzie masz tych randomów? Odeszli przez nas? Przeciez nie gralismy na npvp.
Zostały wam tylko boty.

Dlatego nie obchodzą mnie randomy. Sam nim byłem, znam ich myślenie oraz to jak szybko się poddają. W momencie hunta mają 2 opcje: przestać grać lub wybrać stronę. Zwykle kończy się na tej pierwszej, takie o pójscie na łatwizne.

To, że gracze przestają grać przez graczy, nigdy nie będzie oddziałowywać to w tak dużym stopniu, jak sens gry. Jeżeli graczowi zależy, nie przestanie choćby nie wiem co.
Podsumowując to w Waszym interesie leży, żeby graczowi zależało.

Nom, warmode, noobchary były elementem taktycznym. I co się stało w wyniku tych zagrywek?
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 09-12-16, 13:42   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Powiedz mi gdzie masz tych randomów? Odeszli przez nas? Przeciez nie gralismy na npvp.
Zostały wam tylko boty.

Dlatego nie obchodzą mnie randomy. Sam nim byłem, znam ich myślenie oraz to jak szybko się poddają. W momencie hunta mają 2 opcje: przestać grać lub wybrać stronę. Zwykle kończy się na tej pierwszej, takie o pójscie na łatwizne.

To, że gracze przestają grać przez graczy, nigdy nie będzie oddziaływać to w tak dużym stopniu, jak sens gry. Jeżeli graczowi zależy, nie przestanie choćby nie wiem co.
Podsumowując to w Waszym interesie leży, żeby graczowi zależało.

Nom, warmode, noobchary były elementem taktycznym. I co się stało w wyniku tych zagrywek?
Hertagon ciągnął jako neutralna i niezaangażowana w wojnę gildia ładnych parę lat. "Randomów" zazwyczaj było na serwerze całkiem spore grono. Pobudzają handel, mają nowe pomysły, potem dostarczają świeżej krwi do wojen. Jakby Cię ktoś na wstępie rozjechał 50 razy to raczej nie "wybrałbyś strony" tylko "wybrałbyś innego otsa". To się wiele razy zdarzyło (patrz pamiętna akcja Wichra, kiedy strzelił focha na nowe zmiany i w kilka dni wraz z kumplami wypędził z serwera ze 30-40 osób, z których część kiedyś mogłaby przystąpić do wojny, ale nie zdążyła pograć tyle by im się to opłacało).

Zdanie o 'sensie gry' jest w ogóle niezrozumiałe, więc nie wiem czy trafiam z odniesieniem. Nie dla każdego wyłącznym sensem gry jest wojna. I nie mów, że "jak nie chcesz wojny to idź na non" bo PVP to element klimatu gry, przydaje się też graczom w wojnę niezaangażowanym. Ja od zawsze gram na serwerach PVP, brałem udział tylko w jednej wojnie i nigdy za nic nie płaciłem paymentu. Ostatni epizod z non był kwestią śmierci serwera pvp i patologii, jaka na nim została.

Co się stało w wyniku zagrywek noobcharami? Cóż, wojna trwała nawet wtedy, gdy jakaś strona zdobywała ogromną przewagę. Była zróżnicowana i nie skupiała się tylko na openkach. Mimo ciągłego narzekania gracze dalej wspominają wojny w Altaronie, zamiast pójść na inny serwer.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 09-12-16, 13:49   #15
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Żadnego banowania za noobchary nie będzie, ktoś może iść niższym lvlem magiem zamiast swoim wojem bo akurat potrzebny jest dmg, ktoś może mieć po prostu niższy lvl, a Wy takie osoby określacie noobcharami. Nikt nie będzie siedział w depo bo Wy się bijecie, w mieście często ktoś pod nogami się zapląta czy to nieumyślnie czy po prostu chcąc oglądać walkę/kraść looty.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 09-12-16, 14:43   #16
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
moim zdaniem RS nie musi powodować jakiś WIELKICH strat w expie... Po prostu ten - to drop eq. Co wiążę się z RS? A no to, że gość nie weźmie full war backpacka tylko troche MW/potków/uhów co go tak naprawdę bardzo osłabia w walce :v
Tak powinno być.
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 09-12-16, 18:59   #17
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
EQ musi się tracić, w przeciwnym wypadku śmierć na rsie nie różniłaby się od normalnej, na warmodzie trudno wbić 15 fragów, gdy za 1 osobę dostaje się tylko 1 (i to ten co dobije).
merv przestań głupoty pisać czasami 10 fragów dało się nabić w ciągu 20 minut
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 09-12-16, 19:29   #18
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Ta Envo jak by było to by nikt prawie nie grał bo co chwile by ktoś po kogoś co chwilę wpadał i wygrałby ten kto posiada dużo wolnego czasu a co wiąże się z tym że inni by stracili chęć grania ponieważ nie każdy sobie może pozwolić aby grać od rana do wieczora jak jakiś maniak Lewi xD
Bass1 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin